4012-46TAG2A
Generator
perkins
4012-46TAG2A
Bouwjaar
2001
Toestand
Gebruikt
(volledig functioneel)
Locatie
Lanzo Torinese
Machinegegevens
- Machinetype:
- Generator
- Producent:
- perkins
- Model:
- 4012-46TAG2A
- Bouwjaar:
- 2001
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
- Bedrijfsuren:
- 650 h
Prijs & locatie
- Locatie:
- Via Torino 130, 10074 Lanzo Torinese, Italy
Bellen
Technische details
- Uitgangsspanning:
- 400 V
- Uitgangsfrequentie:
- 50 Hz
- Nominaal vermogen:
- 1.200 kW (1.631,54 pk)
- Continu vermogen (schijnbaar):
- 1.500 kVA
- Totale lengte:
- 12.100 mm
- Totale breedte:
- 2.500 mm
- Totale hoogte:
- 3.100 mm
Omschrijving
gebruiksklare machine, ex stand-by
Giodpfjyvv Icox Almst
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Giodpfjyvv Icox Almst
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2021
9 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+39 347 8... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Dordrecht
54 km
Aggregaat
Perkins4012-46TAG2A - 1.650 kVA Generator - DPX-19823-O
Advertentie
Grevesmühlen
439 km
Meerbladige zaag
TorweggeH33
TorweggeH33
Dordrecht
54 km
Aggregaat
Perkins4012-46TAG2A - 1.650 kVA Generator - DPX-19823
Duitsland
191 km
Multi-spindel staafautomaat
SCHÜTTEAF32S Dnt
SCHÜTTEAF32S Dnt
Geiselwind
448 km
Rondhoutopslagplaats / Langhoutinvoer
Holtec / BruksLGQ / RR 1200
Holtec / BruksLGQ / RR 1200
Boxmeer
70 km
Dieselgenerator
Mercedes-BenzOM444A - 450 kVa
Mercedes-BenzOM444A - 450 kVa
București
1.758 km
Visgraat Tandwiel Generator MDV 2000
1 MaiMDV 2000
1 MaiMDV 2000
Duitsland
372 km
Portaal bewerkingscentrum
WALDRICH COBURGMULTITEC 2500 AP
București
1.758 km
Smeedpers
ErfurtPKe 500/1000
ErfurtPKe 500/1000
Bydgoszcz
869 km
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW