C6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
Zijlader heftruck
Combilift
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2017
Toestand
Gebruikt
(volledig functioneel)
Locatie
Łomno
Machinegegevens
- Machinetype:
- Zijlader heftruck
- Producent:
- Combilift
- Bouwjaar:
- 2017
- Toestand:
- uitstekend (gebruikt)
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
- Bedrijfsuren:
- 3.470 h
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
- Verhuur:
- is mogelijk
- Locatie:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Bellen
Technische details
- Draagvermogen:
- 6.000 kg
- Hefhoogte:
- 4.500 mm
- Ladingzwaartepunt:
- 600 mm
- Brandstoftype:
- diesel
- Masttype:
- duplex
- Bouwhoogte:
- 3.200 mm
- Motorfabrikant:
- DEUTZ
- Soort overbrenging:
- hydrostaat
- Vorkenbordbreedte:
- 1.360 mm
- Vorklengte:
- 1.200 mm
- Vorkbreedte:
- 200 mm
- Dikte van de vork:
- 50 mm
- Bandenconditie:
- 100 %
- Type voorband:
- volrubberbanden (zwart)
- Voorbandmaat:
- Type achterband:
- volrubberbanden (zwart)
- Achterbandmaat:
- Totaalgewicht:
- 15.500 kg
- Leeggewicht:
- Totale hoogte:
- 2.650 mm
- Totale lengte:
- 4.700 mm
- Totale breedte:
- 2.100 mm
- Kleur:
- geel
- Uitrusting:
- CE-markering, cabine, palletvorken, uitschuifbare vork, verlichting, zijverschuiving
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A21917718
- Referentienummer:
- R_W260
- Laatste aanpassing:
- over 13.05.2026
Omschrijving
ZIJLADER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 BH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Direct inzetbaar – geen investeringen, geen risico
---
### Waarom deze heftruck?
Op zoek naar een machine die uw productie niet stopt? ⚙️
✔ Grote onderhoudsbeurt uitgevoerd (olie, filters, volledige inspectie)
✔ Technische & optische staat: als nieuw
✔ Slechts 3470 bedrijfsuren – weinig gebruikt
✔ Nieuwe banden – geen extra investering
---
### Belangrijkste specificaties
✔ Hefvermogen: 6000 kg
✔ Diesel motor
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Vorkversteller: 1360 mm
✔ Vorken: 1200 mm
✔ Volledig verwarmde cabine
### Technische details
✔ Bouwjaar: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastzwaartepunt: 600 mm
✔ Hefhoogte: 4500 mm
✔ Afmetingen:
* Lengte: 4700 mm
* Breedte: 2100 mm
* Hoogte: 2650 mm
✔ Banden: superelastisch (nieuw)
✔ Uitrusting: cabine, vorkversteller
✔ Staat:
* Technisch: 5/5
* Optisch: als nieuw, geen corrosie
### Ideaal voor
✔ Smalle gangpaden
✔ Hout-, staal- & buizenindustrie
✔ Lange goederen
✔ Binnen- en buitengebruik
### Wat krijgt u
Niet zomaar een gebruikte heftruck – maar een direct inzetbare machine:
✔ Volledig getest voor verkoop
✔ Direct klaar voor gebruik
✔ Online presentatie mogelijk
✔ Transport mogelijk
Godoy R Ra Aopfx Alxeit
### Waarom FT LOGISTICS?
Wij leveren machines die werken – niet stil staan in de werkplaats.
✔ 100+ machines op voorraad
✔ Eigen service & voorbereiding
✔ Ervaring door heel Europa
✔ Honderden tevreden klanten
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
### Waarom deze heftruck?
✔ Hefvermogen: 6000 kg
✔ Diesel motor
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Vorkversteller: 1360 mm
✔ Vorken: 1200 mm
✔ Volledig verwarmde cabine
✔ Bouwjaar: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastzwaartepunt: 600 mm
✔ Hefhoogte: 4500 mm
✔ Afmetingen:
* Lengte: 4700 mm
* Breedte: 2100 mm
* Hoogte: 2650 mm