BIHLER GRM100 pons- en vormmachine,
Gemaakt in Duitsland.
Uitgerust met 4x omvormsledes en 18 ton persstation.
Grijperaanvoer rechts met richtmachine.
Gbsdpfx Aspm H Haslmjl
Maximale bandbreedte 100 mm.
Maximale draaddiameter 10 mm.
Standaard toevoerlengte max. 250 mm.
Maximale werksnelheid ca. 135 slagen per minuut.
Servomotor. Touch screen bediening.
Luchtkoppeling.
Gewicht ca. 6000 kg.
Stroomvoorziening 400/480 V, 50 Hz.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gemaakt in Duitsland.
Gbsdpfx Aspm H Haslmjl
Maximale bandbreedte 100 mm.
Maximale draaddiameter 10 mm.
Luchtkoppeling.
Gewicht ca. 6000 kg.
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Norderstedt
364 km
Draad- en bandbuigmachine
BIHLERGRM100
BIHLERGRM100
Advertentie
Grebenau
329 km
Haspel
WAFIOSAHP 2
WAFIOSAHP 2
Grebenau
329 km
Draadbuigmachine
BIHLERGRM 100
BIHLERGRM 100
Offenbach an der Queich
386 km
Inwendige slijpmachine
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Pons- en buigmachine
BIHLERRM 35
BIHLERRM 35
Haspel
BIHLERDH 1000
BIHLERDH 1000
Hamburg
353 km
Buiszakkenmachine
Hassia RovemaSRV 55-35
Hassia RovemaSRV 55-35
Root
602 km
CNC Horizontaal bewerkingscentrum
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Draad- en bandbuigmachine
BIHLERRM 40
BIHLERRM 40
Duitsland
181 km
Snijstandaard 1.250 x Ø 180 mm