Hijsmagneet Overbandmagneet Magneetblok
die magnetprofis

Vaste prijs excl. btw
€ 2.520
Bouwjaar
2024
Toestand
Nieuw
Locatie
Dinkelscherben Duitsland
Hijsmagneet Overbandmagneet Magneetblok die magnetprofis
Hijsmagneet Overbandmagneet Magneetblok die magnetprofis
more Images
die magnetprofis
die magnetprofis

Machinegegevens

Machinetype:
Hijsmagneet Overbandmagneet Magneetblok
Producent:
die magnetprofis
Bouwjaar:
2024
Toestand:
nieuw

Prijs & locatie

Vaste prijs excl. btw
€ 2.520
Locatie:
Brunnenstraße. 11, 86424 Dinkelscherben, Deutschland Duitsland
Bellen

Details over het aanbod

Advertentie-ID:
A6441283
Laatste aanpassing:
voor het laatst op 21.01.2025

Omschrijving

Overband plaatmagneet met reinigingsmechanisme
Lredshfwmdepfx Acwot
gemaakt van VA 1.4301 strak gelast
incl. lade voor reiniging
afmetingen:
800x500x180mm
4 - stuks M16 oogbouten aan de achterzijde
Deze twee hefmagneten werden door een van onze klanten gebruikt als "politiemagneten" in de vleesverwerkende industrie.
Beide bovenbandmagneten zijn in perfecte staat.
De vermelde prijs geldt voor 1 stuk.
Momenteel nog 2 stuks uit voorraad leverbaar!
Alle informatie zonder garantie, alleen zolang de voorraad strekt!

Transportband, transportbandsysteem, afvoerbanden, transportband, magnetische separator, bovenband magnetische separator, recycling, houtsnippers, plastic, metaalvrije metaaldetectie, neodymium, bovenbandmagneet, magnetische bandseparator
Onze kerncompetentie is onze klanten precies te bieden wat zij nodig hebben.
Wij werken samen met onze klanten om op maat gemaakte, individuele oplossingen te ontwikkelen en leveren de bijbehorende systemen uit eigen productie.
Neemt u gerust telefonisch contact met ons op om een passende oplossing voor uw toepassing te vinden.
Overband plaatmagneet
Uitvoering in VA 1.4301 strak gelast
incl. lade voor reiniging
420 x 420 x 200mm
420 x 420 x 250mm
620 x 420 x 200mm
620 x 520 x 200mm
800 x 500 x 200mm
800 x 520 x 250mm
volledig gelaste roestvrijstalen behuizing om de magnetische kern te beschermen
ringogen voor ophanging
Reinigingslade voor het eenvoudig verwijderen van opgehoopte vuildeeltjes.
Montage via

De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.

Aanbieder

Geregistreerd sinds: 2016

99 advertenties online

Bellen

Aanvraag sturen

Landus 
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
Opmerking: U aanvraag wordt doorgestuurd naar alle verkopers van de machinecategorie. Hierdoor kunt u een groot aantal aanbiedingen ontvangen.
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.

Telefoon & Fax

+49 8236 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Houtsnippers Magnetische Separator Overband die magnetprofis PEM1200
Houtsnippers Magnetische Separator Overband die magnetprofis PEM1200
Houtsnippers Magnetische Separator Overband die magnetprofis PEM1200
Houtsnippers Magnetische Separator Overband die magnetprofis PEM1200
Houtsnippers Magnetische Separator Overband die magnetprofis PEM1200
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Houtsnippers Magnetische Separator Overband
die magnetprofisPEM1200
Bellen
Advertentie
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
WEIMA WL6S 22KW WEIMA WL 6 S
more images
Polen Częstochowa
973 km
WEIMA WL6S 22KW
WEIMAWL 6 S
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
Bandvernietiger met magneetband die magnetprofis PEM1200
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Bandvernietiger met magneetband
die magnetprofisPEM1200
Bellen
Advertentie
Hacker magnetische scheider Spijkers, schroeven die magnetprofis DMPM1200
Hacker magnetische scheider Spijkers, schroeven die magnetprofis DMPM1200
Hacker magnetische scheider Spijkers, schroeven die magnetprofis DMPM1200
Hacker magnetische scheider Spijkers, schroeven die magnetprofis DMPM1200
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Hacker magnetische scheider Spijkers, schroeven
die magnetprofisDMPM1200
Bellen
Advertentie
Hacker mes Epper M 40 x 40 konkav
Hacker mes Epper M 40 x 40 konkav
Hacker mes Epper M 40 x 40 konkav
more images
Duitsland Bitburg
257 km
Hacker mes
EpperM 40 x 40 konkav
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Transportband die magnetprofis
Transportband die magnetprofis
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Transportband
die magnetprofis
Bellen
Advertentie
Transportband die magnetprofis
Transportband die magnetprofis
Transportband die magnetprofis
Transportband die magnetprofis
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Transportband
die magnetprofis
Bellen
Advertentie
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
Profileermachine WEINIG Powermat 500
more images
Zwitserland Ebikon
603 km
Profileermachine
WEINIGPowermat 500
Bellen
Advertentie
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
Versnipperaar plant hakselaar die magnetprofis WKZ45-1030
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Versnipperaar plant hakselaar
die magnetprofisWKZ45-1030
Bellen
Advertentie
Transportband die magnetprofis Steigförderband
Transportband die magnetprofis Steigförderband
Transportband die magnetprofis Steigförderband
Transportband die magnetprofis Steigförderband
Transportband die magnetprofis Steigförderband
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Transportband
die magnetprofisSteigförderband
Bellen
Advertentie
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
Chip extractie Höcker Polytechnik K 40/400
more images
Berlin
548 km
Chip extractie
Höcker PolytechnikK 40/400
Bellen
Advertentie
Houtversnipperaar die magnetprofis Winkelförderband Industrie Heavy duty
Houtversnipperaar die magnetprofis Winkelförderband Industrie Heavy duty
Houtversnipperaar die magnetprofis Winkelförderband Industrie Heavy duty
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Houtversnipperaar
die magnetprofisWinkelförderband Industrie Heavy duty
Bellen
Advertentie
Stalen transportband landbouw die magnetprofis Stahlförderband Haldenband Förderband
Stalen transportband landbouw die magnetprofis Stahlförderband Haldenband Förderband
Stalen transportband landbouw die magnetprofis Stahlförderband Haldenband Förderband
Stalen transportband landbouw die magnetprofis Stahlförderband Haldenband Förderband
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Stalen transportband landbouw
die magnetprofisStahlförderband Haldenband Förderband
Bellen
Advertentie
TT - 157E TOOL - TEMP
TT - 157E TOOL - TEMP
TT - 157E TOOL - TEMP
TT - 157E TOOL - TEMP
TT - 157E TOOL - TEMP
TT - 157E TOOL - TEMP
more images
Oostenrijk Wien
901 km
TT - 157E
TOOL - TEMP
Bellen
Advertentie
Transportband, vlak transportband, stijgtransporteur die magnetprofis Steigförderband Flachförderband Förderer
Transportband, vlak transportband, stijgtransporteur die magnetprofis Steigförderband Flachförderband Förderer
more images
Duitsland Ursberg
565 km
Transportband, vlak transportband, stijgtransporteur
die magnetprofisSteigförderband Flachförderband Förderer
Bellen