Tkm
Tkm uit Nieheim
Deze handelaar heeft nog geen bedrijfsomschrijving toegevoegd.
Mevrouw Monika Holzhaustüren
Driburger Str. 3
33039 Nieheim
Duitsland
Nordrhein-Westfalen
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Advertentie
Siedlce
1.159 km
CANVAS ZAKKEN VOOR AFZUIGING, SET VAN 2 STUKS.
CORMAKWORKI PŁÓCIENNE DO ODCIĄGU
CORMAKWORKI PŁÓCIENNE DO ODCIĄGU
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: volledig functioneel, Complete set canvas zakken voor afzuiginstallatie
Afmetingen: Ø500 x 850 mm
Geschikt voor de volgende afzuigmodellen:
Psdpfx Asy T Hbheayspt
CORMAK FM300
CORMAK FM300S
De set bevat twee canvas zakken: één met bevestigingsbeugel voor montage bovenop de afzuiger, de andere is een onderste afvalzak.
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Folie-afvalzakken voor afzuiginstallatie
CORMAKWORKI ODPADOWE FOLIOWE DO ODCIĄGU
CORMAKWORKI ODPADOWE FOLIOWE DO ODCIĄGU
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: volledig functioneel, Set van 20 kunststof afvalzakken voor afzuiginstallaties
Afmetingen van de zak: 800x1200 mm
Podpfx Aoy T E Umjayspt
Geschikt voor CORMAK afzuiginstallaties:
FM300
FM300S
FM300SA
FM500
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Spaanafzuiginstallatie
CORMAKFM350
CORMAKFM350
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: volledig functioneel, Afschafinstallatie ontworpen voor zeer grote hoeveelheden verontreinigingen. Een bijzonder krachtige motor, een stabiele basis en het snel vervangen van de zakken zijn uitstekende aanbevelingen voor dit apparaat. Een hoogrendementsmachine, geschikt voor gebruik zowel in kleine werkplaatsen als in grote timmerfabrieken.
De CORMAK FM350 afzuigunit is dankzij zijn compacte afmetingen en solide constructie uitermate geschikt voor zowel kleine als grote timmerwerkplaatsen.
Samenwerking met houtbewerkingsmachines: Het apparaat is ontworpen voor een efficiënte aansluiting op diverse houtbewerkingsmachines, zoals vandiktebanken, schaafmachines, frezen en bandzagen.
Afzuigprestaties: De metalen turbine van de nieuwe generatie met een snelheid van 2950 tpm maakt een effectieve afzuiging van spanen en zaagsel mogelijk met een capaciteit van 4860 m³/u.
Constructie: Versterkte staalconstructie met poedercoating garandeert stevigheid en duurzaamheid, wat bijdraagt aan een lange levensduur van het apparaat.
Vervangen van de zak: Dankzij stalen klemmen is het vervangen van de zak eenvoudig en snel, wat het onderhoud vergemakkelijkt en het apparaat in goede conditie houdt.
Verstelbare poten: De schroefpoten maken het mogelijk het apparaat te nivelleren op een ongelijke ondergrond, wat de stabiliteit van het werk verhoogt.
Accessoires: De set omvat 3 filtratiezakken, 3 afvalzakken en een verdeelstuk voor 4 buizen, wat de functionaliteit van de afzuigunit vergroot.
Motor: Driefasige elektromotor met een vermogen van 3,8 kW bij 400V zorgt voor betrouwbaarheid en efficiënt werken.
Pjdpfoy Tig Tex Aayjpt
Waaier: De stalen waaier zorgt voor betere prestaties en een langere levensduur dan kunststof waaiers.
Aansluiting op 4 machines: Extra aansluitingen maken het mogelijk om tegelijkertijd tot vier machines aan te sluiten, wat de flexibiliteit van het apparaat vergroot.
Grote opvangzakken: De set bevat 6 zakken (3 filtratie en 3 afval), elk met een capaciteit van 200L, wat langere werktijden zonder frequente vervanging mogelijk maakt.
Standaarduitrusting:
- 6 canvas zakken
Technische specificaties:
Afzuigcapaciteit [m³/u]: 4860
Volume van de zakken [liter]: 3 x 200
Aantal zakken: 6
Diameter aanzuigmond [mm]: 1 x 180, 4 x 100
Afmetingen (l x b x h) [mm]: 2355 x 590 x 2150
Gewicht [kg]: 125
Motorvermogen [kW]: 3,8
Voeding: 3-fase, 400V
Handleiding (DTR)
LET OP!!! Het apparaat is afkomstig van retour, zichtbare gebruikssporen. Geen garantie.
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Zaagsel extractie
CORMAKFM300S
CORMAKFM300S
Bellen
Toestand: gebruikt, Functionaliteit: volledig functioneel, Bouwjaar: 2026, Efficiënte, mobiele en storingsvrije afzuiginstallatie met constante afzuigparameters. Mogelijkheid om drie machines gelijktijdig aan te sluiten. Uitstekend geschikt voor diverse houtbewerkingsmachines zoals paneelzagen, freesmachines of schaafmachines.
