Spuitgietmachines voor PET-verwerking tweedehands te koop (12)
Resultaten sorteren
- Laagste prijs Hoogste prijs
- De nieuwste advertenties Oudste advertenties
- Kortste afstand Verste afstand
- Nieuwste bouwjaar Oudste bouwjaar
- Laatste update Oudste update
- Fabrikant A tot Z Fabrikant Z naar A
- Relevantie
- Laagste prijs
- Prijs
- Hoogste prijs
- Prijs
- De nieuwste advertenties
- Datum van plaatsing
- Oudste advertenties
- Datum van plaatsing
- Kortste afstand
- afstand
- Verste afstand
- afstand
- Nieuwste bouwjaar
- Bouwjaar
- Oudste bouwjaar
- Bouwjaar
- Laatste update
- Laatste aanpassing
- Oudste update
- Laatste aanpassing
- Fabrikant A tot Z
- Producent
- Fabrikant Z naar A
- Producent
- Benaming van A tot Z
- Benaming
- Bezeichnung van Z naar A
- Benaming
- Model van A tot Z
- Model
- Model van Z naar A
- Model
- Laagste referentie
- referentie
- Hoogste referentie
- referentie
- Kortste looptijd
- Looptijd
- Langste bedrijfstijd
- Looptijd
- Relevantie
- Relevantie
Kunststofverwerking & Kunststoftechniek Spuitgietmachines Spuitgietmachines voor PET-verwerking
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte spuitgietmachine van het merk AOKI, bouwjaar 2014
AokiSB III-100L-20
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2014, machine-/voertuignummer: PR20, Gebruikte spuitgietmachine AOKI, bouwjaar 2014
De gebruikte spuitgietmachine AOKI uit 2014 is een zeer efficiënte en nauwkeurige oplossing voor de verpakkingsindustrie. De machine is speciaal ontworpen voor de productie van preforms voor kunststof flessen met behulp van spuitgieten en vormprocessen. Deze machine wordt geproduceerd door Aoki Technical Laboratory, Inc., een erkend marktleider in vormgevingstechnologie voor verpakkingen, en biedt betrouwbare prestaties met een bewezen staat van dienst. Het model SBIII-100L-20, dat in mei 2014 is geproduceerd, is een gebruikte machine in uitstekende staat en biedt bedrijven die deze in hun bestaande productielijnen willen integreren, een uitzonderlijke waarde. Bovendien is de machine, dankzij de geavanceerde functies en het hoge vermogen, geschikt voor grootschalige productieomgevingen.
Pgedpe Adt T Hefx Acaeu
Spuitgieten en spuitgiettechnologie
De gebruikte spuitgietmachine AOKI uit 2014 maakt gebruik van de modernste spuitgiettechnologie, die ideaal is voor de productie van hoogwaardige containers. Deze containers omvatten preforms voor dranken, wasmiddelen en cosmetica, die allemaal specifieke eisen stellen aan vorm, gewicht en sterkte. Het injectiesysteem zorgt ervoor dat het kunststof nauwkeurig in de mal wordt gespoten, waardoor een uniforme preform ontstaat die vervolgens door het vormproces kan worden uitgebreid. Dit proces stelt fabrikanten in staat om hoogwaardige, consistente flessen te produceren met minimale fouten.
Deze combinatie van eigenschappen maakt de machine zeer effectief voor industrieën waar grote hoeveelheden flessen nodig zijn, zoals in de drankproductie en -verpakking. Bovendien kan het model SBIII-100L-20 preforms produceren met een capaciteit van ongeveer 2500 cc per cyclus, waardoor zowel kleine als grote flessenmaten verwerkt kunnen worden. De machine is uitgerust met functies die het mogelijk maken om efficiënt met verschillende flessendimensies te werken, zoals 80 mm voor de diameter van de opening, 105 mm voor de diameter van het lichaam en een hoogte van 335 mm.
