Jungheinrich EFG 213 GE115-310ZZ
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2019
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
D- Eckental Duitsland
Elektrische vorkheftruck 3 wielen Jungheinrich EFG 213 GE115-310ZZ
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Elektrische vorkheftruck 3 wielen
Producent:
Jungheinrich
Model:
EFG 213 GE115-310ZZ
Bouwjaar:
2019
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
14.375 h
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Verhuur:
is mogelijk
Locatie van verkoper:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
1.300 kg
Hefhoogte:
3.100 mm
Vrije hefhoogte:
1.475 mm
Brandstoftype:
elektrisch
Masttype:
duplex
Bouwhoogte:
2.065 mm
Vorkenbordbreedte:
980 mm
Vorklengte:
1.150 mm
Leeggewicht:
2.878 kg
Totale lengte:
1.774 mm
Aandrijftype:
Elektro
Bouwbreedte:
1.060 mm
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A20914377
Referentienummer:
328
Laatste aanpassing:
over 22.04.2026
Omschrijving
Elektrische 3-wiel heftruck
Lastzwaartepunt: 500 mm
Vorkbreedte: 100 mm
Vorkdikte: 35 mm
ISO-klasse: ISO klasse 2 = 1.000 - 2.500 kg
Masttype: Duplex
Technische staat: goed
Voorbanden type: Superelastisch
Voorbanden maat: 18x7-8
Voorbanden conditie: 60 - 80%
Achterbanden type: Superelastisch
Achterbanden maat: 140/55-9
Achterbanden conditie: 60 - 80%
Accu voltage: 48V