Festo DNC-80-555-PPV-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DNC-80-555-PPV-A
more Images
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Festo
Model:
DNC-80-555-PPV-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Duitsland
A4024248
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, pneumatische rammen, luchtrammen
Godpfx Alsd I H S Ejmobl
-Slag: 555 mm
-Zuigerdiameter: 80 mm
-Type: DNC-80-555-PPV-A Q R3
-Druk: max. 10 bar
-Maten: 770/93/93 mm
-gewicht: 8,4 kg
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Geregistreerd sinds: 2002
12.970 advertenties online
Trustseal icon
Bellen
Aanvraag sturen
Landus
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Telefoon & Fax
+49 4402 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Siemens gelijkstroommotor 55 kW Siemens 1LE1503-2DC23-4AB4
more images
Duitsland Wuppertal
159 km
Siemens gelijkstroommotor 55 kW