Elektrische en hydraulische specificaties van deze gebruikte spuitgietmachine AOKI
Een van de belangrijkste voordelen van de gebruikte spuitgietmachine AOKI uit 2014 is de robuuste elektrische en hydraulische constructie. De machine werkt op een spanning van 380 V en een frequentie van 60 Hz, en levert de benodigde energie voor een constante en betrouwbare werking. Het totale stroomverbruik is 32,3 kW en het benodigde amperage is 62 A, wat de machine energiezuinig maakt voor zijn hoge prestaties. Het hydraulische systeem werkt met een druk van 14,0 MPa, wat een optimale prestatie garandeert bij het injecteren en vormen van de preforms. Het pneumatische systeem werkt met 3,0 MPa en biedt extra ondersteuning voor het vormproces. Bovendien vereist de machine een watertoevoerdruk van 0,3 MPa, zodat deze probleemloos kan functioneren in verschillende industriële omgevingen.
Deze hoge ...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Βόλος
1.966 km
PET spuitgietmachine
HUSKY No 2 HUSKY No1 παραγωγή πλήρηςGL 300 PET
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2024, Functionaliteit: volledig functioneel, jaar van de laatste revisie: 2024, persluchtaansluiting: 10 bar, Wij bieden 2 HUSKY-machines aan. De beschikbare technische gegevens van HUSKY-machine 2, productie op 18-12-2024, 23,5 g per cyclus, volgens onderstaande specificaties:
Model: GL 6L 300 PET
Type: P 100/120 E100
Serie: 3.0 TONNE
Hydraulische druk: 180 BAR
Gewicht: 57.800 kg
Nummer: 14065
Datum: 04-02-1998
Encore Husky pakket 20
Serienummer: 54360P
Code: S2PP-N01
Referentienummer: 726698
Bouwjaar: 3123-64
Extra gegevens:
Pjdpfsy Tpfijx Acajgu
Hot Runner en Mold
Gewicht: 2315 gr
(72) CAV
MAL
48 gr
2 l
28 gr
0,5 l
HOT RUNNER
48 CAV MAAI
48 CAV
KOBOTS / ROBOTS
48 – 1.4 – 27 gr
28 gr
De beschikbare technische gegevens van HUSKY-machine 1, productie op 29-11-2024 op 10,5 g per cyclus, volgens onderstaande specificaties:
HUSKY 1, type P100/120 E100, 14-04-1998
Seriegroep: 300 TONNER
Hydraulische druk: 180 BAR
Gewicht: 21.600 kg
Materiaal / Specificaties:
NOVTCO GL300 PET
P 100/120 E100
3L
Datums:
Datum: 14-03-2014
Datum: 14-04-1998
Gegevens:
AW 5830-A01
72698
E. 3293-111
Opmerkingen:
ENCORE HUSKY PERISTALTISCH (2)T AP APPARAAT 543588
HOT RUNNER EN MOLD 1QTS 92 (F2) CAV WATER
Beide machines worden geleverd met veel reserveonderdelen en matrijzen, evenals alle benodigde hulpapparatuur voor de productie zoals:
productielijn voor PET preforms of verpakkingsmateriaal:
De hars wordt opgeslagen in de hoppers.
Gedroogd met een droger/ontvochtiger.
Overgebracht naar de Husky-machine via vacuümpompen.
De spuitgietmachine vervaardigt de preforms.
Het watercircuit koelt matrijzen en robots.
Er zijn filters, metaaldetectoren en transportbanden voor materiaal- en afvalbeheer.
Beide productielijnen zijn vrijwel identiek, met afzonderlijke apparatuur per lijn (No1 en No2).
