Transnorm TS1600-090
Bouwjaar
2020
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Krefeld Duitsland
Bochtenbandtransporteur bocht 90 graden Transnorm TS1600-090
more Images
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Machinegegevens
Machinetype:
Bochtenbandtransporteur bocht 90 graden
Producent:
Transnorm
Model:
TS1600-090
Bouwjaar:
2020
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Keutmannstr. 261, 47800 Krefeld, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Motorfabrikant:
SEW
Uitrusting:
Typeplaat beschikbaar, documentatie / handleiding
Omschrijving
Bochtenbandtransporteur, transportbandbocht, bochtenband 90 graden met aandrijving
Fabrikant: Transnorm
Bouwjaar: 2020
Conditie: gebruikt
Model/type: TS 1600-090/90 graden
Totale lengte buitenzijde: ca. 1850 mm
Totale lengte binnenzijde: ca. 760 mm
Afmetingen: RN: 600, BN: 600, WN: 60°
Transportbreedte: ca. 600 mm
Bandtype: band met inzet van weefsel
Inclusief zijgeleiding, 200 mm hoog
Inclusief SEW-motor met Movimot-uitvoering, 1,1 kW, 2900/504 t/min