Apparaatkenmerken:
Jarenlange inspanning van ons team heeft geresulteerd in de ontwikkeling van een meerbladige metalen waaier uit de WhirlWind-serie, die samen met de robuuste metalen behuizing het hart van de afzuiging vormt.
De onderdruk-luchtstroom zuigt het tijdens het werk geproduceerde overtollige zaagsel dat ontstaat bij de mechanische bewerking van hout efficiënt af. De stevige constructie van de afzuiging is voorzien van extra steunen in de basis, wat een stabiele en trillingsvrije werking garandeert.
Het gehele frame is versterkt met steunen van geschikte dikte die de afvoercilinders samen met het gewicht van de afvalzakken correct gepositioneerd houden op de zware basis.
Een bijkomend voordeel is het gebruik van flexibele en duurzame afdichtingen op vier kritieke plaatsen om de afdichting van het systeem te verbeteren. Standaard worden de afzuigingen geleverd met canvas zakken (filter- en afvalzakken). Flexibele metalen klemmen zorgen voor een langdurige, probleemloze zakwissel. Dankzij de zwenkbare en gelagerde wielen kan de afzuiger eenvoudig binnen het bedrijfspand worden verplaatst.
Metalen gebalanceerde waaier garandeert trillingsarme en stille werking
Snelspanbevestiging voor CANVAS afzuigzak
4 wielen in het onderstel voor mobiliteit
Stabiele, metalen constructie
Standaarduitrusting:
metalen onderstel
2 canvas filterzakken
2 kunststof afvalzakken
Technische gegevens:
Afzuigcapaciteit [m3/h] 3900
Zakvolume [liter] 150
Ppodpfxey Tid Se Aayst
Aantal zakken:
2 x canvas – filter
2 x kunststof – afval
Diameter zuigmond [mm] 1 x 150, 3 x 100
Afmetingen (l x b x h) [mm] 1400 x 570 x 1960
Gewicht [kg] 64
Motorvermogen [kW] 2,2
Voeding 3 fasen, 400V
Handleiding (DTR): ja
LET OP!!! De machine is afkomstig uit retourzending, zichtbare gebruikssporen. Geen garantie.
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Zaagselafzuigventilator
CORMAKFM300N
CORMAKFM300N
Bellen
Toestand: gebruikt, Functionaliteit: volledig functioneel, Bouwjaar: 2026, FM300N is een robuuste industriële transportventilator, ontworpen voor de efficiënte afzuiging van zaagsel, stof en fijne houtafval in productiebedrijven en timmerwerkplaatsen. Met een hoge capaciteit van 2.530 m³/h en een krachtige 1,5 kW driefasige motor ondersteunt het apparaat effectief houtbewerkingsprocessen, waarbij het zorgt voor netheid, veiligheid en een hoog werkcomfort. Het model FM300N is een betrouwbare zaagselblazer, ontwikkeld voor intensief gebruik en duurzaamheid.
Belangrijkste kenmerken
Ppedsy Tiayjpfx Aayot
- Afzuigcapaciteit 2.530 m³/h – effectieve verwijdering van verontreinigingen bij hoge werkbelasting
- Driefasige 1,5 kW motor – stabiele werking, zelfs bij continu gebruik
- Universeel aansluitingssysteem – één aansluiting van 130 mm of twee onafhankelijke van 100 mm
- Slagvaste constructie – duurzame, metalen behuizing
- Energiezuinig en stil – geoptimaliseerd energieverbruik en comfortabele geluidsniveaus
Opbouw en technologie
De FM300N is gebaseerd op een stabiel, gelast stalen frame dat bestand is tegen dynamische belasting en externe factoren, kenmerkend voor industriële omgevingen. De aerodynamisch efficiënte waaier is direct op de motoras gemonteerd, waardoor verliezen door aandrijfoverbrenging worden geëlimineerd en een lange levensduur wordt gegarandeerd. Het apparaat heeft twee zuigmondstukken van 100 mm (of één van 130 mm), waardoor gelijktijdige bediening van twee werkplekken of aansluiting op grote machines mogelijk is.
De driefasige 400 V motor levert voldoende vermogen en stabiliteit voor industrieel gebruik. Met een toerental van 2.850 tpm wordt ervoor gezorgd dat er een krachtige luchtverplaatsing plaatsvindt, zelfs bij langdurig gebruik. Het geheel is ontworpen voor eenvoudige installatie en een optimaal gebruik van de werkruimte.
Precisie en prestatie
De FM300N ventilator is een betrouwbare zaagselafzuiger die moeiteloos verschillende houtbewerkingsfracties transporteert – van schuurstof tot zwaarder zaagsel en spanen. De hoge luchtstroomcapaciteit maakt onbezorgde productie mogelijk, vermindert het risico op verstoppingen en beperkt de uitstoot van verontreinigende stoffen op de werkplek.