Code Beschrijving Functie
HUSKY Husky-machine Spuitgietmachine
DRYER Droger Drogen van kunststofhars
FAN Ventilator Luchtcirculatie / koeling
CONVEYING RESIN TO HOPPER Transport van hars Aanvoer grondstof naar hopper
VACUUM PUMP Vacuümpomp Vacuum voor materiaaltransport
WATER PUMP Waterpomp Circulatie van koelwater
DEHUMIDIFIER Ontvochtiger Verwijderen van vocht uit lucht/hars
RESIN HOPPER Harshopper Opslag en toevoer van materiaal
COMPRESSOR Compressor Levering van perslucht
AIR TANK Luchtketel Opslag van perslucht
WATER FILTER Waterfilter Filtering van koelwater
METAL DETECTOR Metaaldetector Controle materiaal op metaaldeeltjes
PLASTIC SYSTEM CONVEYOR Kunststof transportband Transport van product/materiaal
PREFORM BREAKER Preforms crusher Breken van afgekeurde preforms
STRAP Omsnoeringsmachine Verpakken/omsnoeren
GEKRANOGEFYRA Bovenloopkraan Hijsfunctie
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Clickout
Karcag
1.240 km
PET spuitgietmachine
HUSKYHyPET225(4.0)-P100/110EE100
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2013, Toepassing: PET-voorvormspuitgieten
Machinetype: Hoogwaardig, tweetraps PET-voorvormspuitgietsysteem
Sluitkracht: 2250 kN
Spuitconfiguratie: P100/110 spuitgietkop met E100 extruder
Maximale PET-spuitgewicht: 3.344 g / 7,4 lb
Minimale PET-spuitgewicht: 372 g
Podpo Abarkjfx Acaegu
Slag van de spuitgietkop: 340 mm
PET-transportcapaciteit van de E100-extruder: 3.613 g
Afstand tussen de geleidestangen: 660 x 660 mm
Slag van de sluitcilinder: 755 / 920 mm
Bereik van de sluitingshoogte: 585 / 750 mm
Vrije hoogte: 1.505 mm
Slag van de uitwerper: 200 mm
Geschat gewicht van de sluiteenheid: 7.802 kg
Geschat totaal gewicht van de spuiteenheid zonder olie: 13.150 kg
Compatibele matrijsconfiguraties zoals aangegeven door HUSKY: 6, 8, 12, 16, 24, 32 en 48 holtes
Maximale aangegeven matrijsconfiguratie: 48 holtes
Typische toepassingen voor voorvormen omvatten PET-flessen en andere verpakkingsproducten met een groot volume
Ontworpen voor een hoge productiviteit, consistente spuitgietprestaties en geïntegreerde productielijnen voor voorvormen
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte blaasvormmachine AOKI SBIII-250LS-50 - bouwjaar 2010
AokiSBIII-250LS-50
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, machine-/voertuignummer: PR29, Gebruikte blaasvormmachine AOKI SBIII-250LS-50 - bouwjaar 2010
Technische specificaties en prestatiegegevens:
Gebruikte blaasvormmachine AOKI SBIII-250LS-50 voor industriële verpakkingen en de productie van PET-flessen. Deze machine is ontworpen voor de productie van flessen uit preforms en maakt een efficiënte flessenproductie mogelijk als onderdeel van een gebruikte afvullijn of een onafhankelijke verpakkingsproductiefaciliteit.
Fabrikant: AOKI TECHNICAL LABORATORY, INC.
Model: SBIII-250LS-50
Bouwjaar: 2010
Voeding: 3-fasen AC, 220 V, 60 Hz
Geïnstalleerd vermogen: 50,2 kW
Stroom: 165 A
Machinewicht: 10.400 kg
Hydraulische druk: 14,0 MPa
Pneumatische druk: 3,0 MPa
Watertoevoerdruk: 0,3 MPa
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De AOKI SBIII-250LS-50 werkt op een driefasige AC-voeding van 220 V en 60 Hz. Het vermogensverbruik van 50,2 kW en de stroomsterkte van 165 A moeten worden meegenomen bij de planning van de elektrische installatie, de beveiligingsvoorzieningen en de aansluiting op het schakelkast. Blaasvormmachines van dit type zijn ontworpen voor de herhaalbare verwerking van preforms en de gecontroleerde vorming van flessen in industriële verpakkingsomgevingen.
De machine maakt gebruik van hydraulische, pneumatische en wateraansluitingen als onderdeel van de operationele configuratie. Deze aansluitingen ondersteunen het vormproces en moeten worden aangesloten op geschikte installaties.
Integratiemogelijkheden in productielijnen
Deze AOKI blaasvormmachine kan worden gebruikt als een flessenproductiestap in een PET-drankenproductielijn. Het wordt doorgaans geïnstalleerd voor downstream afvulmachines, zoals spoel-, vul-, sluit-, etiketteer-, secundaire verpakkings- en palletersystemen. Interfaces voor flesoverdracht, -accumulatie en -transport moeten worden aangepast aan de vereiste productielay-out.
Als gebruikte machine voor industriële verpakkingen kan deze de levering van PET-flessen voor drankproductie en andere verpakkingsprocessen ondersteunen, waarbij preforms vóór het afvullen worden omgezet in eindproducten.
