Wikkelaars tweedehands te koop (162)
Resultaten sorteren
- Laagste prijs Hoogste prijs
- De nieuwste advertenties Oudste advertenties
- Kortste afstand Verste afstand
- Nieuwste bouwjaar Oudste bouwjaar
- Laatste update Oudste update
- Fabrikant A tot Z Fabrikant Z naar A
- Relevantie
- Laagste prijs
- Prijs
- Hoogste prijs
- Prijs
- De nieuwste advertenties
- Datum geplaatst
- Oudste advertenties
- Datum geplaatst
- Kortste afstand
- Afstand
- Verste afstand
- Afstand
- Nieuwste bouwjaar
- Bouwjaar
- Oudste bouwjaar
- Bouwjaar
- Laatste update
- Laatste aanpassing
- Oudste update
- Laatste aanpassing
- Fabrikant A tot Z
- Producent
- Fabrikant Z naar A
- Producent
- Benaming van A tot Z
- Benaming
- Bezeichnung van Z naar A
- Benaming
- Model van A tot Z
- Model
- Model van Z naar A
- Model
- Laagste referentie
- referentie
- Hoogste referentie
- referentie
- Kortste looptijd
- Looptijd
- Langste bedrijfstijd
- Looptijd
- Relevantie
- Relevantie
Verpakkingsmachines Wikkelaars
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1A
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1A is het vrijwel identieke zustermodel van de KVK 2 (MA), d.w.z. een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die, in vergelijking met de KVK 2 MA, is uitgerust met een uitsparing voor toegang op grondniveau met een handpallettruck.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren is het toevoeren en afsnijden van de folie.
Kjdpfey Drqpex Anvsdk
Met een gewicht van 700 kg is ook dit model ontworpen voor professioneel gebruik en kan tot 1500 kg worden geladen.
De 1A heeft een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een fotocel voor het herkennen van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, kan de wikkelhoogte van de KVK 1A optioneel gevarieerd worden (tot 3200 mm).
Aanbeveling
De KVK 1A is ideaal als er vanwege ruimtegebrek geen oprijplaat gebruikt kan worden of als bijzonder zware of instabiele verpakte goederen niet via een oprijplaat op de draaitafel geschoven mogen worden.
Voor meer informatie hebben we het technische informatieblad als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Roterende armopwinder
KVK 5
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 5 is een halfautomatische rotatiearmwikkelaar, die het voordeel heeft ten opzichte van onze wikkelaars met een draaitafel dat uw pallets op grondniveau kunnen worden geplaatst voor het wikkelproces. Even ideaal voor lichte, onstabiele en zware verpakte goederen, omdat er geen centrifugale krachten zijn en er geen rekening moet worden gehouden met draagvermogen.
Bovendien is het KVK 5-model uitgerust met een pre-stretchsysteem voor 250% rek. Met dit voorreksysteem kunt u tot 3,5 meter folie op de pallet produceren uit 1 meter folie op de rol en uw materiaalverbruik enorm verminderen.
Met de KVK 5 is er slechts minimale contactspanning, zodat zelfs lichte verpakkingen niet van de pallet worden getrokken.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren is het aanbrengen en afsnijden van de folie.
Het machinegewicht van bijna 1000 kg laat zien hoe solide en stabiel deze wikkelaar is.
Met zijn roterende arm kan hij pallets wikkelen met een maximale afmeting van 1,00 x 1,20 x 2,40 meter.
Met instelbare snelheden voor de roterende arm en folieslede, en een voorrekunit die via een potentiometer kan worden ingesteld, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen.
Kjdpfx Anjy Drqiovodk
Naast een optionele fotocel voor het detecteren van donker verpakkingsmateriaal of zwarte folie, kan deze wikkelaar geleverd worden voor wandmontage of met de afgebeelde poten.
Wij raden dit model aan als het voor u belangrijk is dat u geen helling hoeft te overwinnen met uw goederen - bijvoorbeeld omdat ze te zwaar of instabiel zijn. Het feit dat de zwenkarm in dit ontwerp rond de pallet draait, voorkomt ook centrifugale krachten. Samen met de lage contactspanning van het voorreksysteem maakt dit de KVK 5 ook ideaal voor zeer lichte verpakte goederen.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 2 MA
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 2 (MA) is een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die nog robuuster is dan ons instapmodel, beter is uitgerust en met meer opties aan uw wensen kan worden aangepast.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en snijden van de folie.
Met een gewicht van 700 kg is dit model ontworpen voor ladingen tot 2000 kg. De KVK 2 (MA) heeft een draaitafel van 1650 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Kdsdpsy Drp Eefx Anvek
Naast een geschikte oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, zijn draaitafels in verschillende maten met een diameter tot 2200 mm en hogere masten voor een wikkelhoogte tot 3200 mm optioneel verkrijgbaar voor de KVK 2 MA.
Deze rekwikkelaar is onze aanbeveling voor professioneel gebruik, met ongeveer 15-20 pallets per dag. Vooral wanneer een fijne en snelle afstelling van de rem vereist is, zoals bij zeer lichte verpakkingseenheden of vaak wisselende pallets.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!

Informeer nu
+49 201 857 86 151
+49 201 857 86 151
Nu plaatsen
*per advertentie / maand
Advertentie
Pulheim
164 km
Rekrobot / mobiele palletwikkelaar
KVK 600
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, De KVK 600 is ideaal als u op zoek bent naar een mobiele oplossing voor het rekwikkelen van uw verpakte goederen. Of als u verpakte goederen hebt die te groot of te zwaar zijn voor een palletwikkelaar met draaitafel. Met zijn elektrische besturing kan de KVK 600 gemakkelijk naar elke hoek van uw magazijn worden gemanoeuvreerd. De oplaadbare batterij is ontworpen voor 8 uur continu gebruik.
