Schmid Energy Solutions UTSL-150T
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Hochfelden Zwitserland
Verwarmingssysteem Schmid Energy Solutions UTSL-150T
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Verwarmingssysteem
Producent:
Schmid Energy Solutions
Model:
UTSL-150T
Bouwjaar:
2016
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
Steigstrasse 1, 8182 Hochfelden, Schweiz Zwitserland
Omschrijving
Verwarmingsketel te koop. Af te halen vanaf februari 2026.
Nominaal warmtevermogen: 150 kW
Gijdex At Nbjpfx Alxet
Stookwarmtevermogen: 45–150 kW
Ketelwatersinhoud: 370 liter
Ketelklasse: 3
Max. bedrijfs-overdruk: 3,0 bar
Max. bedrijfstemperatuur: 90°C
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Geregistreerd sinds: 2025
5 advertenties online
Bellen
Aanvraag sturen
Landus
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Telefoon & Fax
+41 44 86... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Verwarmingssysteem Ewi-Therm Optimal-E 6, 170kW
more images
Duitsland Winnweiler
338 km
Verwarmingssysteem
Ewi-ThermOptimal-E 6, 170kW
Gecertificeerde dealer
Advertentie
Verwarmingssysteem Ewi-Therm Optimal-E 4, 116kW
Duitsland Winnweiler
338 km
Ewi-ThermOptimal-E 4, 116kW