WINTER UHL-6200-150
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Leipzig Duitsland
Lijmpers WINTER UHL-6200-150
more Images
WINTER UHL-6200-150
Machinegegevens
Machinetype:
Lijmpers
Producent:
WINTER
Model:
UHL-6200-150
Bouwjaar:
2025
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Leipzig Duitsland
A18572831
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 31.03.2025
Omschrijving
Afmetingen (lengte/breedte/hoogte) 8/300x1600x2600 mm
Gewicht 4000 kg
Totaal benodigd vermogen 0 kW
Blok- en lamineerlijmpers UHL-6200-150
- Werklengte 6200 mm
Gsdsv A Hu Ujpfx Almjbl
- Werkbreedte 150 mm
- Werkhoogte 1200 mm
- Verticale drukkracht 750 – 5000 kg
- 12 verticale hydraulische cilinders met afsluitklep
- 6 bevestigingsklemmen
- Horizontale drukkracht 400 – 1500 kg
- specifieke persdruk 5 – 15 kg/cm2
- Afmetingen L=8300, B=1600, H=2600 mm