FS315-1600
Maatzaag
WINTER
FS315-1600
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Leipzig
Machinegegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
- Locatie:
- Leipzig
- A18539526
- Referentienummer:
- Laatste aanpassing:
- over 09.12.2025
Omschrijving
Afmetingen (lengte/breedte/hoogte) 1860x2700x1450 mm
Gewicht 350 kg
Totaal benodigd vermogen 5 kW
Schuiftafelzaag FS315-1600
- Snijlengte 1600 mm
- Snijbreedte 950 mm
- Zaaghoogte 90° 102 mm (met voorritszaagblad)
- Snijhoogte 45° 72 mm
- Zaagblad zwenkt 45°
- maximaal zaagbladdiameter 315 mm
- Motor 4,0 kW, 400 V
- Motorvermogen scorer 0,55 kW
- Snelheid 4000 tpm.
- Ritsunit met voorritszaagblad 120 x 20 mm
- Toerental van het voorritszaagblad 8000 tpm.
- ALU schuiftafel met prismageleiding, breedte 310 mm
- Parallelaanslag met fijnafstelling, lengte 900 mm
- Kruistafel B=430 x L=610 mm
met lengteaanslag telescopisch tot 1400 mm
met 2 vouwstops
met gradenweergave voor versteksneden
- Tafelverlenging 470 x 800 mm
- Tafelverlenging 400 x 300 mm
- Parallellogram-afzuiginrichting met brede afzuigkap, wegzwenkbaar
- Afzuigmondstuk 1 x 100 mm, 1 x 80 mm
- Afmetingen L=1860, B= 2700, H=1450 mm
- Gewicht 350 kg
INBEGREPEN:
- Scoringseenheid met aparte motor
Gedpfx Aevz Hahslxsit
- Schuiftafel met vergrendelingsmechanisme
- Excentrische klem
- Schoen trimmen
- draaibare afzuigkap
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Totaal benodigd vermogen 5 kW
Schuiftafelzaag FS315-1600
- Snijlengte 1600 mm
- Snijbreedte 950 mm
- Snijhoogte 45° 72 mm
- Zaagblad zwenkt 45°
- Motor 4,0 kW, 400 V
- Motorvermogen scorer 0,55 kW
- Snelheid 4000 tpm.
- Kruistafel B=430 x L=610 mm
met 2 vouwstops
- Tafelverlenging 470 x 800 mm
- Tafelverlenging 400 x 300 mm
INBEGREPEN:
Gedpfx Aevz Hahslxsit
- Excentrische klem
- Schoen trimmen
- draaibare afzuigkap
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 341 9... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Siedlce
1.157 km
Schaaf- en vandiktebank PT 310 S
BernardoPT 310 S
BernardoPT 310 S
Advertentie
Egenhofen
600 km
Vlakschaaf en vandikteschaaf
HolzstarADH 41C
HolzstarADH 41C
Siedlce
1.159 km
Maatzaag, maatzaag met voorritszaag
CORMAKMJ45-KB-4 (1600)
CORMAKMJ45-KB-4 (1600)
Aalen
499 km
Vlakbank
HombakD 63
HombakD 63
Duitsland
315 km
Freesmachine
RuwiTischfräse S
RuwiTischfräse S
Horizontale boor voor hout
CORMAKWiertarka pozioma LBM290PRO/400V
496 km
Vandikte-schaaf
WINTERPLANERMAX 410 ECO
WINTERPLANERMAX 410 ECO
Wiefelstede
228 km
Dubbele slijpmachine 300 mm