Toepassing
De FM300N is ontwikkeld voor professioneel gebruik waarbij duurzaamheid en efficiëntie essentieel zijn. Hij is inzetbaar als zelfstandige zaagselventilator of als onderdeel van een uitgebreid afzuigsysteem. Toepassingen zijn onder meer:
- timmerwerkplaatsen
- meubelmakerijen
- productie-afdelingen van houten prefab-elementen
- werkplekken met zagen, schaafmachines, frezen en schuurmachines
Standaarduitrusting
- stalen, poedergecoate behuizing
- driefasige motor 400 V / 50 Hz
- zuigmond: 1×130 mm of 2×100 mm
- geïntegreerde basis voor stationaire montage
Optionele uitrusting
- stoffilters
- flexibele slangen Ø100 mm, Ø120 mm en Ø150 mm
Technische gegevens:
Vermogen motor: 1,5 kW
Toerental: 2.950 tpm
Afzuigcapaciteit: 2.530 m³/h
Diameter zuigaansluiting: 130 mm / 2x 100 mm
Uitlaatdiameter: 120 mm
Spanning/frequentie: 400 V / 50 Hz
Afmetingen (L x B x H): 430 x 410 x 450 mm
Gewicht: 24 kg
OPMERKING!!! De machine is een retourmodel en vertoont zichtbare gebruikssporen. Geen garantie.
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Zaagselafzuigventilator
CORMAKFM300SN
CORMAKFM300SN
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2026, De FM300SN is een geavanceerde, industriële transportventilator ontworpen voor het afzuigen van zaagsel, spaanders en houtstof in productieomgevingen. Met een motorvermogen van 2,2 kW en een afzuigcapaciteit van 3900 m³/h functioneert dit apparaat uitstekend als zaagselblazer in afzuigsystemen en zorgt het voor een effectieve filtratie en reiniging van de lucht direct bij de bron van de vervuiling. Betrouwbaarheid, hoge prestaties en compatibiliteit met diverse typen houtbewerkingsmachines maken dit toestel tot een ideale keuze voor professionele houtbewerkingsbedrijven.
Belangrijkste voordelen van de machine:
- 2,2 kW motor – geschikt voor intensief, continu gebruik
- Hoog afzuigvermogen van 3900 m³/h – effectieve verwijdering van zaagsel, spaanders en stof
- Ventilator toerental 2850 tpm – optimale luchtstroom bij stabiele werking
- Universele zuigadapters – 1×150 mm en 3×100 mm, geschikt voor gelijktijdige aansluiting van meerdere machines
- Stalen constructie – bestand tegen mechanische schade, ontworpen voor industrieel gebruik
Constructie en technologie:
Het model FM300SN is gebaseerd op een gelaste constructie van dikwandig, poedergecoat staal, wat zorgt voor hoge weerstand tegen stoten, trillingen en intensief gebruik. De aluminium waaier is direct op de motoras gemonteerd, wat zorgt voor een hoge efficiëntie en lage energieverliezen. De ventilator werkt op 400 V / 50 Hz driefasige spanning, waardoor stabiele werking binnen industriële installaties zonder overbelastingsrisico is gewaarborgd.
Het multi-adaptersysteem met diameters van 3×100 mm en 1×150 mm maakt gelijktijdige aansluiting van meerdere machines mogelijk of het gebruik van reducties volgens de eisen van het afzuigsysteem.
Precisie en werkefficiëntie:
De FM300SN onderscheidt zich door hoge effectiviteit bij het transporteren van zaagsel en stof, ook bij hoge stofconcentraties. De zorgvuldig gekozen aerodynamische parameters garanderen een constante luchtstroom en minimaliseren het risico op verstoppingen in het leidingwerk. Deze zaagselventilator zorgt daardoor niet alleen voor een schone werkplek, maar verlengt ook de levensduur van aangesloten machines door blootstelling aan houtstof te beperken.
Toepassingen:
Het FM300SN-model is bestemd voor situaties waarin efficiënte afzuiging van zaagsel en spaanders vereist is bij het werken met houtbewerkingsmachines. In het bijzonder aanbevolen voor:
- meubelmakers en schrijnwerkers
- meubelproductiebedrijven
- productie van plaatmateriaal en massief houten elementen
- centrale stofafzuigsystemen in fabrieks- of productiehallen
Compatibel met machines zoals:
- schaaf- en vandiktebanken
- vandiktebanken
- onderfreesmachines
- formaatcirkelzagen
- kantenaanlijmmachines
Standaard uitrusting:
- poedergecoate stalen behuizing
- driefasige motor (400 V)
- direct aangedreven aluminium waaier
- zuigadapters: 1×150 mm en 3×100 mm
Optionele uitrusting:
- flexibele slangen Ø100 mm, Ø120 mm en Ø150 mm
- filterzakken
Technische gegevens:
Motorvermogen: 2,2 kW
Pjdpey S U Imefx Aayept
Toerental: 2950 tpm
Afzuigcapaciteit: 3900 m³/h
Diameter zuigaansluiting: 150 mm / 3×100 mm
Diameter uitblaasaansluiting: 120 mm
Spanning / frequentie: 400 V / 50 Hz
Afmetingen (L x B x H): 440 x 430 x 450 mm
Gewicht: 30 kg
LET OP! De machine is afkomstig van een retourzending. De drievoudige aansluiting ontbreekt, plaatwerkschade aanwezig. GEEN GARANTIE!
