Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Lanaken België
Elektromotor Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
more Images
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Machinegegevens
Machinetype:
Elektromotor
Producent:
Siemens
Model:
1LE56033AB690AK1-Z
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Montaigneweg 2, 3620 Lanaken, België België
Bellen
Technische details
Vermogen:
235 kW (319,51 pk)
Toerental (min.):
1.490 rpm
Ingangsspanning:
690 V
Ingangsfrequentie:
50 Hz
Ingangsstroom:
415 A