Kalmar DCG250-12
Bouwjaar
2015
Toestand
Gebruikt
Locatie
Odder Denemarken
Diesel vorkheftruck Kalmar DCG250-12
more Images
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Machinegegevens
Machinetype:
Diesel vorkheftruck
Producent:
Kalmar
Model:
DCG250-12
Machinenummer:
3428
Bouwjaar:
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Verhuur:
is mogelijk
Locatie:
Odder, Denmark Denemarken
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
25.000 kg
Hefhoogte:
4.000 mm
Masttype:
duplex
Vorkenbordbreedte:
250 mm
Vorklengte:
2.400 mm
Totale lengte:
6.150 mm
Totale breedte:
3.200 mm