Wij bieden dit gebruikte DMG MORI DMC 850 V verticale bewerkingscentrum aan, bouwjaar 2016.
Gedpfxey H Nb Do Almebl
Type: DMC 850 V
Serienummer: 14575612604
Bouwjaar: 2016
Maximale spiltoerental: 14.000 omw/min
Gewicht: 6.650 kg
Fabrieks-ID: 3351438
Aansluitvermogen: 18 kVA
Maximale stroomopname: 26 A
Nominale stroom: 35 A
Kortsluitstroom: 0,35 kA
Maximale spanning: 440 V
Nominale spanning: 400 ±10 V
Netfrequentie: 50 Hz
Besturingsspanning (AC): 230 V
Besturingsspanning (DC): 24 V
Heeft u vragen of wenst u meer informatie, stuur ons gerust een bericht of bel ons.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gedpfxey H Nb Do Almebl
Type: DMC 850 V
Serienummer: 14575612604
Bouwjaar: 2016
Gewicht: 6.650 kg
Fabrieks-ID: 3351438
Aansluitvermogen: 18 kVA
Maximale stroomopname: 26 A
Nominale stroom: 35 A
Kortsluitstroom: 0,35 kA
Maximale spanning: 440 V
Nominale spanning: 400 ±10 V
Netfrequentie: 50 Hz
Besturingsspanning (AC): 230 V
Besturingsspanning (DC): 24 V
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Laatst online: Vorige week
Geregistreerd sinds: 2026
1 advertentie online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 7171 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Schwäbisch Gmünd
489 km
Universeel bewerkingscentrum
DMG MORIDMC850V
DMG MORIDMC850V
Advertentie
Jünkerath
219 km
Freesmachine
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V
Uttendorf
711 km
CNC-bewerkingscentrum
DMG MORIDMC 850 V
DMG MORIDMC 850 V