De KVK 600 heeft een power stretch systeem tot 300% rek. Dit vermindert uw folieverbruik aanzienlijk, aangezien 1 meter op de rol 4 meter op de pallet wordt. Bovendien produceert dit systeem slechts een minimale contactspanning, zodat zelfs lichte verpakte goederen gemakkelijk kunnen worden gewikkeld.
Er kunnen ook tot 10 individuele programma's worden opgeslagen voor de KVK 600, waarin u kunt aangeven hoe snel en met welke foliespanning ze moeten worden uitgevoerd voor elke stap (voetwikkelen, opwaartse wikkelen, kopwikkelen en neerwaartse wikkelen). Zo kun je individuele programma's voor elk wikkelschema opslaan om steeds perfectere wikkelresultaten te bereiken. De programma's kunnen met een wachtwoord worden beveiligd, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma's kan kiezen. Automatische herkenning van je pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Naast een fotocel voor het herkennen van donkere verpakkingscontainers of zwarte folie is de KVK 600 ook verkrijgbaar met een hogere mast en een set bestaande uit een oplaadbare batterij en externe lader.
Kedpfx Aey Drm Rsnvjdk
Dit model is onze aanbeveling als je je rekwikkelaar mobiel wilt gebruiken of als je pallets hebt met buitensporige afmetingen en absoluut consistente resultaten wilt.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 3 Slimline
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 3 Slim Line is een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel. Hij is uitgerust met een pre-stretch systeem voor 250% rek. Dankzij het pre-stretch systeem kunt u tot 3,5 meter folie op de pallet produceren uit 1 meter folie op de rol en uw materiaalverbruik enorm verminderen. Bovendien creëert dit systeem slechts een minimale contactspanning, zodat zelfs lichte verpakkingen niet van de draaitafel worden getrokken.
Met een gewicht van 700 kg is dit model zeer stabiel en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 3 Slim Line heeft een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2250 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor de draaitafel en folieslede, en een via potentiometer instelbare power stretch unit, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen.
Programma's voor "up & down" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen zijn beschikbaar. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij gemakkelijk met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Een geschikte oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
Kodpfx Ajy Drmwjnvsdk
Dit model is onze duidelijke aanbeveling als u zeer lichte verpakkingen wikkelt of meer dan ca. 20 pallets per dag wikkelt en de maximale palletafmetingen van 800 x 1200 x 2250 mm niet overschrijdt.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 2 MA - 2t - 1650 Teller - 2400 Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 2 (MA) is een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die nog robuuster is dan ons instapmodel, beter is uitgerust en met meer opties aan uw wensen kan worden aangepast.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en snijden van de folie.
Kodpfx Ansy Drmksvsdk
Met een gewicht van 700 kg is dit model ontworpen voor ladingen tot 2000 kg. De KVK 2 (MA) heeft een draaitafel van 1650 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een geschikte oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, zijn draaitafels in verschillende maten met een diameter tot 2200 mm en hogere masten voor een wikkelhoogte tot 3200 mm optioneel verkrijgbaar voor de KVK 2 MA.
Deze rekwikkelaar is onze aanbeveling voor professioneel gebruik, met ongeveer 15-20 pallets per dag. Vooral wanneer een fijne en snelle afstelling van de rem vereist is, zoals bij zeer lichte verpakkingseenheden of vaak wisselende pallets.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1 Economic StretchWickler1500mm Drehteller - bis 2250mm Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1S - Economic is onze voordeligste manier om een halfautomatische rekwikkelaar aan te schaffen.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en afsnijden van de folie. Met een gewicht van 600 kg is het model stevig gebouwd en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 1S Economic heeft een draaitafel van 1500 mm en kan pallets tot 2250 mm hoog wikkelen.
Kdsdpfx Ansy Drkpovsk
Met de instelbare snelheden van het draaiplateau en de folieslede, en de mechanische rem, kunt u de machine eenvoudig aanpassen aan uw behoeften.
mechanische rem kunt u de geautomatiseerde wikkelaar eenvoudig aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regendicht" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Een oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
De KVK 1S Economic is onze aanrader als u met zo weinig mogelijk investering wilt overstappen van handmatig naar automatisch wikkelen van uw pallets. Deze machine is ideaal voor verzenders met palletvolumes tot ca. 10 pallets per werkdag.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 2 MA - 2t - 1650 Teller - 2400 Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 2 (MA) is een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die nog robuuster is dan ons instapmodel, beter is uitgerust en met meer opties aan uw wensen kan worden aangepast.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en snijden van de folie.
Met een gewicht van 700 kg is dit model ontworpen voor ladingen tot 2000 kg. De KVK 2 (MA) heeft een draaitafel van 1650 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een geschikte oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, zijn draaitafels in verschillende maten met een diameter tot 2200 mm en hogere masten voor een wikkelhoogte tot 3200 mm optioneel verkrijgbaar voor de KVK 2 MA.
Deze rekwikkelaar is onze aanbeveling voor professioneel gebruik, met ongeveer 15-20 pallets per dag. Vooral wanneer een fijne en snelle afstelling van de rem vereist is, zoals bij zeer lichte verpakkingseenheden of vaak wisselende pallets.
Kdsdpfxoy Drixj Anvek
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1 Economic Drehteller 2250 mm Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1S - Economic is onze voordeligste manier om een halfautomatische rekwikkelaar aan te schaffen.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en afsnijden van de folie. Met een gewicht van 600 kg is het model stevig gebouwd en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 1S Economic heeft een draaitafel van 1500 mm en kan pallets tot 2250 mm hoog wikkelen.
