Hedelius C60S-1200
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Werlte Duitsland
Verticale bewerkingscentrum Hedelius C60S-1200
more Images
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Machinegegevens
Machinetype:
Verticale bewerkingscentrum
Producent:
Hedelius
Model:
C60S-1200
Bouwjaar:
2016
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Am Zirkel 23, 49757 Werlte, Deutschland Duitsland
Omschrijving
CNC bewerkingscentrum Hedelius C60S -1200
Besturing: Heidenhain iTNC 530
Bouwjaar: 2016
Interne machine-nr.: 9
Verplaatsingen:
X-as: 1.200 mm
Y-as: 620 mm
Z-as: 520 mm
Opspanoppervlak: 1.550 x 600 mm