GGM Gastro GS340PM-EK
vraagprijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Borken Duitsland
Dubbelwandige vaatwasser GGM Gastro GS340PM-EK
more Images
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
Machinegegevens
Machinetype:
Dubbelwandige vaatwasser
Producent:
GGM Gastro
Model:
GS340PM-EK
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Duitsland
A20719052
Referentienummer:
Omschrijving
GGM Vaatwasser GS340PM-EK
Productvoordelen
Elektronisch bedieningspaneel met lcd-scherm voor gebruiksvriendelijke bediening
Geïntegreerd ontkalkingssysteem maakt een externe ontkalker overbodig
Ontwerp
Dubbelwandige vaatwasser met reinigingsmiddel- en waspomp
Inbouwunit
Met reinigingsmiddel- en glansspoelmiddelpomp
2 wasarmen voor effectieve reiniging
Met glansspoelmiddelarmen
Deuropening met veiligheidssysteem
4 programma's
Hoge reinigingsprestaties met uitstekende reinigingsresultaten
Technologie
Elektrische reinigingsmiddeldoseerbak
Roterende, niet-verstoppende was- en spoelarmen
Vaatwaskamer met dubbel filtersysteem
Elektrische glansspoelmiddeldoseerpomp (witte slang)
Giodpfsx Elrpex Alxet
Afvoerpomp pompt afvalwater over een hoogteverschil naar de afvoer
Afmetingen
Breedte: 582 mm
Diepte: 610 mm
Hoogte: 822 mm
H x D x B 822 x 610 x 582 mm
Afmetingen mand: 500 x 500 mm
Laadhoogte: 340 mm
Wateraansluiting
Watertoevoer: R 3/4"
Waterafvoer: 1" 3/4"
Details
Watertemperatuur: 55 °C
Wastemperatuur: 50 - 60 °C
Wastemperatuur: 82 °C - 85 °C
Max. vaathoogte: 320 mm inclusief vaatkorf
Wasprogramma
Wasprogramma 1: Wasduur 60 seconden bij max. 60 korven/u
Wasprogramma 2: Wasduur 120 seconden bij max. 30 korven/u
Wasprogramma 3: Wasduur 180 seconden bij max. 20 korven/u
Wasprogramma 4: Wasduur 480 seconden bij max. 8 korven/u
Waterverbruik per wasbeurt: 2,60 l
Inhoud
Tankinhoud 23 l
Boilerinhoud 5,50 l
Aansluitspecificaties
Vermogen: 3,90 kW
Spanning: 230 V, 400 V
Fase(s): 1N/PE-3N/PE
Frequentie: 50 Hz