WINTER KSM-3000-S
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Leipzig Duitsland
Machine voor randschuren WINTER KSM-3000-S
more Images
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
Machinegegevens
Machinetype:
Machine voor randschuren
Producent:
WINTER
Model:
KSM-3000-S
Bouwjaar:
2025
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Leipzig Duitsland
A18539821
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 09.12.2025
Omschrijving
Afmetingen (lengte/breedte/hoogte) 1700x950x1260 mm
Gewicht 400 kg
Totaal benodigd vermogen 3,5 kW
Kantenslijpmachine KSM-3000-S
- Tafelafmeting 960 x 350 mm
- Schuurbandhoogte 200 mm
- Bandlengte 3000 mm
- Bandhoogte 200 mm
- Achterwand schuurband 1050 x 200 mm
- Oscillatieslag ca. 20 mm
- Bandsnelheid 20 m/sec
- Tafelverstelling tot 230 mm
- Vermogen oscillatiemotor 0,25 kW (0,34 pk)
- Vermogen hoofdmotor 3,0 kW (4,0 pk)
- Zware, zeer hoogwaardige totaalconstructie
- Fineerschuurinrichting met fijnafstelling, contactschoen, ontlastingsrollen en aanslagen
- Aanzetliniaal met groeven voor fineeroverslag
- Eigen oscillatieaandrijving met tandwielmotor
- Uittrekbare tafelverbreding met multirollen systeem standaard
- Schuuraggregaat traploos zwenkbaar tot 45°
- Rondschuiftafel standaard
- Verstekgeleider met noniushoekenschaal
- Geveerde bandspanning standaard
- Met grafiet gecoat loopvlak
- Afzuigaansluiting 140 mm
- Afmetingen L=1700, B=950, H=1260 mm