CHIRON FZ18WCHIRON
FZ18W
CHIRON FZ18W
CHIRON
FZ18W
Bouwjaar
2019
Toestand
Gebruikt
Locatie
Italië
Machinegegevens
- Machinetype:
- CHIRON FZ18W
- Producent:
- CHIRON
- Model:
- Bouwjaar:
- 2019
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
- Bedrijfsuren:
- 13.572 h
Prijs & locatie
- Locatie:
- , Italië
Bellen
Technische details
- Verplaatsingsafstand X-as:
- 800 mm
- Verplaatsing Y-as:
- 530 mm
- Verplaatsingsafstand Z-as:
- 450 mm
- Controllerfabrikant:
- FANUC
- Controller model:
- 31i-B5
- Spilsnelheid (max.):
- 12.000 rpm
- Spil-motorvermogen:
- 22.000 W
- Gereedschapsgewicht:
- 8.000 g
- Aantal assen:
- 5
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A20993802
- Referentienummer:
- IT-MIL-CHI-2019-00002
- Laatste aanpassing:
- over 27.03.2026
Omschrijving
• Aantal assen: 5 (X, Y, Z + 2 roterende assen via pallet/draaitafel)
• Spindel:
• AC-spindelmotor: 7,5 kW (100% werklast), 22,0 kW (10% werklast)
• Max. koppel: 140 Nm
• Conus: HSK-A63 (DIN 69893)
• Boorcapaciteit: Ø 42 mm
• Capaciteit voor tappen: M30
• Freescapaciteit: 500 cm³/min (staal E355)
• Gereedschapwisselaar:
• Type: Volledig gesloten kettingmagazijn
• Capaciteit: 70 gereedschappen
• Max gereedschap-Ø: 78 mm (160 mm met vrije aangrenzende posities)
• Max gereedschaplengte: 380 mm
• Max magazijnbelasting: 240 kg
• Wisseltijd gereedschap: ~0,9 s
• Spaan-tot-spaan tijd: ~2,6 s
• Aanzet & dynamiek:
• Snel verplaatsen (X/Y/Z): 75 m/min
• Versnelling: 0.6 - 1.2 - 1.4 g
• Aandrijvingen: Directe digitale aandrijvingen met absoluut meetsysteem
• Machinefuncties/voorzieningen:
• Automatische reiniging van werkgebied en opspanmiddelen
• Automatische centrale vetsmering
• Hydraulisch aggregaat: 200 bar
• Persluchtbehandeling met filtratie tot 0,01 µm
• Koeleenheid voor machineonderdelen
• Meten, bewaken, software:
• FANUC 3D botsingscontrole
• Gereedschapsbewaking en zustergereedschapsbeheer
• Elektrisch & interfaces:
• Ethernet RJ45, USB, PCMCIA
• Diagnose op afstand: CHIRON remoteLine
• Gegevensbewaking & OEE: CHIRON dataLine
• Conformiteit: CE
Extra apparatuur (robots, automatisering, randapparatuur)
• Automatisering/palletiseren:
• Automatische palletwisselaar IWV 0°/180° (wisseltijd ~3,5 s)
• Draaitafel ATU 200, 2 eenheden
• Positioneernauwkeurigheid/herhaalbaarheid: ±5″
• Max. klemkoppel: 1.200 Nm
• Max. belasting per zijde (APC): 250 kg
• Max gewichtsverschil tussen pallets: 0 kg
• Koelmiddel- en spanenbeheer:
• Doorloop-koelmiddel (voorinstelling)
• Hogedruk-koelvloeistofsysteem tot 30 bar
• Filteren van koelmiddel: Trommelfilter TPF 350 S (50 µm)
Gedpfxjyaz Eme Almoit
• Spanentransporteur: Scharnierende band
• Koelmiddeltank: 230 L
• Pomp: 250 L/min @ 1,4 bar
• Taster-/gereedschapbesturing:
• Renishaw RLP40Q meettaster (voorpositionering)
• Laser gereedschapbreukcontrole (enkele F1000)
• Spindel:
• Max. koppel: 140 Nm
• Conus: HSK-A63 (DIN 69893)
• Boorcapaciteit: Ø 42 mm
• Capaciteit voor tappen: M30
• Gereedschapwisselaar:
• Spaan-tot-spaan tijd: ~2,6 s
• Aanzet & dynamiek:
• Meten, bewaken, software:
• FANUC 3D botsingscontrole
• Elektrisch & interfaces:
• Ethernet RJ45, USB, PCMCIA
• Conformiteit: CE
• Automatisering/palletiseren:
• Max. klemkoppel: 1.200 Nm
• Koelmiddel- en spanenbeheer:
Gedpfxjyaz Eme Almoit
• Koelmiddeltank: 230 L
• Pomp: 250 L/min @ 1,4 bar
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Gussago
810 km
Chiron FZ18W
ChironFZ18W
ChironFZ18W
Advertentie
Root
602 km
CNC Horizontaal bewerkingscentrum
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Lipie
941 km
Bewerkingscentrum
CHIRONFZ18 W
CHIRONFZ18 W
Duitsland
347 km
CHIRON FZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
CHIRONFZ 18 W