SPINNER TC110L-MCY
FCA Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2007
Toestand
Gebruikt
Locatie
Traunstein Duitsland
Draai-freescentrum met C-/Y-as SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Machinegegevens
Machinetype:
Draai-freescentrum met C-/Y-as
Producent:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
Bouwjaar:
2007
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Locatie:
Traunstein, Deutschland Duitsland
Omschrijving
SPINNER TC110L-MCY
Bouwjaar: 2007
Besturing: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230mm (-115/+115mm)
Z – 1.840 mm
C-as
Draaidiameter tot 690 mm
Spil: 26 kW met 2 versnellingsstromen
Toerental tot 3.200 omw/min
Spilboring 110 mm
Uitrusting:
Revolverfabricaat BARUFFALDI type TBMR250-12 met 12 posities,
gereviseerd in 2024
Aangedreven gereedschappen tot 4.000 omw/min
VDI 50 houders
Hydraulische lunette van het merk SMW
Hydraulisch drieklauwplaat van het merk SMW, diameter 315 mm