STAR Micronics SR 20 R III
Bouwjaar
1996
Toestand
Gebruikt
Locatie
Italië Italië
Zwitserse Type Draaimachine STAR Micronics SR 20 R III
more Images
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
Machinegegevens
Machinetype:
Zwitserse Type Draaimachine
Producent:
STAR Micronics
Model:
SR 20 R III
Bouwjaar:
1996
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Italy Italië
A20700740
Referentienummer:
IT-TUR-STA-1996-00001
Laatste aanpassing:
over 08.01.2026
Omschrijving
Algemene gegevens
Machinegewicht: 2200 kg
Hoogte: 1700 mm
Diepte: 1200 mm
Afmetingen
Machinelengte: 2200 mm
Deze 3-assige Star SR 20 R III is gebouwd in 1996. De machine biedt een maximale draaidiameter van 20 mm, spindelsnelheden tot 8.000 tpm en een snelle aanvoersnelheid van 35 m/min. Ideaal voor precisiedraaien, uitgerust met zes vaste beitelhouders en vijf radiaal aangedreven gereedschapsstations. Bent u op zoek naar een hoogwaardige draaimogelijkheid? Overweeg dan onze Star SR 20 R III. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.