LARA CDCH-1400
Bouwjaar
2018
Toestand
Gebruikt
Locatie
Piera Spanje
Band dwarsafschuifmachine LARA CDCH-1400
more Images
LARA CDCH-1400
LARA CDCH-1400
LARA CDCH-1400
LARA CDCH-1400
LARA CDCH-1400
Machinegegevens
Machinetype:
Band dwarsafschuifmachine
Producent:
LARA
Model:
CDCH-1400
Bouwjaar:
2018
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Carrer Newton 9, 08784 Piera, España Spanje
Omschrijving
CIZALLA LARA CDCH-1400 (bouwjaar 2018)
Met afvoertafel.
Belangrijkste kenmerken
• Hydraulische dwarsdoorschuifschaar
• Hydraulische aandrijving
• Robuust ontwerp voor continu gebruik
• Schone en nauwkeurige snede van metalen band
• Geïntegreerde afvoertafel
• Vereenvoudigt afvoer van snijafval en restanten
• Verbetert ergonomie en orde in de productielijn
• Houdt de werkplek overzichtelijk
• Zware industriële bouw
• Stabiel en stijf frame
• Ontworpen om te integreren op gelijke hoogte met LARA aanvoer-/richtapparaat
• Eenvoudige integratie in bestaande lijnen
• Beveiligingssysteem
• Geïntegreerd in het lijncontrolesysteem
• Ontworpen volgens CE-normen
Gsdpjy Edlhsfx Alhoit
Geschikte materialen
• Koolstofstaal
• Roestvast staal
• Aluminium en lichte legeringen
Belangrijkste technische gegevens
• Maximale werkbreedte: tot 1.400 mm
• Aandrijving: hydraulisch
• Werkdruk: 4–6 bar (pneumatisch besturingssysteem)
• Elektrische voeding: 400 V / 50 Hz