KELLENBERGER 1000 U
Bouwjaar
1979
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Județul Prahova Roemenië
Machinegegevens
Machinetype:
Universele rondslijpmachine
Producent:
KELLENBERGER
Model:
1000 U
Bouwjaar:
1979
Toestand:
gereviseerd (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Beschikbaarstelling
Locatie:
Județul Prahova, Roemenië Roemenië – Afstand: ca. 1.739 km
Beschikbaarheid:
onmiddellijk na afloop van de veiling
Leveringsvoorwaarden:
FCA
Demontage- en laadkosten:
Afhalen op locatie:
gratis
Verzendkosten:
Omschrijving
TECHNISCHE DETAILS
Centreerhoogte: 125 mm + hoogtes van 50 mm
Afstand tussen de centers: 1.000 mm
Slijpschijf
Diameter: 400 mm
' breedte: 50 mm
' Boring: 127.0 mm
Hoekverplaatsing: 270 °
Werkstukspilkop: 20 - 400 rpm
Conus van de spil: 5 MT
Conus in spilkop: 3 MT
Tafelhoekverplaatsing: 8 °
Tafelsnelheid: traploos tot 6,0 m/min
Interne slijpspil met 60 000 tpm
Externe slijpwielmotor: 4,0 kW
Motor werkstukspil: 1,5 kW
Gewicht van de machine: 3.100 kg
Totale afmetingen van de machine: 2.860 × 1.680 × 1.670 mm (L × B × H)
UITRUSTING & LEVERINGSOMVANG
! Machine werd volledig omgebouwd in 2023 !
- Nieuwe schakelkast & nieuw bedradingsschema
- Nieuwe motor & frequentieomvormer voor de werkkop
- 2 assen DRO
- Koeltank met papierfiltering
- Geometrie gemaakt volgens Kellenberger protocol
- Interne slijpspindel
- Veel accessoires
Zie onderstaande bijlage voor een testrapport van de machine.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Documenten
Betalingsafhandeling
Bijkomende aankoopkosten:
18 %
Betalingsvoorwaarden:
100 % vooruitbetaling