Staat en onderhoudshistorie
Pgedpfx As Adttgscaeu
De machine wordt als gebruikt aangeboden en is vervaardigd in 2010. De massieve constructie, met een gewicht van 10.400 kg, duidt op een stationaire installatie in een industriële omgeving, die tijdens het laden, positioneren en inbedrijfstellen geschikte hijsapparatuur vereist.
Voor de routine-inbedrijfstelling, voordat de machine wordt gebruikt, moeten de elektrische aansluitingen, hydraulische circuits, pneumatische leidingen, wateraansluitingen en alle veiligheidssystemen van de machine worden gecontroleerd.
Operationele prestaties en veelzijdigheid
De SBIII-250LS-50 is ontworpen voor de productie van PET-flessen uit preforms. In een afvulinstallatie zorgt een blaasvormmachine ervoor dat de containers beschikbaar zijn vóór de afvul- en verpakkingsprocessen, wat helpt om de beschikbaarheid van flessen te garanderen.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte AOKI SBIII-250LL-50S – Bouwjaar 2016
AokiAOKI-250LL-50S
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2016, machine-/voertuignummer: PR30, Gebruikte AOKI SBIII-250LL-50S - bouwjaar 2016. Technische specificaties en prestatiegegevens. De AOKI-250LL-50S is een vierkaviteiten-spuitblaasmachine met Direct-Heatcon-technologie, vervaardigd door Aoki Technical Laboratory, Inc. in 2016. Deze machine is ontworpen voor geïntegreerd spuitgieten van preforms en blaasvormen, en maakt de productie van kunststofcontainers mogelijk in een compact en gecontroleerd proces.
Configuratie: 4 kaviteiten
Spuitvolume: 386,0 cm³/cyclus
Spuitdruk: 121,0 MPa
Spuitsnelheid: 204,2 cm³/sec
Sluitkracht spuitgietmatrijs: 490,6 kN
Sluitkracht blaasmatrijs: 297,2 kN
Maximale lengte van de preform onder de hals: 160 mm
Afmetingen met gesloten veiligheidskappen: 5.340 × 2.100 × 3.410 mm
Gewicht van de machine: ongeveer 10.650 kg
In zijn vierkaviteitenconfiguratie is de machine geschikt voor containers met een volume van maximaal ongeveer 2,0 liter, bijvoorbeeld met een halsdiameter van 60 mm, een diameter van het lichaam van 100 mm en een hoogte van 335 mm. De gedocumenteerde voorbeelden van het productbereik variëren bij alternatieve kaviteitenconfiguraties van ongeveer 0,12 liter tot 5,0 liter.
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De machine wordt aangedreven door een 3-fasen stroomvoorziening van 380 V, 60 Hz, met een geïnstalleerd totaal vermogen van 75,0 kW en een stroomsterkte van 143 A. Het spuitsysteem is uitgerust met een 64 mm schroef, een schroefslag van 120 mm, een maximale schroeftoerentalsnelheid van 127 omw/min en een AC-servomotor met 4 kW.
Pompmotor: 37 kW
Cilinderverwarming: 23,415 kW
Podpfx Acs Adtr Asaegu
Heetkanaalverwarming: 8,41 kW
Spuitdruk: 18,5 kN
Bedrijfsoppervlak met gesloten veiligheidskappen
De gecombineerde spuit- en blaasmatrijsconstructie maakt reproduceerbare containerproductie mogelijk en vermindert tegelijkertijd de tussenliggende hantering van preforms. Machines van dit type zijn bijzonder geschikt voor geautomatiseerde industriële verpakkingsomgevingen, waarin procesconsistentie en gecoördineerde matrijswerking vereist zijn.
Mogelijkheden voor integratie in productielijnen
Deze AOKI-spuitblaasmachine kan worden gebruikt als een zelfstandige installatie voor de productie van containers in een gebruikte afvullijn, of als onderdeel van een uitgebreidere drankproductie- en industriële verpakkingsinstallatie. De machine produceert kunststofcontainers rechtstreeks uit kunststofgranulaat en ondersteunt daaropvolgende afvul-, sluit-, etiketteer- en secundaire verpakkingsprocessen.
