Cryovac STE96-600
Bouwjaar
2014
Toestand
Gebruikt
Locatie
Misterton Verenigd Koninkrijk
Warmwaterkrimptunnel Cryovac STE96-600
more Images
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Machinegegevens
Machinetype:
Warmwaterkrimptunnel
Producent:
Cryovac
Model:
STE96-600
Bouwjaar:
2014
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Stockwith Rd 4, DN10 4ES DN10 4ES, United Kingdom Verenigd Koninkrijk
A11138315
Referentienummer:
Omschrijving
Cryovac STE96-600 heetwaterkrimptunnel
Serie: SN00422
Gbsdpfx Alomx Sknomsl
2014, Roestvrij warmwaterkrimptunnel, stoom, bandafmetingen 1300mm x 600mm, max producthoogte 220mm, HMI touch screen bediening, 3Ph