EA160MA4
Elektromotor 10 kW 1465 Rpm
Loher
EA160MA4
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede
Machinegegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
- Locatie:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A2301926
- Referentienummer:
- Laatste aanpassing:
- over 10.07.2024
Omschrijving
Driefasenmotor, elektromotor
-Vermogen: 10 kW
-Snelheid: 1465 rpm
-Aas: Ø 42 mm
-Bouw: B5
-Beschermingsklasse: EX
-Aantal: 6x motoren beschikbaar
-Prijs: per stuk
-Maten: 640/360/H430 mm
-gewicht: 112 kg
Giedpfxechi Uhe Almjt
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
-Vermogen: 10 kW
-Snelheid: 1465 rpm
-Aas: Ø 42 mm
-Bouw: B5
-Beschermingsklasse: EX
-Prijs: per stuk
-Maten: 640/360/H430 mm
-gewicht: 112 kg
Giedpfxechi Uhe Almjt
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 4402 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Wiefelstede
228 km
Elektromotor 10 kW 1465 rpm
LohereA 160 MA-4 Ex-geschützt
LohereA 160 MA-4 Ex-geschützt