MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Bouwjaar
2011
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
MORI SEIKI NH4000 DCG MORI SEIKI NH4000 DCG
more Images
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Machinegegevens
Machinetype:
MORI SEIKI NH4000 DCG
Producent:
MORI SEIKI
Model:
NH4000 DCG
Bouwjaar:
2011
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Verplaatsingsafstand X-as:
560 mm
Verplaatsing Y-as:
560 mm
Verplaatsingsafstand Z-as:
630 mm
Tafelbelasting:
400 kg
Totaalgewicht:
10.000 kg
Spilsnelheid (max.):
14.000 rpm
Aantal assen:
4
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A21589853
Referentienummer:
DE-MIL-MOR-2011-00002
Laatste aanpassing:
over 08.04.2026
Omschrijving
Deze 4-assige MORI SEIKI NH4000 DCG werd vervaardigd in 2011. Hij heeft indrukwekkende verplaatsingen van ongeveer 560 mm in zowel de X- als de Y-as, en 630 mm in de Z-as. De machine heeft een maximale spindelsnelheid van 14.000 tpm en een robuuste tafelafmeting van 400 x 400 mm, met een maximale tafelbelasting van 400 kg. Als je op zoek bent naar bewerkingsmogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan het MORI SEIKI NH4000 DCG horizontale bewerkingscentrum dat we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Beschikbare eenheden: 2
Gbedpfx Aeyw N I Sslmel
• CNC horizontaal bewerkingscentrum (Mori 1) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Aansluitingsspecificaties: 200V/3 fasen/50Hz
• Tafelafmetingen (B x D): ca. 40 x 40 cm
• Besturing: MORI SEIKI
• ongeveer 10000 kg
• Horizontaal CNC-bewerkingscentrum (Mori 2) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Bedrijfsuren: 22.031
• Stroomvoorziening: 200V/3 fasen/50Hz