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Stoffilter voor FM340, FM300SA en FM500
CORMAKHEPA Filtr CF510B
CORMAKHEPA Filtr CF510B
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2026, Zelfreinigend stofilter, effectiever dan doek- en viltzakken. Houdt stof vast tot 2 micron, wat zorgt voor betere netheid en veiligheid op de werkplek. Het filter is voorzien van een zelfreinigend systeem.
Technische gegevens:
Cilinderdiameter: 500 mm
Hoogte: 1175 mm
Ppodpsy S U Erofx Aayot
Gewicht: 14 kg
Het filter past ook op de volgende afzuigmodellen: FM300, FM340, FM300S, FM300SA, FM500
Fabrikant: Cormak
LET OP!!! Komt uit retour. Licht ingedeukt, opruiming uit servicevoorraad. GEEN GARANTIE!
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Zaagsel extractie
CORMAKFM230
CORMAKFM230
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2026, De FM230 afzuiginstallatie kenmerkt zich door zijn compacte afmetingen in combinatie met een hoge capaciteit tot wel 1000 m³/u. Standaard uitgerust met een metalen waaier en een verrijdbaar onderstel. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, waardoor het een compromisloze oplossing in zijn categorie is.
Jarenlange inspanning van ons team heeft geleid tot de ontwikkeling van een meerbladige metalen waaier uit de WhirlWind-serie, die samen met de robuuste metalen behuizing het hart van de afzuiger vormt.
De onderdruk-luchtstroom zuigt het overtollige zaagsel, dat ontstaat tijdens de mechanische houtbewerking, efficiënt af.
De massieve constructie van de afzuiger is versterkt met extra steunen in de basis voor een stabiele en trillingsvrije werking.
Het hele frame is versterkt met steunen van adequate dikte, zodat de opvangcilinders samen met het gewicht van de afvalzakken stabiel op het robuuste onderstel blijven staan.
Een extra voordeel is de toepassing van een flexibele en duurzame afdichting op een cruciale plek voor een optimale afdichting van het hele systeem.
Standaard leveren wij de afzuigers met canvas (filter- en afval-)zakken en extra stevige, eenmalige kunststof afvalzakken.
Flexibele metalen klemmen zorgen voor jarenlang probleemloos wisselen van de zakken.
Draaibare en gelagerde zwenkwielen zorgen voor een vlotte verplaatsing van de afzuiger binnen de werkruimte.
Machinekenmerken
De machine is ideaal voor zowel professionals als hobby-timmerlieden. De optimale afzuigcapaciteit werkt uitstekend samen met machines zoals:
- Vandikteschaafmachines
- Vlakbanken
- Diktebanken
- Freesmachines
Technische gegevens
MOTORVERMOGEN: 0,75 kW
AFZUIGCAPACITEIT: 1000 m³/u
INHOUD ZAKKEN: 60 l
AANTAL ZAKKEN: 2
DIAMETER ZUIGAANSLUITING: 100 mm
Podjy S U Dzspfx Aayopt
HOOGTE: 1500 mm
BREEDTE: 420 mm
LENGTE: 600 mm
SPANNING / FREQUENTIE: 230 V
GEWICHT: 27 kg
LET OP! De machine komt uit een retourzending. Beschadigde beschermkap van waaier en ventilator. GEEN GARANTIE!
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Zaagsel stofzuiger
CORMAKFM230L1
CORMAKFM230L1
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2026, AFZUIGINSTALLATIE / STOFZUIGER FM230-L1
De robuuste constructie van de afzuiger en het hoge vacuüm maken het mogelijk om spanen en zaagsel direct van machines af te zuigen, evenals het schoonmaken van de werkplaatsvloer na afloop van werkzaamheden.
Machinebeschrijving
- Afzuiger met hoge onderdruk (waaier horizontaal geplaatst)
- Metalen, gebalanceerde waaier
- Versterkte motor
- Geschikt voor halreiniging
- Grote zakcapaciteit
- Brede stofzuigmond inbegrepen
- Eenvoudig verplaatsbaar dankzij grote wielen
- Ergonomisch bedieningshandvat
- Hoge efficiëntie en stille werking!
- Compact ontwerp neemt weinig ruimte in beslag in de werkplaats
Jarenlange inspanning van ons team heeft geleid tot de ontwikkeling van de WhirlWind-serie meerbladige metalen waaier, die samen met de robuuste metalen behuizing het hart van de afzuiger vormt.
De onderdrukluchtstroom zuigt efficiënt het overtollige zaagsel op dat ontstaat bij de mechanische houtbewerking.
De solide afzuigconstructie is voorzien van een stabiel frame dat trillingsvrij en stabiel werken garandeert.
