RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
Toestand
Nieuw
Locatie
Duitsland Duitsland
Beslag centrum RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
more Images
YouTube video
Machinegegevens
Machinetype:
Beslag centrum
Producent:
RUCHSER
Model:
RU-BM-3000 (Option 3500)
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Deutschland Duitsland
A16725696
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 23.04.2026
Omschrijving
Scharnieropslag ja
Werkbreedte 3000 (3500) mm
Zwenkbaar ja
Ruchser RU-BM-3000 (Optie: 3500) vleugelmontagetafel
-----
Fabrikantomschrijving:
Pos. 1.0 Artikel 0610000 RU-BM-3000
Vleugelmontagetafel, voor vleugels tot max. 2500 mm hoogte
met RU-SH speciale schroevendraaier, lengte 3000 mm,
breedte 1400 mm, helling van het werkplatform
handmatig instelbaar. Werkbreedte 2500 mm
Opname voor scharnierkniptang of scharnierpons.
10 zwenkbare houders voor het inhangen van de vleugels,
volledig pneumatisch neerklapbaar voor ongehinderd verschuiven van de vleugels op het tafelblad.
Voorziening voor het aftasten van de scharnierlengte
Hoogte van de houder traploos instelbaar op 50 of 60 mm tegen een aanslag.
RU-SH, speciale schroevendraaier met pneumatische diepte-instelling
gemonteerd op een loopwagen, veiligheidsbesturing,
Gjdpfx Aet Tq Aaelxeit
Handinworp voor een tweede schroeflengte bij de speciale schroevendraaier, accessoire.
RA-8, revolveraanslag voor 8 schroefvelden gemonteerd op de loopwagen.
PSF – Pneumatische spantvoorziening voor vleugels tegen de zij-aanslagen.
Werkhoogte verstelbaar van 900 – 1000 mm.