Kjdpfx Ajy Drifsnvsdk
Met de instelbare snelheden van het draaiplateau en de folieslede, en de mechanische rem, kunt u de machine eenvoudig aanpassen aan uw behoeften.
mechanische rem kunt u de geautomatiseerde wikkelaar eenvoudig aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regendicht" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Een oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
De KVK 1S Economic is onze aanrader als u met zo weinig mogelijk investering wilt overstappen van handmatig naar automatisch wikkelen van uw pallets. Deze machine is ideaal voor verzenders met palletvolumes tot ca. 10 pallets per werkdag.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1A mit Ausschnitt für Hubwagen-elektromagnetischer Bremse
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1A is het vrijwel identieke zustermodel van de KVK 2 (MA), d.w.z. een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die, in vergelijking met de KVK 2 MA, is uitgerust met een uitsparing voor toegang op grondniveau met een handpallettruck.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren is het toevoeren en afsnijden van de folie.
Met een gewicht van 700 kg is ook dit model ontworpen voor professioneel gebruik en kan tot 1500 kg worden geladen.
De 1A heeft een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een fotocel voor het herkennen van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, kan de wikkelhoogte van de KVK 1A optioneel gevarieerd worden (tot 3200 mm).
Aanbeveling
De KVK 1A is ideaal als er vanwege ruimtegebrek geen oprijplaat gebruikt kan worden of als bijzonder zware of instabiele verpakte goederen niet via een oprijplaat op de draaitafel geschoven mogen worden.
Kodpfx Aey Drhzonvsdk
Voor meer informatie hebben we het technische informatieblad als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
Drehteller // PalettenwicklerKVK 1 Economic - zeitnah verfügbar
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1S - Economic is onze voordeligste manier om een halfautomatische rekwikkelaar aan te schaffen.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en afsnijden van de folie. Met een gewicht van 600 kg is het model stevig gebouwd en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 1S Economic heeft een draaitafel van 1500 mm en kan pallets tot 2250 mm hoog wikkelen.
Met de instelbare snelheden van het draaiplateau en de folieslede, en de mechanische rem, kunt u de machine eenvoudig aanpassen aan uw behoeften.
mechanische rem kunt u de geautomatiseerde wikkelaar eenvoudig aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regendicht" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Kdedsy Drg Ropfx Anvsk
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Een oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
De KVK 1S Economic is onze aanrader als u met zo weinig mogelijk investering wilt overstappen van handmatig naar automatisch wikkelen van uw pallets. Deze machine is ideaal voor verzenders met palletvolumes tot ca. 10 pallets per werkdag.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1 Economic Drehteller 2250 mm Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1S - Economic is onze voordeligste manier om een halfautomatische rekwikkelaar aan te schaffen.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en afsnijden van de folie. Met een gewicht van 600 kg is het model stevig gebouwd en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 1S Economic heeft een draaitafel van 1500 mm en kan pallets tot 2250 mm hoog wikkelen.
Met de instelbare snelheden van het draaiplateau en de folieslede, en de mechanische rem, kunt u de machine eenvoudig aanpassen aan uw behoeften.
mechanische rem kunt u de geautomatiseerde wikkelaar eenvoudig aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regendicht" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Een oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
De KVK 1S Economic is onze aanrader als u met zo weinig mogelijk investering wilt overstappen van handmatig naar automatisch wikkelen van uw pallets. Deze machine is ideaal voor verzenders met palletvolumes tot ca. 10 pallets per werkdag.
Kdedpfx Anoy Drg Djvok
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 2 MA - 2t - 1650 Teller - 2400 Höhe
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 2 (MA) is een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die nog robuuster is dan ons instapmodel, beter is uitgerust en met meer opties aan uw wensen kan worden aangepast.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en snijden van de folie.
Kodjy Drgdopfx Anvsdk
Met een gewicht van 700 kg is dit model ontworpen voor ladingen tot 2000 kg. De KVK 2 (MA) heeft een draaitafel van 1650 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een geschikte oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, zijn draaitafels in verschillende maten met een diameter tot 2200 mm en hogere masten voor een wikkelhoogte tot 3200 mm optioneel verkrijgbaar voor de KVK 2 MA.
Deze rekwikkelaar is onze aanbeveling voor professioneel gebruik, met ongeveer 15-20 pallets per dag. Vooral wanneer een fijne en snelle afstelling van de rem vereist is, zoals bij zeer lichte verpakkingseenheden of vaak wisselende pallets.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1 ECOnomicDrehteller - zeitnah verfügbar
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1S - Economic is onze voordeligste manier om een halfautomatische rekwikkelaar aan te schaffen.
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren, is het aanbrengen en afsnijden van de folie. Met een gewicht van 600 kg is het model stevig gebouwd en ontworpen voor ladingen tot 1500 kg. De KVK 1S Economic heeft een draaitafel van 1500 mm en kan pallets tot 2250 mm hoog wikkelen.
Met de instelbare snelheden van het draaiplateau en de folieslede, en de mechanische rem, kunt u de machine eenvoudig aanpassen aan uw behoeften.
mechanische rem kunt u de geautomatiseerde wikkelaar eenvoudig aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets is net zo vanzelfsprekend als het instelbare kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regendicht" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Kodpfx Aoy Drf Honvodk
Een oprijplaat en een fotocel voor het detecteren van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie zijn optioneel verkrijgbaar.
