Prod-Masz ZGR1400/2,0
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Halver Duitsland
Draaibuigmachine Prod-Masz ZGR1400/2,0
more Images
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Machinegegevens
Machinetype:
Draaibuigmachine
Producent:
Prod-Masz
Model:
ZGR1400/2,0
Bouwjaar:
2025
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Oststraße 12, 58553 Halver, Deutschland Duitsland
Omschrijving
Buigbank ZGR1400/2.0 van Prod-Masz om ter plaatse uit te proberen en direct mee te nemen.
Gratis levering tot 150 km.
Technische instructies krijgt u ter plaatse.
-Werkbreedte 1400mm
-Plaatdikte tot 2,0 mm (non-ferrometalen)
-Buighoek tot 145°
-Doorgang: 80 mm
-graden schaal
-Stop voor vooraf ingestelde buighoeken
-Plank voor dienbladen
- Diepteaanslag voorzijde
-Gewicht ca. 175 kg
-Certificaat CE
-12 maanden garantie
Accessoires - rolschaar (tot 0,8 mm) 350EUR
Verzending binnen Duitsland 180EUR
Alle prijzen zijn exclusief 19% BTW
Zelf verzamelen
Gedpfxotctmms Almsbl
Andere afmetingen (1000,1400,2140,2640,3140,3640,4140mm) op aanvraag
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Geregistreerd sinds: 2018
25 advertenties online
Bellen
Aanvraag sturen
Landus
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Telefoon & Fax
+49 2353 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Draaibuigmachine Prod-Masz Mobile Abkantbank ZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
more images
Duitsland Singen (Hohentwiel)
549 km
Draaibuigmachine
Prod-Masz Mobile AbkantbankZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu