IMSA MF 1000 BBIMSA
MF 1000 BB
IMSA MF 1000 BB
IMSA
MF 1000 BB
Bouwjaar
2002
Toestand
Gebruikt
Locatie
Matelica (MC)
Machinegegevens
- Machinetype:
- IMSA MF 1000 BB
- Producent:
- IMSA
- Model:
- Bouwjaar:
- 2002
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
- Locatie van verkoper:
- Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Italië
- A19170106
- Referentienummer:
- 25U9097
- Laatste aanpassing:
- over 21.05.2025
Omschrijving
- GEBRUIKT - BOOR-FREESMACHINE
LANGZAAMHEID: 1650 mm
DWARSVERKEER: 1000 mm
VERTICALE VERKEER: 1000 mm
SNELLE VOEDING L-T-V: 10 m/min
B-AS: 500 mm
MIN. BOORDIAMETER: 5 mm
MAX. BOORDIAMETER: 40 mm
MAX. BOORDIEPTE: 1000 mm
SPINDEL: 1 - 4.200 tpm; 10 kW
TAFELAFMETINGEN: 1000 x 800 mm
Gjdpfxewla H Ij Alxoit
MAX. BELASTING: 4000 kg
BESTURINGSEENHEID: SELCA S4040D
ACCESSOIRES: PAPIERFILTER
OPMERKING: GEREEDSCHAPSMAGAZIJN VOOR 10 POSITIONERING ISO40
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
LANGZAAMHEID: 1650 mm
DWARSVERKEER: 1000 mm
VERTICALE VERKEER: 1000 mm
SNELLE VOEDING L-T-V: 10 m/min
B-AS: 500 mm
MIN. BOORDIAMETER: 5 mm
MAX. BOORDIAMETER: 40 mm
MAX. BOORDIEPTE: 1000 mm
SPINDEL: 1 - 4.200 tpm; 10 kW
TAFELAFMETINGEN: 1000 x 800 mm