!!! Wij hebben vrijwel alle reserveonderdelen voor Deckel S 11 machines op voorraad !!!
!!! Accessoires kunnen naar wens worden aangepast !!!
Wij nemen graag uw gebruikte Deckel S 11 in ruil - neem contact met ons op!
DECKEL S 11 GEREEDSCHAPSLIJPMACHINE - UNIVERSEEL
400 V, 50 Hz, met CEE-stekker en kabel
Kleur: Opbouw Pastelturkoois RAL 6034
Gbodpfx Alsw U Eg Rjmsl
Voetstuk Blauwgrijs RAL 7031
motorische hoogteverstelling, axiale verstelling van de slijpspindel
Machine als nieuw !!
* Accessoires:
* Indexeerbaar verdeelapparaat SK 40 met verdeelschijf 24 groeven
* Verdeelschijf 20 groeven
* Aantrekschroef M16 69871
* Schroef- en vrijloopinrichting met tandheugelhuis
* Tegenlager met 4 losse koppen
* Centreerpunt met aandrijving
* Afstelinrichting
* Afsteldiamant
* Radius slijp-inrichting SK 40 compleet met meetmal
* Houders voor bovengenoemde
* Steunvinger met glijbladen
* Houder voor steunvinger
* Stofafzuiging compleet zonder afzuiger
* Halogeenlamp
* Tandwielsteun compleet
* Instelmal
* Spantanghuls en losdraaimoer en sleutel
* 35 spantangen 1,0 - 18,0 mm per 0,5 mm oplopend
* 1 set directe spantangen SK 40 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25 mm
* 6 klauwplaten slijpklauw
* 3 conusverloophulzen SK 40 x MK 1, 2, 3, 4
* Spanmoer
* 20 slijpschijfnaven
* 2 beschermkappen
* diverse diamant/borazonschijven
* Gebruiksaanwijzing, bedieningssleutels, onderdelenlijst, elektrisch schema
* Volledig set slijpinstructies
Machine is deels gereviseerd en inclusief elektrisch keuringsprotocol
!! Tegen meerprijs zijn diverse meetsystemen (nieuw of gebruikt) met meetkruisslede leverbaar !!
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Slijplengte 190 mm
Werkstuklengte 380 - 940 mm
Spindelsnelheden - traploos 2 - 12000 tpm
Aansluitvermogen 380 kVA
Aandrijfvermogen slijpmotor 1,1 kW
Totaal benodigd vermogen 2,2 kW
Machinegewicht ca. 0,6 t
Gbodpfx Alsw U Eg Rjmsl
Voetstuk Blauwgrijs RAL 7031
Machine als nieuw !!
* Accessoires:
* Verdeelschijf 20 groeven
* Aantrekschroef M16 69871
* Centreerpunt met aandrijving
* Afstelinrichting
* Afsteldiamant
* Houders voor bovengenoemde
* Steunvinger met glijbladen
* Houder voor steunvinger
* Halogeenlamp
* Tandwielsteun compleet
* Instelmal