De KVK 1S Economic is onze aanrader als u met zo weinig mogelijk investering wilt overstappen van handmatig naar automatisch wikkelen van uw pallets. Deze machine is ideaal voor verzenders met palletvolumes tot ca. 10 pallets per werkdag.
Voor meer informatie hebben we de technische fiche als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Halfautomatische palletwikkelaar
KVK 1A mit Ausschnitt für Hubwagen-elektromagnetischer Bremse
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Onze KVK 1A is het vrijwel identieke zustermodel van de KVK 2 (MA), d.w.z. een halfautomatische rekwikkelaar met draaitafel die, in vergelijking met de KVK 2 MA, is uitgerust met een uitsparing voor toegang op grondniveau met een handpallettruck.
Kodpfx Asy Drfyjnvsdk
Het enige wat bij deze wikkelaar nog handmatig moet gebeuren is het toevoeren en afsnijden van de folie.
Met een gewicht van 700 kg is ook dit model ontworpen voor professioneel gebruik en kan tot 1500 kg worden geladen.
De 1A heeft een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2400 mm hoog wikkelen. Met instelbare snelheden voor het draaiplateau en de folieslede, en een elektromagnetische rem die zeer fijn afgesteld kan worden via potentiometers, kunt u het geautomatiseerde wikkelproces perfect aanpassen aan uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is net zo vanzelfsprekend als instelbaar kop- en voetwikkelen. Er zijn programma's beschikbaar voor "alleen omhoog" wikkelen, "omhoog & omlaag" (kruiswikkelen) en "regenbestendig" wikkelen. Indien gewenst kan de wikkelaar ook handmatig bediend worden.
Als de wikkelaar naar een andere locatie moet worden verplaatst, kan hij eenvoudig met een vorkheftruck worden opgetild en verplaatst met behulp van de geïntegreerde uitsparingen.
Naast een fotocel voor het herkennen van donkere verpakkingsmaterialen of zwarte folie, kan de wikkelhoogte van de KVK 1A optioneel gevarieerd worden (tot 3200 mm).
Aanbeveling
De KVK 1A is ideaal als er vanwege ruimtegebrek geen oprijplaat gebruikt kan worden of als bijzonder zware of instabiele verpakte goederen niet via een oprijplaat op de draaitafel geschoven mogen worden.
Voor meer informatie hebben we het technische informatieblad als PDF bij deze advertentie gevoegd!
Advertentie
Pulheim
164 km
Automatische palletwikkelaar met afstandsbediening
VogelKVK 3 Automatik Anlegen/Abschneiden
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, machine-/voertuignummer: KVK 3 Automatik_1, Deze automatische wikkelmachine met draaitafel bevestigt, in tegenstelling tot de KVK 3, de folie zelfstandig aan de pallet en snijdt deze na de wikkelcyclus ook automatisch af. De wikkelcyclus kan bovendien eenvoudig met een afstandsbediening worden gestart. U hoeft niet meer van de heftruck af te stappen en niet meer te bukken om de folie aan de pallet vast te maken.
De machine is uitgerust met een voorreksysteem voor 250% rek. Met dit voorreksysteem kunt u van 1 meter folie op de rol tot wel 3,5 meter folie op de pallet aanbrengen, waardoor u uw materiaalverbruik aanzienlijk verlaagt. Bovendien ontstaat er door dit systeem slechts een minimale aanhechtspanning, zodat ook lichte goederen niet van de draaitafel worden getrokken.
Met een gewicht van 700 kg is dit model zeer stabiel en geschikt voor lasten tot maximaal 2000 kg. De KVK 3 Automatik is voorzien van een draaitafel met een diameter van 1650 mm en kan standaard pallets tot een hoogte van 2400 mm wikkelen.
Dankzij instelbare snelheden van zowel draaitafel als foliewagen, en een via potentiometer regelbare powerstretcheinheid, kunt u de automatische wikkeling perfect afstemmen op uw product. Automatische herkenning van uw pallets (via fotosensor) is standaard, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. U heeft diverse programma’s tot uw beschikking zoals alleen omhoog wikkelen, op- en neerwikkelen (kruiswikkeling), en regendichte wikkeling. Indien nodig kan de wikkelmachine ook handmatig worden bediend.
Indien de wikkelmachine tussentijds op een andere locatie moet worden ingezet, kan deze eenvoudig met een heftruck via geïntegreerde uitsparingen worden opgetild en verplaatst.
Opties: Naast een bijpassende oprit en een fotosensor voor het detecteren van donkere goederen en/of zwarte folie, is de KVK 3 Automatik optioneel leverbaar met een vergrote wikkelhoogte tot wel 3200 mm.
Kdjdpfjy Drfgsx Anvsk
Dit model is onze duidelijke aanbeveling indien u zeer lichte goederen moet wikkelen of dagelijks meer dan circa 30 pallets moet wikkelen waarbij de folie automatisch moet worden aangebracht en afgesneden.
Voor meer informatie hebben wij het technische gegevensblad als PDF aan deze advertentie toegevoegd!
Advertentie
Pulheim
166 km
Halfautomatische palletwikkelaar
Vogel VerpackungenBasic
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 260 kg, totale lengte: 25.080 mm, totale breedte: 15.000 mm, totale hoogte: 24.250 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 24 maanden, Over deze machine:
Bij deze machine ontvangt u 24 maanden garantie. Indien gewenst kunnen wij u daarnaast ook een passende oprijplaat, een fotocel voor zwartdetectie of de juiste machinefolie aanbieden!
Kedpfsy Drcrox Anvsdk
Over dit model:
Onze palletwikkelaar "Basic" is een halfautomatische stretchwikkelaar van Europese makelij, die met maximaal 10 programmeerbare programma's altijd constante resultaten garandeert en daarmee de menselijke factor als bron van fouten uitsluit.
