Festo ADVU-80-60-A-P-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Compacte cilinder Festo ADVU-80-60-A-P-A
more Images
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Machinegegevens
Machinetype:
Compacte cilinder
Producent:
Festo
Model:
ADVU-80-60-A-P-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A4119561
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaardcilinders, klemcilinders
-Festo type: ADVU-80-60-APA
-Piston: Ø 80 mm
-Zuigerstang: Ø 20 mm
-Slag: 60 mm
-Max. Druk: 10 bar