REWA/ ABEL HMD-G-50-500 VulpompABEL
HMD-G-50-500
REWA/ ABEL HMD-G-50-500 Vulpomp
ABEL
HMD-G-50-500
Toestand
Nieuw
Locatie
Voerde (Niederrhein)
Machinegegevens
Prijs & locatie
- Locatie:
- Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland
- A7396082
- Referentienummer:
Omschrijving
Hydraulische zuiger membraanpomp, tweedehands
type: REWA/Abel HMD-G-50-0500
constructie: lang
Gbodpjib A Dwjfx Almol
debiet: max. 50 m³/h
toevoerdruk: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
type: REWA/Abel HMD-G-50-0500
constructie: lang
Gbodpjib A Dwjfx Almol
debiet: max. 50 m³/h
toevoerdruk: 15 bar
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2013
175 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 2855 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Voerde
113 km
Zuigermembraanpompen REWA ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Advertentie
Voerde
113 km
Zuiger membraanpomp, voeding van de pomp
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Voerde (Niederrhein)
ABEL Hydraulische zuigermembraanpomp
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Zuigermembraanpompen REWA ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Luckenwalde
537 km
❗Gebruikte poederinstallatie | 7m | 1000 kg❗
ProtonStangen-Transfer
ProtonStangen-Transfer
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Radeberg
604 km
Centrifugaalpomp Ketelvoedingspomp
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
Zuigermembraanpompen
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Zuiger membraanpomp opvoerpomp
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
Sinsheim
410 km
Hogedrukpomp
Abel (55 kW)PC57.1
Abel (55 kW)PC57.1