Trimwex SL-HPR3-1000-100
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2018
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Baja Hongarije
Hydraulische pers Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Machinegegevens
Machinetype:
Hydraulische pers
Producent:
Trimwex
Model:
SL-HPR3-1000-100
Machinenummer:
B24271F/01
Bouwjaar:
2018
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Hongarije
Omschrijving
Werklengte: 3000 mm
Werkbreedte: 1000 mm
Lijmdikte: 20 – 100 mm
Aantal niveaus: 3
Handmatige rotatie
De druk wordt uitgeoefend door een enkelzijdige hydraulische cilinder
Aantal rollen per niveau: 6
De drukrollen zijn vast bevestigd
Rollertype: Ø 40 x 150 mm
Specifieke druk: 6 kg/cm²
Aantal klemmen per niveau: 3
Elke klem is voorzien van een pneumatische cilinder
Type pneumatische cilinder: Ø 50 x 75 mm
Elke klem heeft een eigen luchtinlaat/uitlaatventiel
Drukregeling met een regelaar
Hydraulische eenheid
Pompcapaciteit: 5,8 l/min
Hydraulische motorvermogen: 2,5 kW
Gsdpfx Alsy Rruuoxoit
Max. druk van de hydraulische motor: 30 – 160 bar