De gehele constructie is versterkt met steunen van geschikte dikte, die de opvangcilinders met het gewicht van de afvalzakken in de juiste positie op de degelijke basis houden.
Een extra voordeel is het gebruik van een flexibele, duurzame afdichting op een cruciale plaats ter verbetering van de luchtdichtheid van het systeem.
Standaard worden de afzuigers uitgerust met een filterdoekzak en een plastic afvalzak. Flexibele metalen banden waarborgen langdurig en probleemloos zakkenwissel.
Draaibare, gelagerde transportwielen zorgen voor makkelijk verplaatsen van de afzuiger binnen het bedrijf.
Technische specificaties:
- Motorvermogen continu S1: 0,75 kW
Ppodpjy S Uz Tefx Aayjt
- Toerental: 2800 tpm
- Afzuigcapaciteit: 1000 m³/u
- Zakvolume: 60 l
- Aantal zakken: 2
- Diameter zuigaansluiting: 100 mm
- Hoogte: 1550 mm
- Breedte: 420 mm
- Lengte: 800 mm
- Spanning: 230V
- Gewicht: 27 kg
LET OP!!! Machines komen uit retourzendingen, 19 stuks beschikbaar. Mogelijke ontbrekende zakken of kleine onderdelen, oudere voorraad, beschadigde verpakkingen. GEEN GARANTIE!
Advertentie
Duitsland
315 km
Stofafzuiger
NestroNE 160 plus
NestroNE 160 plus
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2024, nieuwe ontstoffer
Ppodpfxjy R E Uue Aayot
Bouwjaar: 2024
Technische gegevens:
Gecertificeerd volgens BGHM H3* / CE / GS
Vermogensopname: 2,2 kW
Stroomopname IE2: 4,4 A
Filteroppervlak: 9,5 m²
Afmetingen: 1575 x 910 x 2110 mm
Inhoud stofcontainer: 1 x 160 l
Gewicht: 405 kg
Aanzuigmond: 160 mm, rechts
Bedrijfsvolumestroom: 2300 m³/u
Volumestroom max./nom.: 1780/1447
Onderdruk bij nominale volumestroom: 2450 Pa
Onderdruk vóór ventilator bij nominaal debiet: 3160 Pa
Maximaal geluidsdrukniveau: 74 dB(A)
Filterregeneratie: pneumatisch max. 7,5 bar
Bedrijfsmodus: continu bedrijf
Persluchtaansluiting vereist
Beschikbaarheid: direct
Locatie: Hochheim
Advertentie
Euskirchen
193 km
Stofafzuiger
RiedexDM-200
RiedexDM-200
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2023, machine-/voertuignummer: 200617, Functionaliteit: volledig functioneel, Technische gegevens zie typeplaatje.
Beschikbaar: per direct, klant krijgt een grotere installatie.
Serienummer: 200617
Riedex DM-200/M-B
Ontstoffer
Linkse uitvoering, gemotoriseerde reiniging, met spanenbakken.
Podpfey Hz Upsx Aayopt
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERWIB-200
WINTERWIB-200
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, Afmetingen (LxBxH) 2570x1100x2490 mm
Gewicht 400 kg
Totale vermogensbehoefte 4 kW
Afzuiginstallatie, conform H3-norm WIB-200
- 2 spanenhaarbakken met klemsluiting
- Reststofgehalte 0,1 mg/m³
- Aan-/uitschakelaar
- Vermogensopname 4,0 kW
- Netspanning 400 V / 50 Hz / 3~
Ppsdoy Ehy Ajpfx Aayst
- Filteroppervlak 11,7 m²
- 30 stuks filterzakken
- Automatische, pneumatische JET-filterregeneratie
- Volume stofbakken 2 x 70 l
- Zuigaansluiting 200 mm
- Nominale volumestroom 3300 m³/uur
- Minimale volumestroom 2200 m³/uur
- Onderdruk 2600 Pa
- Transportafmetingen L= 2570 mm, B= 1.100 mm, H= 2.490 mm
- Gewicht 400 kg
Advertentie
Duitsland
315 km
Ontstoffer AL-KO mobil power JET 120
AL-KOmobil power JET 120
AL-KOmobil power JET 120
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2009, gebruikte ontstoffer
Bouwjaar: 2009
Nominaal volumestroom: 1120 m³/u
Psdpfx Aaoy A T Utjyjpt
Minimale volumestroom: 814 m³/u
Aanzuigmond: 120 mm
Druk: 2050 Pa
Filteroppervlak: 4,3 m²
Motor: 2,2 kW, 400 V
Afmetingen (H x B x D): 1985x1085x650 mm
Gewicht: ca. 99 kg
Beschikbaarheid: direct leverbaar
Opslaglocatie: Flörsheim
Advertentie
Łabuńki Pierwsze
1.260 km
CORAL spaanafzuiger met 4 zakken, 4,0 kW
CORAL
CORAL
Bellen
Toestand: gebruikt, Functionaliteit: volledig functioneel, Zaagselafzuiging CORAL 4-zak 4,0 kW - na technische inspectie, klaar voor gebruik
Specificatie:
• fabrikant - CORAL
Pedpfeyxc R Aox Aayept
• staat - gebruikt
• motorvermogen turbine - 4,0 kW (3-fasen)