Bij de plannen voor integratie moet rekening worden gehouden met het transport van de gevormde containers, de productie-afstemming met daaropvolgende afvulinstallaties en de matrijscompatibiliteit voor de beoogde halsvorm en containergeometrie. De 4-kaviteitenconfiguratie is gedocumenteerd voor containers van ongeveer 2,0 liter, terwijl de machinecategorie door middel van geschikte matrijsgereedschappen flexibiliteit biedt.
Staat van de machine en onderhoudshistorie
Deze gebruikte AOKI-machine werd in november 2016 vervaardigd en wordt geïdentificeerd als een AOKI-250LL-50S. De documentatie...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte spuitgietmachine NEGRI BOSSI 850T - bouwjaar 2004
U850
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2004, machine-/voertuignummer: PR25, Gebruikte NEGRI BOSSI 850T spuitgietmachine - bouwjaar 2004
Technische specificaties & prestatiegegevens
Deze NEGRIBOSSI U850 spuitgietmachine levert een hoge capaciteit voor grootschalige toepassingen en precisievormgeving. Geconfigureerd met een 100 mm schroef, biedt deze een robuust spuitvolume en sluitkracht, waardoor hij geschikt is voor componenten voor industriële verpakkingen en accessoires voor de drankproductie. De machine is in 2004 gebouwd en combineert beproefde NEGRIBOSSI-technologie met een EUROMAP 8500H-6500 spuitinjectie-eenheid en een gebruiksvriendelijke HMI.
Model: U850 (EUROMAP 8500H-6500)
Sluitkracht: 8500 kN
Schroefdiameter: 100 mm
Spuitvolume: 3925 cm³
Spuitgewicht (PS): 3570 g
Maximaal spuitgewicht: 3750 g
Injectiedruk: 1670 bar
Pedpfx Acjzkht Djaogu
Afstand tussen de kolommen (H x L): 1140 x 1020 mm
Plaatgrootte (H x L): 1670 x 1580 mm
Gereedschapshoogte (min–max): 400–1100 mm
Openingsslag: 1200 mm
Uitwerperslag: 399 mm
Hydraulische bedrijfsdruk (gereedschap/injecteren): 180 bar
Motor-pompvermogen: 74 kW
Plasticeringsvermogen (100 mm): 37 kW
Verwarmingsvermogen (100 mm): 37 kW
Geïnstalleerd totaalvermogen (100 mm): 198 kW
Kernuitwerp: 2
Robotinterface: Ja
Luchtcircuit: 1
Elektrische doseermotor: Ja
Machineafmetingen (L x B x H): 11550 x 2600 x 2305 mm
Machinewicht: 39600 kg
Geavanceerde automatisering & besturingssystemen
De U850 is voorzien van een moderne HMI met duidelijke bedieningsmenu's en diagnoseschermen om de instelling en productie te vereenvoudigen. De machine ondersteunt de aansluiting van een robotinterface voor geautomatiseerde verwijdering en daaropvolgende verwerking. Elektrisch doseren en een nauwkeurig plasticeringsvermogen garanderen een stabiele smeltkwaliteit en reproduceerbare cycli. Veiligheidsfuncties en procesbewaking zijn geïntegreerd in de besturing om een constant hoge outputkwaliteit te waarborgen.
HMI-besturing: meerpagina's oppervlakte met weergave van technische kenmerken
Automatisering: robotinterface voor pick-and-place en celintegratie geactiveerd
Prestatiearchitectuur: motor-pomp 74 kW; plasticeren en verwarmen elk 37 kW (100 mm configuratie)
Procesbewaking: live-weergave van temperaturen, tijden, posities en drukken
Integratie in productielijnen
Deze spuitgietmachine kan naadloos worden geïntegreerd in omgevingen voor industriële verpakkingen en drankproductie en ondersteunt geautomatiseerde cellen met robots, transportbanden en kwaliteitscontrole stations. De robuuste sluitunit en de ruime kolomafstand maken het gebruik van meerdelige matrijzen mogelijk.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Haan
159 km
PET voorvorm spuitgietmachine
ENGEL4550 / 320 MacPET
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2004, PET-spuitgietmachine voor preforms, sluitkracht 320 ton, spuitgewicht 6935 gram. Schroefdiameter 130 mm. Preform-ontvormsysteem SERVO IV, TPS-robot TRT-M4-72-E, 72-voudig, 4-traps, incl. ontvormset, transportband, capaciteit 1825 stuks per uur.
