Airtech Laser Welding FLW-3000W
Bouwjaar
2026
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Espelkamp Duitsland
Laserlasapparaat Airtech Laser Welding FLW-3000W
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Laserlasapparaat
Producent:
Airtech Laser Welding
Model:
FLW-3000W
Bouwjaar:
2026
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Marie-Harting-Straße 6, 32339 Espelkamp, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Type ingangsstroom:
driefasig
Totale hoogte:
1.200 mm
Totale breedte:
730 mm
Totale lengte:
1.200 mm
Ingangsspanning:
380 V
Aardkabel lengte:
3.000 mm
Totaalgewicht:
205 kg
Garantieduur:
12 maanden
Type koeling:
water
Slangpakket lengte:
5.000 mm
Ingangsstroom:
16 A
Laservermogen:
3.000 W
Ingangsfrequentie:
50 Hz
Laser golflengte:
1.080 nm
Continue vermogensafgifte:
3.000 kW (4.078,86 pk)
Uitrusting:
Typeplaat beschikbaar, documentatie / handleiding
Omschrijving
Handbediende laserslasmachine AIRTECH 3 kW – Toptechnologie voor efficiënt plaatlassen
Highlights en kenmerken:
- Vermogen: 3.000 watt voor hoogste las­kwaliteit en snelheid
- Laser golflengte: 1080 nm, continue bedrijfsmodus met modulatiefrequentie tot 20 kHz