Renner DV1650AB
EXW Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2023
Toestand
Tentoonstellingsmachine (volledig functioneel)
Locatie
Erlangen Duitsland
Koeldroger met perslucht Renner DV1650AB
more Images
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Machinegegevens
Machinetype:
Koeldroger met perslucht
Producent:
Renner
Model:
DV1650AB
Bouwjaar:
2023
Toestand:
zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
2 h
Prijs & locatie
Locatie:
Frauenauracher Str. 61, 91056 Erlangen, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Volumestroom:
1.680 m³/u
Totale breedte:
1.000 mm
Totale lengte:
790 mm
Totale hoogte:
1.590 mm
Totaalgewicht:
262 kg
Omschrijving
Expositie:
Renner DV 1650 AB persluchtkoeldroger (gemaakt door Donaldson Ultrafilter)
met hetegas-bypassregeling
Gsdpfeqv Egisx Almeit
met elektronische niveaugestuurde condensafvoer
Bouwjaar: 2023
De elektronische besturing inclusief display geeft de actuele
Drukdauwpunt, bedrijfsuren en service- en alarmmeldingen
en biedt talrijke mogelijkheden voor individuele aanpassing
Technische gegevens:
Volumestroom: 28,00 m³/min
Stroomverbruik: 3,10 kW
Drukval: 0,16 bar
Aansluiting: DN 80 PN 16
Aansluiting condensaat: 1/2"
Elektronische voeding: 3 Ph/ 400V/ 50Hz