• turbine-inlaat - 250 mm
• diameter opvangzak - 4 x Ø 500 mm
• capaciteit ~ 6000 m3/u
• 4 filterzakken, afmetingen 500 x 1200 mm - nieuw
• afmetingen (l x b x h): 330 x 80 x 260 cm
Aanvullende informatie:
• goede, originele technische en visuele staat
• de getoonde foto's geven de werkelijke staat van het item weer
• apparaat kan ter plaatse worden aangezet en getest
• de in de advertentie vermelde prijs is exclusief btw en transportkosten
Financiering en transport:
• wij organiseren transport met de MDD-vloot, koeriersdiensten of externe vervoerders
• wij bieden financiële ondersteuning in de vorm van leasing of leasekrediet
Advertentie
Duitsland
315 km
Stofafzuiger Winter 283 GTK
Winter283 GTK
Winter283 GTK
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2016, gebruikte ontstoffer
Bouwjaar: 2016
Zuigcapaciteit ca. 3500 m³/h
Motorvermogen: 3 kW
Psdpfsyuld Nex Aayjpt
Aansluitstuk: 200 mm
met 2 spanentonnen
verrijdbaar
stalen waaierrad
Afmetingen: ca. 2000 x 750 x 2150 mm
Beschikbaarheid: op korte termijn
Opslaglocatie: Flörsheim
Advertentie
Dorsten
127 km
Stofafzuiger
MUNSTERRAF 140/700
MUNSTERRAF 140/700
Bellen
Toestand: gebruikt, Aansluitdiameter 300 mm
Zuigvermogen 500 m³/u
De technische gegevens zijn afkomstig van de fabrikant of operator en daarom voor ons niet bindend. Tussentijdse verkoop voorbehouden; uitsluitend onze algemene voorwaarden zijn van toepassing.
Over ons
Psdpoytx I Eefx Aayspt
meer dan 400 eigen machines op voorraad
meer dan 15.000 m² opslagruimte, hijscapaciteit 70 t
meer dan 10.000 accessoires voor uw werkplaats
Wilt u machines, productielijnen of uw bedrijf verkopen? Neem dan contact met ons op.
Meer aanbiedingen vindt u op onze website.
Bezichtigen is mogelijk op afspraak.
Wij kijken uit naar uw bezoek.
Uw Markus Hirsch team
Advertentie
Ulm
533 km
Stofafzuiger
NestroNE 160
NestroNE 160
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 1994, vermogen: 2,2 kW (2,99 pk), Nestro afzuiging
Aanzuigmond D = 160 mm
Pedpfsytpigox Aayjpt
Motorvermogen 2,2 kW
Filteroppervlak ca. 11,5 m²
Buitenafmetingen L x B x H ca. 1350 x 860 x 1960 mm
Gewicht ca. 240 kg
Eén spanenton / ca. 185 l
Max. nominaal volumestroom 1780 m³/u
Bijbehorende onderdruk ca. 2400 Pa
Alle gegevens zonder garantie. Deze zijn overgenomen uit een brochure.
Advertentie
Siedlce
1.159 km
Afzuiginstallatie voor zaagsel, spaanders en stof
CORMAKFM230A + 2,5M wąż
CORMAKFM230A + 2,5M wąż
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: volledig functioneel, Spaanafzuiging CORMAK FM230A + slang 2,5 m
De CORMAK FM230A spaanafzuiging is een krachtige afzuigventilator die ontwikkeld is voor het effectief verwijderen van spanen, zaagsel en houtstof die ontstaan tijdens houtbewerking. Deze compacte afzuiginstallatie is ideaal voor gebruik in timmerwerkplaatsen, productiebedrijven en thuisschuren waar efficiënte werkplekafzuiging noodzakelijk is.
Dit model is uitgerust met een flexibele afzuigslang van 2,5 meter, waardoor snelle aansluiting op diverse houtbewerkingsmachines zoals vandikteschaafbanken, tafelzagen, freesmachines of vlakbanken mogelijk is. Dankzij het mobiele ontwerp kan het afzuigsysteem eenvoudig overal in de werkplaats worden neergezet en zorgt het voor directe en effectieve stof- en spaanafzuiging bij de bron.
De krachtige afzuigventilator genereert een luchtstroom tot 1080 m³/u, wat garant staat voor een snelle en effectieve opname van zaagsel en houtstof. De robuuste constructie met metalen waaier zorgt voor stabiele werking, hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs bij intensief gebruik in een professionele timmerwerkplaats.
De verrijdbare constructie met transportwielen maakt het eenvoudig het apparaat tussen werkplekken te verplaatsen. Het toegepaste filterzakken-systeem garandeert succesvolle scheiding van lucht en houtspaanders. Hierdoor blijft de werkplaats schoon en verbetert het werkcomfort en de veiligheid.