Capaciteit circa 17.000 preforms per uur.
MHT-vorm 72-voudig voor 27,8 gram PCO 1810 of 1881.
De machine komt uit onze eigen preformproductie en heeft tot aan de vervanging door onze nieuwe machine dienst gedaan.
Podpfsnxkxwox Acasgu
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte NEGRI BOSSI 800T spuitgietmachine – bouwjaar 2010
NEA8000H8400
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, bedrijfsturen: 66.000 h, machine-/voertuignummer: PR23, Gebruikte NEGRI BOSSI 800T spuitgietmachine – bouwjaar 2010
Technische specificaties & prestatiegegevens
Deze Negri Bossi VECTOR 800T spuitgietmachine levert een hoge output voor grote kunststofonderdelen en verpakkingscomponenten. Als een industriële tweedehandsmachine uit 2010 combineert ze een robuuste mechanische constructie met een ruime matrijsopname en krachtige spuiteigenschappen – ideaal voor zware toepassingen en ter ondersteuning van voorproductie voor industriële verpakkingen en accessoires voor drankenproductie.
Fabrikant: Negri Bossi
Modelserie / Code: VECTOR 8000H8400 (V800 aanduiding)
Bouwjaar: 2010
Bedrijfsuren: 66.000
Schroefdiameter: 110 mm
Schotvolume: 5.160 cm³
Schotgewicht: 4.700 g
Injectiedruk: 1.620 bar
Pgsdpfxeziyy Tj Acasu
Uitwerper slag: 350 mm
Kolomafstand (H x B): 950 x 1.100 mm
Platenafmeting (H x B): 1.400 x 1.550 mm
Openingsslag: 1.080 mm
Matrijshoogte (min–max): 400–1.100 mm
Kernentrekkers: 4 (2+2)
Luchtkringen: 4
Robotinterface: Ja
Machineafmetingen (L x B x H): 10.850 x 2.600 x 2.305 mm
Machinegewicht: 38.750 kg
Uitgebreide automatisering & besturingssystemen
Het VECTOR-platform is ontworpen voor betrouwbare automatisering en processtabiliteit. Deze machine is uitgerust met een robotinterface voor naadloze integratie in productiecellen en beschikt over meerdere kernentrekkers voor complexe matrijstoepassingen. De optie voor een elektrische schroefaandrijving biedt nauwkeurige doseercontrole en energie-efficiënt plastificeren.
- Geïntegreerde robotinterface voor geautomatiseerde uitname en In-Mold-bewerkingen
- 4 kernentrekkers (2+2) ter ondersteuning van uitgebreide matrijsfuncties
- 4 pneumatische luchtkringen voor extra hulpmiddelen
- Optie elektrische schroefaandrijving voor precieze dosering en reproduceerbaarheid
Productielijn-integratiemogelijkheden
Deze spuitgietmachine kan als zelfstandige cel werken of in een breder industrieel verpakkingsproces worden geïntegreerd. Ze is bijzonder geschikt voor de productie van grote of meer-voudige onderdelen voor verpakkingssystemen en kan de voorproductie van componenten voor een gebruikte afvullijn of voor drankenproductie-omgevingen ondersteunen.
- Inline- of stand-alone werking dankzij de ontworpen robotinterface
- Geschikt voor complexe matrijzen en meer-voudige vormen
- Compatibel met automatische transportbanden, onderdeelhandling en kwaliteitsstations
- Ondersteunt formaatwissels door matrijs- of vormwissel en kernentrekconfiguratie
Machineconditie & onderhoudshistorie
Deze gebruikte Negri Bossi spuitgietmachine uit 2010 heeft 66.000 bedrijfsuren. In werkende staat en direct inzetbaar, hij is goed onderhouden en klaar voor gebruik in uw productieomgeving.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte NEGRI BOSSI 700T spuitgietmachine – bouwjaar 2009
VECTOR 7000 H 6500
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2009, bedrijfsturen: 69.500 h, machine-/voertuignummer: PR26, Gebruikte NEGRI BOSSI 700T spuitgietmachine – bouwjaar 2009
Technische specificaties & prestatiekenmerken
Deze Negri Bossi spuitgietmachine biedt hoogwaardige productie in de sluitkrachtklasse van 700 ton, ideaal voor de vervaardiging van technische kunststofonderdelen en PET-preforms, die gebruikt worden in downstream gebruikte afvullijnen en industriële verpakkingsprocessen. Gebouwd in 2009, combineert ze robuuste Italiaanse engineering met een veelzijdige spuiteenheid en geavanceerde besturing voor veeleisende productieomgevingen in de supply chain van drankenproductie.
