Combivert 12.56.200-A349 92280163/053049
Frequentieomvormer 4 kW
KEB
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede
Machinegegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
- Locatie:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A11541227
- Referentienummer:
- Laatste aanpassing:
- over 12.06.2024
Omschrijving
Gbodpenah Dnjfx Almel
-Fabrikant: KEB, Frequentieomvormer Aandrijvingscontroller Combivert
-Type: 12.56.200-A349 92280163/053049
-vermogen: 5,5 kVA
-Afmetingen: 355/245/H220 mm
-Gewicht: 6,7 kg
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gbodpenah Dnjfx Almel
-vermogen: 5,5 kVA
-Afmetingen: 355/245/H220 mm
-Gewicht: 6,7 kg
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 4402 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Rödermark
345 km
Univ. radii metalen bandslijpmachine
GRITGR 75-2H
GRITGR 75-2H
Advertentie
Mudersbach
235 km
Centerdraaibank
BernardoMaster 400 x 1000
BernardoMaster 400 x 1000
Rödermark
345 km
Gelede Arm radiale boren machine
STARTRITEFGR-T 01
STARTRITEFGR-T 01
Pfeffenhausen
607 km
Vrachtwagen met bakwagen
IVECODaily EURO5 Integralkoffer Koffer Postkoffer
Metaalbandschuurmachine met afzuiging
INDUMASCH122.4
INDUMASCH122.4
Oelde
201 km
Gereedschapshouder
Werkzeug- / Tool Package S136x SK 40
Ubstadt-Weiher
403 km
Freesmachine
DeckelFP1 Aktiv
DeckelFP1 Aktiv
Wiefelstede
228 km
Klemtafel
unbekannt600 x 220 mm T-Nut 12 mm