Belangrijkste voordelen:
- Inclusief 2,5 m afzuigslang Ø100 mm
- Hoge afzuigcapaciteit – tot 1080 m³/u
- Krachtige ventilator voor spanen en zaagsel
- Enkelfasige motor 0,75 kW / 230 V
- Degelijke metalen waaier
- Mobiele constructie met transportwielen
- Effectief filtratiesysteem voor spanen en houtstof
- Grote opvangzak voor continu gebruik
- Compact ontwerp, ideaal voor werkplaatsen
Toepassing:
De CORMAK FM230A spanen- en stofafzuiging is ontwikkeld voor gebruik met diverse houtbewerkingsmachines die effectieve stofafzuiging vereisen zoals:
- Vlak- en vandikteschaafmachines
- Vandiktebanken
- Tafelzagen
- Onderfreesmachines
- Houtschuurmachines
Dankzij de hoge luchtstroomcapaciteit verwijdert dit afzuigsysteem efficiënt verontreinigingen bij houtbewerking, verbetert het de zichtbaarheid op de werkplek en minimaliseert het stof in de lucht.
Standaarduitrusting:
- CORMAK FM230A spaanafzuiging
- Afzuigslang Ø100 mm – 2,5 m
- Filterzak
- Afvalzak
- Slangklemmen
- Mobiele basis met wielen
Technische gegevens:
Motorgevermogen: 0,75 kW
Ppedpfxjytn Tdo Aayot
Voeding: 230 V / 50 Hz
Afzuigcapaciteit: 1080 m³/u
Motortoerental: 2800 tpm
Onderdruk: 1000 Pa
Geluidsniveau: 68 dB
Aantal zakken: 2
Diameter zuigaansluiting: 100 mm
Slanglengte: 2,5 m
Zakinhoud: 90 l
Hoogte: 1800 mm
Breedte: 750 mm
Lengte: 450 mm
Gewicht: 27 kg
Advertentie
Ciężkowice
995 km
Stofafzuiger
HOLZINGRLA 400 VIBER Power/B 11300 m3
HOLZINGRLA 400 VIBER Power/B 11300 m3
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, machine-/voertuignummer: 0023, Functionaliteit: volledig functioneel, bedrijfsturen: 0 h, ingangsspanning: 380 V, ingangsfrequentie: 50 Hz, type ingangsstroom: driefasig, volumestroom: 1.200 m³/u, inlaataanzuiging (max.): 26 mbar, geluidsniveau: 85 dB, aandrijvingstype: elektrisch, totale hoogte: 2.300 mm, totale lengte: 3.000 mm, totale breedte: 1.000 mm, totaalgewicht: 650 kg, Uitrusting: CE-markering, documentatie / handleiding, Hallo, ik heb een nieuwe, ongebruikte afzuiginstallatie te koop die samen met een vijfassig bewerkingscentrum is aangeschaft. Ik verkoop deze omdat ik een centrale afzuiging op de machine heb geïnstalleerd en deze momenteel niet nodig is.
Ppsdpfjyl Ncwex Aayot
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERCLEANER 5000LS
WINTERCLEANER 5000LS
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Filteroppervlak: 16,3 m²
Motorvermogen: 5,5 kW
Zuigcapaciteit: 5000 m³/u
WINTER stofafzuiger CLEANER - 5000LS met blusinstallatie
- Afzuigcapaciteit: 5000 m³/u
- Motorvermogen: 5,5 kW
Ppsdpoyk Id Dofx Aayet
- Toerental: 3000 tpm
- Spanning: 400 V, 50 Hz
- Aanzuigmond diameter: 280 mm
- Reststofgehalte: 0,2 mg/m³, conform H-2 norm
- Filtermateriaal: polyester, 2 micron
- 35 slangenfilters 160 x 935 mm
- Filteroppervlak: 16,3 m²
- 2 spaandersopvangvaten met klembeugel 500 x 500 x 600 mm (150 liter)
- Afzuigsnelheid: 28 m/sec
- Filterreiniging met trilmotor inclusief besturing
- Inclusief automatische blusinstallatie met poederblusser
- Afmetingen: L=2100, B=920, H=2250 mm
- Gewicht: 410 kg
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERCLEANER 4000LS
WINTERCLEANER 4000LS
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Gewicht 280 kg
Motorvermogen 4 kW
Aanzuigcapaciteit 4000 m³/h
WINTER Stofafzuiger CLEANER - 4000LS met blusinstallatie
- Afzuigcapaciteit 4000 m3/h
- Motorvermogen 4,0 kW
- Toerental 3000 tpm
- Spanning 400 V, 50 Hz
Ppedpsyk Idqefx Aayet
- Aanzuigmond diameter 250 mm
- Reststofgehalte 0,2 mg/m3, conform H-2 norm
- Filtermateriaal polyester, 2 micron
- 28 slangfilters 160 x 935 mm
- 2 spaantonnen met klemband 500 x 500 x 600 mm (150 liter)