Fabrikant: Negri Bossi
Pjdpfxjziyzde Acajgu
Model: VECTOR 7000 H 6500
Bouwjaar: 2009
Bedrijfsuren: 69.500
Sluitkrachtklasse: 700 ton
Schroefdiameter: 110 mm
Shotvolume: 4.750 cm³
Shotgewicht: 4.320 g
Maximale inspuitdruk: 1.670 bar
Kerntracties: 4 (2 + 2)
Robotinterface: Ja
Luchtcircuits: 4
Uitwerpslag: 350 mm
Openingsslag: 1.000 mm
Matrijshoogte (min–max): 400–1.000 mm
Kolomafstand (HxB): 900 × 1.000 mm
Platenafmeting (HxB): 1.340 × 1.410 mm
Totale afmetingen (LxBxH): 10.000 × 2.340 × 2.400 mm
Gewicht: 30.000 kg
Optie: Elektrische doseermotor
Besturingssysteem: DIMIEL
Geavanceerde automatisering & besturing
De machine is uitgerust met een DIMIEL-besturingssysteem dat een overzichtelijk HMI biedt voor snelle setup, monitoring en optimalisatie. Kernrekfuncties (2 + 2) en meerdere luchtcircuits zijn programmeerbaar en ondersteunen complexe matrijzen- en geautomatiseerde processen. De geïntegreerde robotinterface maakt naadloze koppeling met hanteringsrobots mogelijk voor het uitnemen van onderdelen, inlegprosessen of downstream verpakken, wat de OEE verhoogt en de cyclustijdvariaties vermindert. Veiligheidsvergrendelingen, beschermde toegangsgebieden en centrale besturing helpen operators bij het waarborgen van een stabiel, reproduceerbaar proces met snelle parameterregeling en receptbeheer.
Integratiemogelijkheden in productielijnen
Dankzij robotinterface en flexibele I/O kan deze spuitgietmachine probleemloos geïntegreerd worden in kunststofproductiecellen die workflows van drankenproductie en industriële verpakking ondersteunen. Ze is geschikt voor inline- of stand-alone-bedrijf en kan uitstekend gecombineerd worden met granulaatdrogers, transportsystemen, temperatuurregelapparatuur en kwaliteitsbewakingssystemen. Voor PET-preformtoepassingen kan zij direct vóór stretchblaasmachines gepositioneerd worden, die PET-flessen produceren voor gebruikte afvullijnen en tweedehands verpakkingsmachines.
Staat van de machine & onderhoudsgeschiedenis
Deze unit betreft een gebruikte machine met 69.500 bedrijfsuren. Ze wordt functioneel en inzetklaar aangeboden en is geschikt voor bedrijven die hun capaciteit willen uitbreiden of bestaande systemen willen moderniseren.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte SACMI OIMA 350T spuitgietmachine - bouwjaar 2010
Sacmi6500.350
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, machine-/voertuignummer: PR28, Gebruikte SACMI OIMA 350T spuitgietmachine – bouwjaar 2010
Technische specificaties en prestatiegegevens
Deze spuitgietmachine voor PET-preforms is een hoogwaardige cel, ontworpen voor de productie van dranken en industriële verpakkingsoplossingen. De machine is vervaardigd door OiMA en combineert een robuuste sluitkracht met een nauwkeurige injectieregeling en een complete set aan randapparatuur voor een betrouwbare werking als gebruikte machine, in de context van een gebruikte afvullijn.
Fabrikant: OiMA S.p.A.
