Gaser Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Mouvaux Frankrijk
Vleesverwerkingsmachine Gaser Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Vleesverwerkingsmachine
Producent:
Gaser
Model:
Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Rue de Verdun 232, 59420 Mouvaux, France Frankrijk
Omschrijving
De machine is eenvoudig te integreren in een complete voedingsmiddelenlijn, meestal als voorbewerkingsstap vóór een frituur- of ovensysteem. Dankzij de werkbreedte van 240 mm kunnen verschillende productformaten consistent verwerkt worden. Bovendien bevorderen het roestvrijstalen ontwerp en het snel te demonteren systeem een snelle reiniging en waarborgen zij een hoog hygiëneniveau.
Technische specificaties:
Merk: Gaser
Model: PRACTIC-240
Type: automatische paneer- en batterlijn
Werkbreedte: 240 mm
Transportsnelheid: 9 tot 15 m/min
Capaciteit: 3000 tot 4000 stuks/uur
Vermogen: 0,62 kW
Aansluiting: 230 V – 1-fase – 50/60 Hz
Gewicht: 150 kg
Afmetingen (L × B × H): 1990 × 680 × 1640 mm
Beslagtank: 15 L
Paneermeeltrechter: 30 kg
Uitvoerhoogte: 1010 mm