CORMAK PS12E-3000
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw
Locatie
Siedlce Polen
Paneelzaag CORMAK PS12E-3000
Paneelzaag CORMAK PS12E-3000
Paneelzaag CORMAK PS12E-3000
Paneelzaag CORMAK PS12E-3000
Paneelzaag CORMAK PS12E-3000
more Images
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
Machinegegevens
Machinetype:
Paneelzaag
Producent:
CORMAK
Model:
PS12E-3000
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polen
Omschrijving
Belangrijkste kenmerken van de PS12E-3000-zaagtafel voor hout:
Grootformaat tafel: Een van de belangrijkste voordelen van dit model is een uitzonderlijk grote, kogelgelagerde tafel met onderstel, die een nauwkeurige verwerking mogelijk maakt van grootformaat spaanplaten met een lengte tot bijna 3000 mm en andere grote houtachtige platen. materialen.
Schijfkanteling: De doorslijpschijf is kantelbaar van 90° tot 45°
Maximale zaagbladlengte: Deze zaag is uitgerust met een indrukwekkende zaagbladlengte van 2300 mm
Krachtige motor: De schijven worden aangedreven door een krachtige motor van 3,8 kW met een spanning van 400 V, wat een efficiënte werking en effectief snijden garandeert.
Compatibiliteit met afzuiging: De zaag is ontworpen om te worden aangesloten op een afzuigsysteem voor zaagsel en spaanders met een zuigmonddiameter van 100 mm, wat helpt de werkplek schoon te houden.
Toepassing van de zaag- en tafelzaag voor hout:
Gedpfx Alsvugc Ajmebl
SCHUIFDAFEL AFMETINGEN 3000 x 270 mm
AFMETINGEN HOOFDTAFEL 800 x 385 mm
AFMETINGEN ZIJTAFEL 880 x 800 mm
SNIJBREEDTE 1220 mm
ZAAG KANTEL 0-45°
SNIJHOOGTE BIJ 90° 100 mm
SNIJHOOGTE BIJ 45° 80 mm
MAXIMALE ZAAGAFMETINGEN 315 mm
MAXIMALE SNIJAFMETINGEN 100 mm
HOOFDZAAG ROTATIE 4000 tpm
SNIJZAAG ROTATIE 5800 tpm
S6 MOTORVERMOGEN 5,3 kW / 7,1 PK
S1 MOTORVERMOGEN 3,8 kW / 5,1 PK