- Afzuigsnelheid 28 m/sec
- Filterreiniging met trilsmotor inclusief besturing
- Inclusief automatische blusinstallatie met poederblusser
- Afmetingen L=2000, B=750, H=2100 mm
- Gewicht 280 kg
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERWIB-180
WINTERWIB-180
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, Afmetingen (lengte/breedte/hoogte): 2070x800x2500 mm
Gewicht: 450 kg
Totale vermogensbehoefte: 3 kW
Stofafzuiger, conform H3-norm WIB-180
- 2 spaandersilo’s met klemsluiting
- Reststofgehalte: 0,1 mg/m³
- Aan-/uitschakelaar
- Vermogensopname: 3,0 kW
- Netspanning: 400 V / 50 Hz / 3-fase
- Filteroppervlak: 10,2 m²
- 30 filterzakken
- Automatische filterreiniging met schudmotor
- Inhoud stofcontainers: 2 x 70 l
- Zuigaansluiting: 180 mm
- Nominale volumestroom: 2800 m³/u
Ppjdeyk Idkjpfx Aayjt
- Minimale volumestroom: 1800 m³/u
- Onderdruk: 2200 Pa
- Max. geluidsdrukniveau: 72 dB(A)
- Transportafmetingen: L = 2070 mm, B = 800 mm, H = 2500 mm
- Gewicht: 450 kg
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERCLEANER 3500LS
WINTERCLEANER 3500LS
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Motorvermogen 3 kW
Filteroppervlak 6 m²
Zuigvermogen 3500 m³/u
WINTER ontstoffer CLEANER - 3500LS met blusinstallatie
Technische gegevens:
- Afzuigcapaciteit: 3500 m³/u
- Motorvermogen: 3,0 kW
- Toerental: 3000 tpm
- Spanning: 400 V, 50 Hz
- Aanzuigstukaansluiting diameter: 200 mm
- Reststofgehalte: 0,2 mg/m³, conform H-2 norm
Pedpfx Aasyk Ic Hjyopt
- Filtermateriaal: polyester, 2 micron
- 18 slangfilters 160 x 935 mm
- Filteroppervlak: 6 m²
- 1 spaandemmer met klembeugel 500 x 500 x 600 mm (150 liter)
- Afzuigsnelheid: 28 m/sec.
- Filterreiniging via trilsmotor inclusief besturing
- Inclusief automatische blusinstallatie met poederblusser
- Afmetingen L=1400, B=750, H=2100 mm
- Gewicht: 220 kg
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERCLEANER 6500LS
WINTERCLEANER 6500LS
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Motorvermogen 7,5 kW
Gewicht 450 kg
Zuigcapaciteit 6500 m³/u
Podpfjyk Icyjx Aayjpt
WINTER stofafzuiger CLEANER - 6500LS met blusinstallatie
- Afzuigcapaciteit 6500 m³/u
- Motorvermogen 7,5 kW
- Toerental 3000 tpm
- Spanning 400 V, 50 Hz
- Aanzuigaansluiting diameter 300 mm
- Reststofgehalte 0,2 mg/m³, conform H-2 norm
- Filtermateriaal polyester, 2 micron
- 45 slangfilters 160 x 935 mm
- 2 spaandersvaten met klembeugel 500 x 500 x 600 mm (150 liter)
- Afzuigsnelheid 32 m/sec.
- Filterreiniging met tril-/schudmotor inclusief besturing
- Inclusief automatische blusinstallatie met poederblusser
- Afmetingen L=2260, B=920, H=2250 mm
- Gewicht 450 kg
Advertentie
Leipzig
496 km
Stofafzuiger
WINTERCLEANER 8500LS
WINTERCLEANER 8500LS
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Zuigcapaciteit: 8.500 m³/u
Motorvermogen: 11 kW
Filteroppervlak: 47 m²
WINTER ontstoffer CLEANER - 8500LS met blusinstallatie
- Afzuigcapaciteit: 8.500 m³/u
- Motorvermogen: 11,0 kW
- Toerental: 3.000 tpm
- Spanning: 400 V, 50 Hz
Ppodpoyk Ictjfx Aayet
- Aanzuigaansluiting diameter: 300 mm
- Reststofgehalte: 0,2 mg/m³, conform H-2 norm
- Filtermateriaal: polyester, 2 micron
- 58 slangfilters 160 x 935 mm
- Filteroppervlak: 47,0 m²
- 3 spaanders-vaten met klemband 500 x 500 x 600 mm (150 liter)
- Afzuigsnelheid: 32 m/sec
- Filterreiniging met trilsmotor incl. besturing
- Inclusief automatische blusinstallatie met poederblusser
- Afmetingen: L=3.200, B=1.000, H=2.300 mm
- Gewicht: 630 kg















































































































































