Mercedes-Benz O 530 Citaro stadsbusMercedes-Benz
O 530 Citaro
Mercedes-Benz O 530 Citaro stadsbus
Mercedes-Benz
O 530 Citaro
Vaste prijs excl. btw
€ 39.000
Toestand
Gebruikt
Locatie
Untersteinach 

Basisgegevens
- Machinetype:
- Mercedes-Benz O 530 Citaro stadsbus
- Producent:
- Mercedes-Benz
- Model:
- O 530 Citaro
- Toestand:
- gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs excl. btw
€ 39.000
- Locatie:
- Untersteinach, Duitsland

Bellen
Technische details
Afmetingen en gewicht
Totale lengte:
12.130 mm
Totale breedte:
2.550 mm
Totale hoogte:
3.350 mm
Motor en versnellingsbak
Brandstoftype:
diesel
Soort overbrenging:
automatisch
Remmen
Remmen:
retarder
Uitrusting
Airconditioning
Bekrachtigde besturing
Mistlampen
Veiligheidsvoorzieningen
ABS
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Tractieregeling
Documentatie en certificering
Emissieklasse:
Euro 6
Verdere details
Kilometerstand:
821.266 km
Vermogen:
220 kW (299,12 pk)
Eerste registratie:
01/2014
Kleur:
rood
Aantal zitplaatsen:
99
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A21809718
- Referentienummer:
- 11723
- Laatste aanpassing:
- voor het laatst op 16.10.2026
Omschrijving
= Verdere opties en accessoires =
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Elektronisch remsysteem (EBS)
- Verwarming
- Airconditioning
- Radio
- Schuif- of panoramadak
- Verduisteringsrol
- Tachograaf
= Opmerkingen =
Algemeen:
-
- Motor: Mercedes-Benz
- AdBlue
- Emissienorm: EURO6
- Transmissie: Automatisch
- Totaal aantal zitplaatsen: 36
- Aantal zitplaatsen: 34+1+1 (hoog/vast)
- Aantal staande plaatsen: 63
- Originele kilometerstand
-
- Veiligheid:
-
- Retarder
- ABS
- ASR
- ESP
- EBS
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuurwiel
-
- Passagiersruimte:
Lsdpfx Aey Hwv Aslwjhn
-
- Standkachel
- Airconditioning
- Bestuursmicrofoon
- Kinderwagenplaats
- Rolstoelhelling
- Rolstoelplaats
- Halteaanvraagknop
- Interieurcamera
-
- Exterieur:
-
- Matrix/bestemmingssysteem
- Matrixfabrikant: Lawo
- Aantal dubbele deuren: 2
- Verhogings-/verlakingssysteem
- Stuurbekrachtiging
- Rittenregistratiekaart
- Zonneklep
- Elektrische buitenspiegels
- Dakluiken
- Dakventilatoren
- Dakventilatieroosters
-
- Audio, communicatie, elektronica:
-
- Radio
- USB-radio
-
- Overige:
-
- Duits kentekenbewijs
- Dubbele banden
- Afmetingen voertuig: Lengte 12,13 m; Breedte 2,55 m; Hoogte 3,35 m
- Banden: Vooras ca. 30%; Achteras ca. 50%
-
- Ons interne voertuignummer: 11723
-
- Fouten voorbehouden. Afbeeldingen en tekst kunnen afwijken van het voertuig. Steeds meer dan 400 voertuigen in voorraad.
= Verdere informatie =
AdBlue-systeem: Ja
Motorinhoud: 7.698 cc
Motormerk: Mercedes-Benz
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Elektronisch remsysteem (EBS)
- Verwarming
- Airconditioning
- Radio
- Schuif- of panoramadak
- Verduisteringsrol
- Tachograaf
= Opmerkingen =
Algemeen:
-
- Motor: Mercedes-Benz
- AdBlue
- Emissienorm: EURO6
- Transmissie: Automatisch
- Totaal aantal zitplaatsen: 36
- Aantal zitplaatsen: 34+1+1 (hoog/vast)
- Aantal staande plaatsen: 63
- Originele kilometerstand
-
- Veiligheid:
-
- Retarder
- ABS
- ASR
- ESP
- EBS
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuurwiel
-
- Passagiersruimte:
Lsdpfx Aey Hwv Aslwjhn
-
- Standkachel
- Airconditioning
- Bestuursmicrofoon
- Kinderwagenplaats
- Rolstoelhelling
- Rolstoelplaats
- Halteaanvraagknop
- Interieurcamera
-
- Exterieur:
-
- Matrix/bestemmingssysteem
- Matrixfabrikant: Lawo
- Aantal dubbele deuren: 2
- Verhogings-/verlakingssysteem
- Stuurbekrachtiging
- Rittenregistratiekaart
- Zonneklep
- Elektrische buitenspiegels
- Dakluiken
- Dakventilatoren
- Dakventilatieroosters
-
- Audio, communicatie, elektronica:
-
- Radio
- USB-radio
-
- Overige:
-
- Duits kentekenbewijs
- Dubbele banden
- Afmetingen voertuig: Lengte 12,13 m; Breedte 2,55 m; Hoogte 3,35 m
- Banden: Vooras ca. 30%; Achteras ca. 50%
-
- Ons interne voertuignummer: 11723
-
- Fouten voorbehouden. Afbeeldingen en tekst kunnen afwijken van het voertuig. Steeds meer dan 400 voertuigen in voorraad.
= Verdere informatie =
AdBlue-systeem: Ja
Motorinhoud: 7.698 cc
Motormerk: Mercedes-Benz
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 9225 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Schlierbach
489 km
Mercedes-Benz Citaro O 530 *C1*Airco *40 zitplaatsen / 44 staanplaatsen *Intarder *EEV
Mercedes-BenzCitaro O 530 *C1*Klima *40Sitze-/44Stehplätze *...
Mercedes-BenzCitaro O 530 *C1*Klima *40Sitze-/44Stehplätze *...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Haßfurt
434 km
Stadsbus
MERCEDES-BENZCitaro C2 - O530 Klima
MERCEDES-BENZCitaro C2 - O530 Klima
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Schlierbach
489 km
Mercedes-Benz O 530 Citaro airco 299 pk schadevoertuig!
Mercedes-BenzO 530 Citaro Klima 299 PS Unfallfahrzeug!
Mercedes-BenzO 530 Citaro Klima 299 PS Unfallfahrzeug!
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 Citaro stadsbus
Mercedes-BenzO 530 Citaro
Mercedes-BenzO 530 Citaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 Citaro CNG stadsbus
Mercedes-BenzO 530 Citaro CNG
Mercedes-BenzO 530 Citaro CNG
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 G Citaro gelede bus
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 G Citaro gelede bus
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 Citaro stadsbus
Mercedes-BenzO 530 Citaro
Mercedes-BenzO 530 Citaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 G Citaro gelede bus
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
Mercedes-Benz O 530 G Citaro gelede bus
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Mercedes-BenzO 530 G Citaro
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden















































































































































































































































