Met de elektromagnetische rem kunt u de foliespanning aanpassen aan uw behoeften en deze instellingen opslaan in de programma’s. Daarnaast kunt u in elk programma instellen hoe snel de foliewagen en de draaitafel draaien. Ook kopwikkelingen en voetwikkelingen zijn per programma instelbaar. Op deze manier kunt u voor elk verpakkingsschema individuele programma's opslaan om altijd perfecte wikkelresultaten te behalen.
Met een gewicht van 260 kg is dit model geschikt voor ladingen tot 1200 kg. Onze Basic palletwikkelaar is uitgerust met een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2000 mm hoogte wikkelen. Automatische palletdetectie (via fotocel) is daarbij standaard, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. Indien u de wikkelaar op een andere plaats wilt inzetten, kan deze eenvoudig met een heftruck via aangebrachte uitsparingen worden opgenomen en verplaatst.
Dit model is onze aanbeveling wanneer u op zoek bent naar een goede en betaalbare palletwikkelaar die aan uw wensen aangepast kan worden.
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daar zijn wij van overtuigd!
Een leverancier levert de bestelde goederen – een partner doet meer: hij helpt u bij het vinden van de beste producten. Hij ondersteunt u bij het bereiken van uw doelen! Hij staat u ook bij in geval van problemen en uitdagingen! Dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de vierde generatie zijn wij de partner voor het MKB op het gebied van "stretchen en verlijmen".
Op verzoek adviseren wij u graag welke palletwikkelaar uit ons portfolio de beste oplossing voor uw wensen is!
Advertentie
Pulheim
166 km
Halfautomatische palletwikkelaar
Vogel VerpackungenStarter
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: beperkte functionaliteit, totaalgewicht: 280 kg, totale lengte: 23.740 mm, totale breedte: 15.000 mm, totale hoogte: 20.750 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 12 maanden, Over deze machine:
Kdjdpfx Anoy Drcfevok
U ontvangt 24 maanden garantie op deze machine. Indien gewenst kunnen wij u ook een bijpassende oprijplaat, een fotocel voor zwartdetectie of de geschikte machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze palletwikkelaar "Starter" is een halfautomatische stretchwikkelaar, ideaal als u uw pallets niet langer met de hand wilt wikkelen of een voordelige back-up zoekt. Onze Vogel Starter is waarschijnlijk de meest voordelige palletwikkelaar uit Europese productie, zonder concessies te doen aan de kwaliteit.
In tegenstelling tot onze andere palletwikkelaars is het aantal opties bij dit model bewust beperkt, zodat we een palletwikkelaar konden ontwikkelen die door maximale standaardisatie zo voordelig mogelijk geproduceerd kan worden en toch voor veel toepassingen geschikt is.
Bij de drie programma's kunt u instellen hoe snel de foliewagen en draaitafel draaien en kiezen tussen "kruiswikkeling" of "alleen omhoog wikkelen". Ook kunnen kopwikkelingen en voetwikkelingen per programma worden opgeslagen. De remspanning is eenvoudig in te stellen via de mechanische folierem. De programma's kunnen middels een wachtwoord beveiligd worden, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma’s kan kiezen.
Met een eigen gewicht van 280 kg is dit model geschikt voor lasten tot 1.200 kg. Onze Starter palletwikkelaars zijn uitgerust met een draaitafel van 1.500 mm en kunnen standaard pallets tot 2.100 mm hoogte wikkelen. Automatische detectie van uw pallets via fotocel is vanzelfsprekend, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. Als u de wikkelaar tussendoor op een andere plek wilt inzetten, kan deze eenvoudig via geïntegreerde uitsparingen met een heftruck worden verplaatst.
Dit model is onze aanbeveling als u niet meer met de hand wilt wikkelen en een degelijke machine uit Europese productie zoekt.
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daarvan zijn wij overtuigd!
Een leverancier levert u de bestelde goederen – een partner doet meer: hij helpt u de beste producten te vinden, ondersteunt u bij het bereiken van uw doelen en staat bij problemen en uitdagingen aan uw zijde. Dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de vierde generatie zijn wij de partner voor het MKB op het gebied van "wikkelen en lijmen". Indien gewenst adviseren wij u graag welke palletwikkelaar uit ons portfolio de beste oplossing is voor uw eisen!
Advertentie
Pulheim
166 km
Halfautomatische palletwikkelaar
Vogel VerpackungenProfiline
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 420 kg, totale lengte: 28.650 mm, totale breedte: 15.000 mm, totale hoogte: 25.800 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 24 maanden, Over deze machine:
Bij deze machine ontvangt u 24 maanden garantie. Op verzoek kunnen wij u tevens een bijpassende oprijplaat, een fotocel voor het detecteren van zwarte oppervlakken of de geschikte machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze Profiline is een halfautomatische palletwikkelaar, die dankzij maximaal 32 instelbare programma’s absoluut consistente resultaten garandeert en zo uitsluiting van de 'menselijke factor' biedt.
Met de elektromagnetische rem kan de foliespanning nauwkeurig per stap (voetwikkeling, opwaarts wikkelen, kopwikkeling, neerwaarts wikkelen) in de programma’s opgeslagen worden. Daarnaast kunt u binnen de programma’s instellen hoe snel de foliewagen en draaischijf draaien. Ook kopwikkelingen, voetwikkelingen en de folieoverlap aan het einde van de pallet kunnen per programma worden opgeslagen. Zo kunt u voor elk verpakschema individuele programma’s instellen om altijd perfecte wikkelresultaten te behalen. Programma’s kunnen met een wachtwoord beveiligd worden, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma’s kan kiezen.