Model: 6500.350
Toepassing: PET-preformproductie voor drankverpakkingen
Sluitkracht: 350 ton
Injectievolume: 4500 cm³ per 100 MPa
Geïnstalleerd vermogen: 436,58 kW
Voeding: 400 V, 50 Hz
Gewicht machine: 20.000 kg
Pers, bouwjaar: 2014
Mal: SACMI PPM 072 H, 72 holtes, 34 g preforms, halsvorm Alaska Blue PRE 342
Bouwjaar: 2010
Maltemperatuur: 8–12 °C
Gewicht mal: 9.720 kg
Inclusief randapparatuur: Sytrama REV 156 PET-uithaalrobot; Plastic System droger; Plastic System transportband H6000H; Plastic System gereedschapskamerontvochtiger DSH 2004 MIC DISP; Transportband; Palletiseersysteem
Verwerkt materiaal: PET
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De cel integreert een Sytrama REV 156 PET-robot voor automatische uithaling en onderdelenafhandeling, waardoor stabiele cyclustijden en een constante productkwaliteit worden gewaarborgd. De machine is uitgerust met een elektrische oplaadeenheid en hydroaccumulatoren voor snelle, herhaalbare injectiefasen. Gebruiksvriendelijke bedieningselementen en vergrendelde veiligheidsvoorzieningen vergemakkelijken de installatie en het routineonderhoud.
Geautomatiseerde uithaling en overdracht via Sytrama-robots
Geheugenondersteunde injectie voor stabiele, snelle cycli
Geïntegreerde ontvochtiging en materiaalafhandeling voor de harsconditionering
Elektrische gegevens: 400 V, 50 Hz
Ontworpen voor snelle, herhaalbare gereedschapswisselingen en efficiënte toegang voor onderhoud
Mogelijkheden voor lijnintegratie
Deze spuitgietcel kan worden gebruikt als een zelfstandige preformproductie-installatie of als een voorbereidende stap in een rekblaasvormproces binnen een PET-productielijn. De meegeleverde drogers, transportband, transportband en het palletiseersysteem vereenvoudigen de interne logistiek en passen naadloos aan in de processen van afvul- en verpakkingsinstallaties.
Podpjzktdbefx Acasgu
Autonome of inline werking met PET-verpakkingslijnen
Ontvochtiging en toevoer optimaliseren de voorbereiding van het PET-hars
Transportband en palletiseersysteem ondersteunen de daaropvolgende afhandeling en opslag
Ideaal voor drankproductie met de focus op een constante levering van preforms
Staat van de machine en onderhoudsgeschiedenis
Deze gebruikte spuitgietmachine wordt in werkende staat geleverd en kan na de gebruikelijke voorbereiding op locatie en inbedrijfstelling direct worden gebruikt.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Veiling
Veiling beëindigd
Nordrhein-Westfalen
158 km
PET preform spuitgietmachine
ENGEL4550 / 320 MacPET
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2004, Functionaliteit: volledig functioneel, klemmkracht: 3.188 kN, injectiegewicht: 6.935 g, schroeftransporteur diameter: 130 mm, productiecapaciteit: 17.000 eenheid/u, TECHNISCHE GEGEVENS
Sluitkracht: 320 ton
Injectiegewicht: 6.935 g
Schroefdiameter: 130 mm
Capaciteit: 17.000 preforms/uur
MACHINEGEGEVENS
Afmetingen: 72-voudig, 4-traps
Psdpfszmxdlsx Acaogu
UITRUSTING
Ontvormset
Transportband LT/uur 1825
TPS-robot TRT-M4-72-E
Als matrijs kan een van de twee opties worden geselecteerd:
Optie 1: MHT-matrijs, 72-voudig, voor 30,8 gr. PCO 1810 of 1881 (korte hals, 28 mm halsring, 1,5 liter flessen)
Optie 2: 72 kernsets voor 27,8 gr. PCO 1810 of 1881 (korte hals, 28 mm halsring, 1,0 liter flessen)
Opmerking: Naast de machine zijn er nog slechts een droger en een koelsysteem nodig om de productie te starten.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Klaipėda
1.111 km
Blower waaier Hocker K35/250 (168628) Hardox
Hocker168628
Bellen
Toestand: nieuw, Ventilatorwaaier Hocker K35/250 (168628), gemaakt van Hardox-staal. D-600. Staal voorzien van een harde legeringslaag.
Pedpfe Afd Epsx Acaegu
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen

































































































































