LandReko SCI 800-10 FA
Toestand
Nieuw
Locatie
Bochum Duitsland
Zandstraalcabine automatisch LandReko SCI 800-10 FA
more Images
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
LandReko SCI 800-10 FA
Machinegegevens
Machinetype:
Zandstraalcabine automatisch
Producent:
LandReko
Model:
SCI 800-10 FA
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Bochum, Duitsland Duitsland
Omschrijving
Technische specificatie:
- Kamerinhoud: 990 liter
- Stroomvoorziening: 230V ~ / 50Hz
- Nominale werkdruk: tot 10 bar
- Reinigingscapaciteit: tot 15 m2 / h
- Reinigingsgraad: SA-2.0 (diepe en uitgebreide corrosie)
- Luchtbehoefte: 3500 l/min (voor 4,0 mm mondstuk)
- Maximale luchtstroom: tot 12.500 l/min.
- Ondersteunde mondstukdiameters: van 4 tot 10 mm
- Slijpafsluiter vacuüm BRAGO
- Pistool: vacuüm CTR
- Afmetingen van het werkgebied: 1 600 x 870 x 730 mm
- Afmetingen van het kijkglas: 305 x 610 mm
- Werktafelbelasting: tot 250 kg
- Verlichting: LED, instelbaar in een bereik van +/- 90 graden (twee delen)
- Coating bescherming: poedercoating
- Werktemperatuur: 10 tot + 50 graden Celsius
- Inspectieklep: Ja
- In de afbeelding een voorbeeld van de configuratie van de SCI-800-10 FA
Het aanbod omvat:
- Land Reko SCI-800-10 FA Chamber Cleaner Automatic.
- Boriumcarbide sproeiers 8 stuks. Grote keuze tussen 4 mm en 10 mm