SMC ECDQ2A80-300DC Hub 30 mm
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Compactcilinder SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
more Images
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
Machinegegevens
Machinetype:
Compactcilinder
Producent:
SMC
Model:
ECDQ2A80-300DC Hub 30 mm
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A21152332
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinder, luchtcilinder, normcilinder, klembare cilinder, compacte cilinder
-Fabrikant: SMC, compacte cilinder type ECDQ2A80-300DC
Gisdpfx Asyguwpelxst
-Slag: 300 mm
-Plunjerstang: Ø 25 mm