NILES N30MC-4500
Bouwjaar
2022
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Monheim am Rhein Duitsland
CNC-draai- en freescentrum NILES N30MC-4500
more Images
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
Machinegegevens
Machinetype:
CNC-draai- en freescentrum
Producent:
NILES
Model:
N30MC-4500
Bouwjaar:
2022
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
An der Spielbank 4, 40789 Monheim am Rhein, Deutschland Duitsland
A21607223
Referentienummer:
1022-E06296
Laatste aanpassing:
over 27.03.2026
Omschrijving
Tijdregistratie vanaf feb. 2025
Bedrijfsuren = 16.085 u
Hoofdspil = 616 u
Freesspil = 369 u
CNC-besturing Siemens Sinumerik Si 840D sl
Max. afstand tussen de centers: 4.500 mm
Werkhoogte: 1.375 mm
Slidenweg X-as: -15 tot +725 mm
Slidenweg Y-as: -245 tot +4.756 mm
Draaidiameter over dwarsgeleider: 780 mm
Draaidiameter over bed: 820 mm
C-as, kleinste increment: +/-0,001°
Gbodoyxp H Dopfx Almjl
Hoofdspil A15 met BVG;3135Nm;/2000 t/min
Spilkop DIN 55026 vorm A 15
Max. toerental: 3.000 t/min
Max. koppel: 3.135 Nm
Boor-/freeseenheid
Vermogen frezen (40/100% ED): 36,5/29,8 kW
Koppel tot 1.110 t/min (40/100% ED): 328/261 Nm
Max. toerental: 5.000 t/min
Zwenkbereik (B-as): -105° tot +95°
Vertikale verplaatsing (Y-as): -250 tot +250 mm
Lunette SR5 met excentrische fijninstelling 45–310 mm
Gereedschapssysteem C8
Gereedschapsmagazijn (2 magazijnen): 144
Taster
Tasterschaal MK6, Ø180 mm
Tasterslag: 170 mm