Genox GXC2000G
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Stockport Verenigd Koninkrijk
Granuleermachine voor zwaar gebruik Genox GXC2000G
more Images
YouTube video
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Machinegegevens
Machinetype:
Granuleermachine voor zwaar gebruik
Producent:
Genox
Model:
GXC2000G
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Stockport, United Kingdom Verenigd Koninkrijk
Bellen
Technische details
Totaalgewicht:
15.500 kg
Rotordiameter:
800 mm
Rotorbreedte:
2.000 mm
Vermogen:
250 kW (339,91 pk)
Toerental (max.):
480 rpm
Uitrusting:
toerental traploos regelbaar
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A21902258
Referentienummer:
GXC2000G-5-26
Laatste aanpassing:
over 11.05.2026
Omschrijving
Aandrijfmotor van 250 kW met buitenboord rotorlagers (aandrijfopties van 200 kW - 315 kW zijn beschikbaar), zwaar uitgevoerde, met precisie bewerkte rotor en standaard werksnelheid van 480 tpm.
2.000 mm brede snijkamer met een diameter van 800 mm en naar keuze een V-snijrotor met 5, 7 of 9 rijen. Twee rijen tegenmessen zijn in de kamer gemonteerd en als optie kan een derde rij in de keel van de machine worden gemonteerd om de snijefficiëntie te verhogen.
Alle messen zijn vervaardigd uit vacuüm warmtebehandeld D2 gereedschapsstaal.
De uitvoergrootte wordt geregeld door vervangbare zeven die onder de rotoras gemonteerd zijn - maten naar wens geleverd (4mm-50mm).