Glomac
Glomac uit Konya
Glomac is een producent van hoogwaardige plaatbewerkingsmachines en levert sinds 1980 constant productie van hoge kwaliteit. Ons doel is technologie voor plaatbewerking te verspreiden, zodat elke werkplaats hiervan kan profiteren. Onze producten en diensten bieden hoogwaardige oplossingen met een breed assortiment, voor elk plaatbewerkingsproces: van knippen tot buigen, ponsen tot vormen en andere waardetoevoegende bewerkingen.
Glomac blijft produceren met focus op klanttevredenheid, dankzij gekwalificeerd personeel in een volledig gemoderniseerde fabriek met ultramoderne machines volgens het TS EN ISO 9001:2008 Kwaliteitsmanagementsysteem. Een groot deel van de productie wordt geëxporteerd naar vele landen wereldwijd. Alle Glomac-machines worden vervaardigd volgens de technische normen van de Europese Unie en zijn CE-gecertificeerd.
Wij staan altijd achter onze producten als onderdeel van onze inzet en blijven het vertrouwen van onze zakenpartners winnen met onze filosofie.
Glomac
Horozluhan Mah. Calıduzu Sok. No: P/5 42050 Selcuklu Konya TURKEY 2515550
42050 Konya
Turkije
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Schnals IREMM 38.210 S3
Wymysłów Dräger PSS BG4 – aparat oddechowy tlenoDräger PSS BG4 – aparat oddechowy tleno
Köln PLATALContaineranlage
Borken DürrDÜRR Prüfstation
't Harde LindeP60
Susegana BarretaDOD/SD
Susegana Olma CombiDoor Panel
Susegana SapimDoor Panel
Susegana MSK CovertechTension Tech
Baarn PerticiOutfeed table
Susegana IRSPerformance Test
Susegana COMI SL2000x 900 x 550mm
Susegana Teas Wrap
Egenhofen AltendorfDuplex
Egenhofen HeglaFM34
Egenhofen MartinT25 X
't Harde SeacomRT40/100
't Harde DiversenBuiscar Zwaartransportkar
Sikorz Albrecht BäumerIS/MS
Sečovlje LASERVALLPH70
Stargard Bei ShunXPG-600
Sikorz LignumaMS-2000
Porażyn Graco224854
Porażyn GracoTriton
Mikkeli Best-hallPVC-halli



































































































































































































































