CNC-bewerkingscentrum Hedelius C50-1800
Besturing: Heidenhain iTNC 530
Bouwjaar: 2008
Interne machinenummer: 6
Verplaatsingen:
X-as: 1.800 mm
Y-as: 510 mm
Z-as: 480 mm
Opspanningsvlak: 2x 1.000 x 510 mm
Pendeldrijf: 2 x 700 x 510
Opname: SK 40
Gereedschapsmagazijn: 20 posities
Spiltoerental Celox spindel: 50 – 12.000 omw/min
Toebehoren:
- 3D-Formingstar-pakket
- 3D Heidenhain meetsensor
Gedpfeyvgxxjx Alxjit
- Spaantransporteur
- Scheidingswand
- LTA afzuiginstallatie
- Watertank met hogedrukpomp 20 bar
- Machinekap
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Besturing: Heidenhain iTNC 530
Bouwjaar: 2008
Interne machinenummer: 6
Verplaatsingen:
X-as: 1.800 mm
Y-as: 510 mm
Z-as: 480 mm
Pendeldrijf: 2 x 700 x 510
Opname: SK 40
Toebehoren:
- 3D-Formingstar-pakket
- 3D Heidenhain meetsensor
Gedpfeyvgxxjx Alxjit
- Spaantransporteur
- Scheidingswand
- LTA afzuiginstallatie
- Machinekap
Documenten
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 5951 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Wilbertoord
63 km
Bewerkingscentrum - Verticaal
HEDELIUSC50/1800
HEDELIUSC50/1800
Advertentie
Gondelsheim
416 km
Kraanbaan, hal-kraan, portaalkraan met spoorbreedte van 14.260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
219 km
Freesmachine
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V