Met een gewicht van 420 kg is dit model ontworpen voor ladingen tot 1200 kg (optioneel ook tot 2000 kg mogelijk). Onze Profiline is uitgerust met een draaitafel van 1500 mm en kan standaard pallets tot 2500 mm hoogte wikkelen. Automatische herkenning van de pallet (door middel van fotocel) is standaard, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. Indien de wikkelaar tussentijds op een andere plek gebruikt moet worden, kan deze eenvoudig met een heftruck via geïntegreerde uitsparingen worden verplaatst.
Dit model is onze aanbeveling als u een professionele en robuuste palletwikkelaar voor grotere hoeveelheden wenst, die optimaal aan uw wensen kan worden aangepast.
Wilt u een grotere draaitafel, een hogere mast, voorrek van de folie of automatische foliesnijding? Met deze machine is vrijwel alles mogelijk! Wij configureren deze machine graag als nieuw apparaat met opties die bij uw behoeften passen.
Ksdpfx Aoy Drb Usnvjdk
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daar zijn wij van overtuigd!
Een leverancier levert de bestelde goederen – een partner doet meer: hij helpt u het beste product te vinden. Hij ondersteunt u bij het behalen van uw doelen en staat u ook bij in geval van problemen of uitdagingen! Dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de 4e generatie zijn wij de partner van het MKB op het gebied van 'wikkelen en lijmen'.
Op verzoek adviseren wij u graag welke palletwikkelaar uit ons assortiment de beste oplossing is voor uw aanvraag!
Advertentie
Pulheim
166 km
Palletwikkelaar met ultraplatte plaat
Vogel VerpackungenProfiline LP
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 500 kg, totale lengte: 28.650 mm, totale breedte: 16.500 mm, totale hoogte: 25.230 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 24 maanden, Over deze machine:
U ontvangt op deze machine 24 maanden garantie. Op verzoek kunnen wij u ook een bijpassende oprijplaat, een fotocel voor het detecteren van zwarte pallets of de juiste machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze ProfilineLP is een halfautomatische palletwikkelaar die met maximaal 32 programmeerbare programma's altijd betrouwbare en consistente resultaten levert, waardoor menselijke fouten worden uitgesloten. Compact als een wikkelmachine met hoefijzervormige draaitafel en robuust als een gesloten systeem – dat zijn de belangrijkste voordelen van deze machine!
Met de elektromagnetische rem kan de foliespanning per stap (voetwikkeling, opwikkeling / kopwikkeling / afwikkeling) in de programma's nauwkeurig worden opgeslagen.
Binnen de programma’s kunt u bovendien instellen hoe snel de foliewagen en de draaitafel draaien. Ook kunnen kopwikkelingen, voetwikkelingen en de overlapping van de folie aan het einde van de pallet per programma worden opgeslagen. Op deze manier kunt u voor elk verpakkingspatroon individuele programma's aanmaken en zo altijd het perfecte wikkelresultaat bereiken. Programma's kunnen met een wachtwoord worden beveiligd, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma's kan kiezen.
Met een gewicht van 500 kg is dit model ontworpen voor lasten tot 1.200 kg. Onze Profiline LP heeft een draaitafel van 1.650 mm en kan standaard pallets tot 2.500 mm hoogte wikkelen. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is vanzelfsprekend, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen.
Dit model is onze aanbeveling als u weinig ruimte heeft en toch een professionele en robuuste palletwikkelaar wenst die zich optimaal aan uw wensen laat aanpassen.
Wilt u een hogere mast, foliefVoorrek of automatische foliesnijding? Met deze machine is bijna alles mogelijk! Wij configureren deze palletwikkelaar graag als nieuw apparaat , volledig afgestemd op uw wensen en behoeften.
Kdodpfxsy Drbnj Anvok
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daar zijn wij van overtuigd!
Een leverancier levert een product – maar een partner doet meer: hij helpt u de beste oplossing te vinden en ondersteunt u bij het behalen van uw doelen. Ook bij eventuele problemen en uitdagingen staan wij aan uw zijde – dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de 4e generatie zijn wij de partner van het MKB op het gebied van wikkelen en lijmen. Wij adviseren u graag over welke palletwikkelaar uit ons assortiment het beste bij uw eisen past!
Advertentie
Pulheim
166 km
Palletwikkelaar met ultraplatte plaat
Vogel VerpackungenProfiline LP
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 500 kg, totale lengte: 28.650 mm, totale breedte: 16.500 mm, totale hoogte: 25.230 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 12 maanden, Over deze machine:
U ontvangt op deze machine 24 maanden garantie. Op verzoek kunnen wij u ook een bijpassende oprijplaat, een fotocel voor het detecteren van zwarte pallets of de juiste machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze ProfilineLP is een halfautomatische palletwikkelaar die met maximaal 32 programmeerbare programma's altijd betrouwbare en consistente resultaten levert, waardoor menselijke fouten worden uitgesloten. Compact als een wikkelmachine met hoefijzervormige draaitafel en robuust als een gesloten systeem – dat zijn de belangrijkste voordelen van deze machine!
Met de elektromagnetische rem kan de foliespanning per stap (voetwikkeling, opwikkeling / kopwikkeling / afwikkeling) in de programma's nauwkeurig worden opgeslagen.
Kedsy Drbhepfx Anvedk
Binnen de programma’s kunt u bovendien instellen hoe snel de foliewagen en de draaitafel draaien. Ook kunnen kopwikkelingen, voetwikkelingen en de overlapping van de folie aan het einde van de pallet per programma worden opgeslagen. Op deze manier kunt u voor elk verpakkingspatroon individuele programma's aanmaken en zo altijd het perfecte wikkelresultaat bereiken. Programma's kunnen met een wachtwoord worden beveiligd, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma's kan kiezen.
