EPRIS760-10000
Rollenbaan
Regalux
EPRIS760-10000
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2023
Toestand
Nieuw
Locatie
Topole
Machinegegevens
- Machinetype:
- Rollenbaan
- Producent:
- Regalux
- Model:
- EPRIS760-10000
- Machinenummer:
- EPRIS760-10000
- Bouwjaar:
- 2023
- Toestand:
- nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
- Locatie:
- Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska
Omschrijving
We bieden nieuwe schaarrollenbanen met sensoren te koop aan.
technische gegevens:
Breedte rol 760mm
Lengte ingeschoven 3900mm
Lengte uitgeschoven 10000mm
Hoogte 690-1000mm
Laadvermogen 130kg/m
Gedpsix Afnofx Alxsit
Beschikbare hoeveelheid: 18
Verzending mogelijk.
Neem contact met ons op als u geïnteresseerd bent.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
technische gegevens:
Breedte rol 760mm
Lengte ingeschoven 3900mm
Lengte uitgeschoven 10000mm
Hoogte 690-1000mm
Laadvermogen 130kg/m
Gedpsix Afnofx Alxsit
Beschikbare hoeveelheid: 18
Verzending mogelijk.
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2011
23 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+48 601 5... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Oftersheim
384 km
Centrifugaalpomp
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Advertentie
Nordhorn
131 km
Aangedreven rollenbaansysteem
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Framrach
913 km
Transportband
ASCOCB 3000 - 2023
ASCOCB 3000 - 2023
Würzburg
420 km
Labelprinter Labeller...
ZebraLegi-Air 4040Z-RH-500-110Pax-4
Frankenberg/Sa.
553 km
ETANORM G 150-250 pomp
KSBETANORM G 150-250 G10
KSBETANORM G 150-250 G10
Wiefelstede
228 km
Elektromotor 160 kW 1485 tpm