Samzon PT1800-20
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Dalmose Denemarken
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
Stapeldraaier Samzon PT1800-20
more Images
YouTube video
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Machinegegevens
Machinetype:
Stapeldraaier
Producent:
Samzon
Model:
PT1800-20
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Denemarken
Omschrijving
De Samzon Pile Turner PT1800-20 is een stationaire stapelomkeerder die wordt ingezet voor het draaien van pallets, uitlijnen van producten, palletwissel of het wisselen van defecte palletlagen. Deze machine is geschikt voor extra lange pallets – tot 3500 mm – en de platforms kunnen dalen tot een minimum van slechts 400 mm. De pallet wordt met een palletwagen of pompwagen in de machine geplaatst. De machine kan het product 180 graden draaien of tot een horizontaal niveau, afhankelijk van de behoefte. De platforms klemmen tegen de pallet en stoppen automatisch dankzij een eenvoudig verstelbare druksensor.\n\nBij het wisselen van een pallet, bijvoorbeeld bij een defecte pallet of overstap naar een kunststof pallet, wordt de nieuwe pallet boven op het product geplaatst. De platforms klemmen op het product, draaien 180 graden, waarna het product op de nieuwe pallet staat.\n\nDe Pile Turner is eenvoudig te bedienen met een druk op de knop van het bedieningspaneel.\nMaximale opening: 1800 mm / minimum: 400 mm\nMaximaal gewicht: tot 2000 kg (optie tot 4000 kg)\nHandmatige of semi-automatische bediening\nKlantspecifieke oplossingen mogelijk.