Met een gewicht van 500 kg is dit model ontworpen voor lasten tot 1.200 kg. Onze Profiline LP heeft een draaitafel van 1.650 mm en kan standaard pallets tot 2.500 mm hoogte wikkelen. Automatische herkenning van uw pallets (via fotocel) is vanzelfsprekend, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen.
Dit model is onze aanbeveling als u weinig ruimte heeft en toch een professionele en robuuste palletwikkelaar wenst die zich optimaal aan uw wensen laat aanpassen.
Wilt u een hogere mast, foliefVoorrek of automatische foliesnijding? Met deze machine is bijna alles mogelijk! Wij configureren deze palletwikkelaar graag als nieuw apparaat , volledig afgestemd op uw wensen en behoeften.
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daar zijn wij van overtuigd!
Een leverancier levert een product – maar een partner doet meer: hij helpt u de beste oplossing te vinden en ondersteunt u bij het behalen van uw doelen. Ook bij eventuele problemen en uitdagingen staan wij aan uw zijde – dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de 4e generatie zijn wij de partner van het MKB op het gebied van wikkelen en lijmen. Wij adviseren u graag over welke palletwikkelaar uit ons assortiment het beste bij uw eisen past!
Vertrouwenszegel
Door Machineseeker gecertificeerde dealers

Advertentie
Pulheim
166 km
Profiline TP palletwikkelaar
Vogel VerpackungenProfiline TP
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 420 kg, totale lengte: 31.000 mm, totale breedte: 16.800 mm, totale hoogte: 25.800 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 24 maanden, Over deze machine:
Bij deze machine ontvangt u 24 maanden garantie. Indien gewenst kunnen wij u hier tevens een passende oprijplaat, een fotocel voor het detecteren van zwarte pallets, of het juiste machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze Profiline TP is een halfautomatische palletwikkelaar die, dankzij maximaal 32 programmeerbare instellingen, een consistent wikkelresultaat garandeert en zo de menselijke factor uitsluit.
Kdedpfxey Dq Ige Anvek
Met de elektromagnetische rem kan de foliespanning nauwkeurig per stap (voetwikkeling, opwaartse wikkeling, kopwikkeling, neerwaartse wikkeling) per programma worden vastgelegd.
Binnen ieder programma kunt u daarnaast ook de snelheid van de foliewagen en draaitafel instellen. Eveneens kunnen kopwikkelingen, voetwikkelingen en overlappingen van de folie aan het einde van de pallet per programma opgeslagen worden. Zo kunt u voor ieder verpakkingsschema individuele programma’s instellen om steeds perfectere wikkelresultaten te behalen. De programma's kunnen worden beveiligd met een wachtwoord, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma's kan kiezen.
Met een gewicht van 420 kg is dit model geschikt voor ladingen tot 1200 kg.
Onze Profiline TP beschikt over een draaitafel van 1650 mm en kan standaard pallets tot een hoogte van 2500 mm wikkelen. Automatische palletdetectie via fotocel is standaard, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. Wanneer de wikkelaar op een andere plek moet worden ingezet, kan deze eenvoudig met een heftruck worden verplaatst dankzij geïntegreerde uitsparingen.
Dit model is onze aanbeveling als u een professionele en robuuste palletwikkelaar zoekt voor grotere aantallen die zo min mogelijk ruimte inneemt.
Wilt u een hogere mast, voorgerekte folie of automatische foliesnijding? Met deze machine is bijna alles mogelijk! Wij configureren deze machine graag als nieuw apparaat met opties die bij uw behoeften passen.
Over ons:
Zaken worden tussen mensen gedaan – daar geloven wij in!
Een leverancier levert u de bestelde goederen – een partner doet meer: hij helpt u het beste product te vinden, ondersteunt u bij het bereiken van uw doelen en staat u ook bij uitdagingen ter zijde. Dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de vierde generatie zijn wij de partner van het MKB op het gebied van "wikkelen en kleven". Op verzoek adviseren wij u graag welk model palletwikkelaar uit ons aanbod de beste oplossing voor uw wensen is!
Advertentie
Pulheim
166 km
Halfautomatische palletwikkelaar
Vogel VerpackungenStarter
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, totaalgewicht: 280 kg, totale lengte: 23.740 mm, totale breedte: 15.000 mm, totale hoogte: 20.750 mm, ingangsspanning: 230 V, garantieduur: 12 maanden, Over deze machine:
Kdsdpfoy Dq H Nox Anvek
U ontvangt 24 maanden garantie op deze machine. Indien gewenst kunnen wij u ook een bijpassende oprijplaat, een fotocel voor zwartdetectie of de geschikte machinefolie aanbieden!
Over dit model:
Onze palletwikkelaar "Starter" is een halfautomatische stretchwikkelaar, ideaal als u uw pallets niet langer met de hand wilt wikkelen of een voordelige back-up zoekt. Onze Vogel Starter is waarschijnlijk de meest voordelige palletwikkelaar uit Europese productie, zonder concessies te doen aan de kwaliteit.
In tegenstelling tot onze andere palletwikkelaars is het aantal opties bij dit model bewust beperkt, zodat we een palletwikkelaar konden ontwikkelen die door maximale standaardisatie zo voordelig mogelijk geproduceerd kan worden en toch voor veel toepassingen geschikt is.
Bij de drie programma's kunt u instellen hoe snel de foliewagen en draaitafel draaien en kiezen tussen "kruiswikkeling" of "alleen omhoog wikkelen". Ook kunnen kopwikkelingen en voetwikkelingen per programma worden opgeslagen. De remspanning is eenvoudig in te stellen via de mechanische folierem. De programma's kunnen middels een wachtwoord beveiligd worden, zodat de gebruiker alleen uit de opgeslagen programma’s kan kiezen.
Met een eigen gewicht van 280 kg is dit model geschikt voor lasten tot 1.200 kg. Onze Starter palletwikkelaars zijn uitgerust met een draaitafel van 1.500 mm en kunnen standaard pallets tot 2.100 mm hoogte wikkelen. Automatische detectie van uw pallets via fotocel is vanzelfsprekend, evenals instelbare kop- en voetwikkelingen. Als u de wikkelaar tussendoor op een andere plek wilt inzetten, kan deze eenvoudig via geïntegreerde uitsparingen met een heftruck worden verplaatst.
Dit model is onze aanbeveling als u niet meer met de hand wilt wikkelen en een degelijke machine uit Europese productie zoekt.
Over ons:
Zakendoen gebeurt tussen mensen – daarvan zijn wij overtuigd!
Een leverancier levert u de bestelde goederen – een partner doet meer: hij helpt u de beste producten te vinden, ondersteunt u bij het bereiken van uw doelen en staat bij problemen en uitdagingen aan uw zijde. Dat is onze overtuiging.
Al meer dan 40 jaar en in de vierde generatie zijn wij de partner voor het MKB op het gebied van "wikkelen en lijmen". Indien gewenst adviseren wij u graag welke palletwikkelaar uit ons portfolio de beste oplossing is voor uw eisen!
Advertentie
Velbert
151 km
Wikkelmachine
PalettenwicklerSpinny S2300
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Bouwjaar: 2025, Functionaliteit: volledig functioneel, Volautomatische stretchwikkelmachine Spinny S2300 met elektromechanische neerhouder
Palletafmetingen: L 1200 x B 800 x H 2600 mm
Maximaal gewicht: 1000 kg
Capaciteit: ca. 20 pallets/uur (afhankelijk van pallethoogte en type wikkelprogramma)
Transporthoogte: 500 mm
Technische specificaties:
• Wikkelcyclus programmeerbaar via het elektronisch bedieningspaneel en
SIEMENS S7-1200, KTP700 bedieningspaneel
• Besturing: SIEMENS PLC S7 1200 SAFE en HMI KTP700
• 15 vrij programmeerbare wikkelprogramma's
• Draaitafel stopt op eindpositie
• Transporthoogte: 500 mm
• Gebruikbare breedte rollenbaan: 1000 mm
• Fotocel voor automatische detectie van de pallethoogte
• Klem voor het bevestigen van de folie aan de palletlading
• Automatisch foliesnijsysteem aan het einde van de wikkelcyclus
• Frequentieregeling voor de draaitafelsnelheid: 5 tot 15 omw/min
• Frequentieregeling voor de foliewagen-snelheid
• Powerstretch 250 %
• Folielas met verwarmde tegensnijder
• Standaardkleuren: grijs RAL 7001 voor vaste delen, grijs RAL 7016 voor bewegende delen en kunststof afdekkingen
• Potentiaalvrije contacten
Kdjdpfx Ajwxrh Dsnvek
• 1 frequentieomvormer voor de aansturing van de transportband op de draaitafel
STROOMVOORZIENING
> Stroomvoorziening: 400 V, 50 Hz, 3 fasen + PE
> Frequentie: 50 Hz
> Geïnstalleerd vermogen: 3 kW
> Hulpspanning: 24 V DC
> Perslucht: 6 bar
FOLIE- EN ROL-EIGENSCHAPPEN
> Dikte: 12 ÷ 23 µm
> Aanbevolen dikte: 20 µm
> Binnendiameter rol: 76 mm
> Hoogte: 500 mm
> Maximaal rolgewicht: 16 kg
> Maximale buitendiameter rol: 250 mm
Aangedreven rollenbaan voor afvoer,
met dubbele kettingwielen, frequentiegeregeld
Lengte 1470 mm
Gebruikbare breedte 1000 mm
Hoogte 500 mm
Roldiameter 89 mm
Hart-op-hart afstand 158,75 mm
2 stuks SICK M40 UE403 PSD01 1047810
Veiligheidslichtschermen, veiligheidsklasse 4,
veiligheidshekken, hoogte: 2200 mm met toegangspoort,
tweekanaals veiligheidsmagneetsensor
geïntegreerd in veiligheidsbesturing
Advertentie
Gronau (Westfalen)
123 km
Foliewikkelmachine
BoehlBLZ 2020
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2004, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 2550, Palletwikkelaar, wikkelmachine met draaitafel, palletverpakkingsmachine met tafel
Fabrikant: Boehl
Type: BLZ 2020
Bouwjaar: 2004
Machinenummer: 2550
Draaitafelafmeting: 2000 mm
Wikkelhoogte: H-2618 mm
Kdodpsy Dun Dsfx Anvek
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen
Gebruikte wikkelaars (162)
Nu Machineseeker volledig doorzoeken met meer dan 200.000 gebruikte machines.Blader door de populairste machinenamen:

Informeer nu
+49 201 857 86 151
+49 201 857 86 151
Nu plaatsen
*per advertentie / maand










































































































