Spiraalrollenbaan
Wurster & Dietz

EXW Vaste prijs excl. btw
€ 7.500
Toestand
Gebruikt
Locatie
Hessisch Oldendorf Duitsland
Spiraalrollenbaan Wurster & Dietz
Spiraalrollenbaan Wurster & Dietz
Spiraalrollenbaan Wurster & Dietz
Spiraalrollenbaan Wurster & Dietz
Spiraalrollenbaan Wurster & Dietz
more Images
Wurster & Dietz
Wurster & Dietz
Wurster & Dietz
Wurster & Dietz
Wurster & Dietz

Machinegegevens

Machinetype:
Spiraalrollenbaan
Producent:
Wurster & Dietz
Toestand:
gebruikt

Prijs & locatie

EXW Vaste prijs excl. btw
€ 7.500
Locatie:
Goldbinnen 13, 31840 Hess.Oldendorf, Deutschland Duitsland
Bellen

Details over het aanbod

Advertentie-ID:
A19601141
Laatste aanpassing:
voor het laatst op 18.07.2025

Omschrijving

- gebr. spiraalrollenbaan
- 2 stuks scheidingslamellen
- 6.000 mm lang
- 800 mm rolbreedte
- ca. 1.000 mm totale breedte
- ca. 150 mm rollendiameter
Bjdew Ag Dzjpfx Ag Tjli
- ca. 430 mm rollenafstand
- SEW aandrijftandwielmotor

De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.

Aanbieder

Laatst online: Vorige week

Geregistreerd sinds: 2008

38 advertenties online

Bellen

Aanvraag sturen

Landus 
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
Opmerking: U aanvraag wordt doorgestuurd naar alle verkopers van de machinecategorie. Hierdoor kunt u een groot aantal aanbiedingen ontvangen.
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.

Telefoon & Fax

+49 5152 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
Afstandsringen, zaagas en bussen für WURSTER & DIETZ FR 7
more images
Duitsland Scheeßel
306 km
Afstandsringen, zaagas en bussen
für WURSTER & DIETZFR 7
Bellen
Advertentie
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW Kingway MX-MRW14
more images
Duitsland Hohenthann
617 km
Minilader, compacte lader, minilader MX-MRW
KingwayMX-MRW14
Bellen
Advertentie
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
Lager hoofdas poort WURSTER & DIETZ für GXW oder GXV
more images
Duitsland Scheeßel
306 km
Lager hoofdas poort
WURSTER & DIETZfür GXW oder GXV
Bellen
Advertentie
Zaagframe Wurster & Dietz GXW 71 Pendelrollenlager Schwung
Zaagframe Wurster & Dietz GXW 71 Pendelrollenlager Schwung
Zaagframe Wurster & Dietz GXW 71 Pendelrollenlager Schwung
Zaagframe Wurster & Dietz GXW 71 Pendelrollenlager Schwung
more images
Duitsland Geiselwind
448 km
Zaagframe
Wurster & DietzGXW 71 Pendelrollenlager Schwung
Bellen
Advertentie
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
Meerbladige zaag Paul Spreißelabscheider
more images
Duitsland Röthenbach an der Pegnitz
512 km
Meerbladige zaag
PaulSpreißelabscheider
Bellen
Advertentie
Poort rollenbaan Wurster & Dietz
Poort rollenbaan Wurster & Dietz
Poort rollenbaan Wurster & Dietz
Poort rollenbaan Wurster & Dietz
Poort rollenbaan Wurster & Dietz
more images
Duitsland Stockheim
466 km
Poort rollenbaan
Wurster & Dietz
Bellen
Advertentie
Rondhout invoerstation met bloktrek Wurster & Dietz
Rondhout invoerstation met bloktrek Wurster & Dietz
Rondhout invoerstation met bloktrek Wurster & Dietz
Rondhout invoerstation met bloktrek Wurster & Dietz
more images
Duitsland Stockheim
466 km
Rondhout invoerstation met bloktrek
Wurster & Dietz
Bellen
Advertentie
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg Brugger HX16 Pro
more images
Italië Gais
760 km
Houtversnipperaar op benzine, geschikt voor de openbare weg
BruggerHX16 Pro
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
Trim- en natsnijmachine Wurster & Dietz FR7
more images
Duitsland Stockheim
466 km
Trim- en natsnijmachine
Wurster & DietzFR7
Bellen
Advertentie
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
Gattersaag met zwenkframe Wurster & Dietz GDZ 600 GES
more images
Oostenrijk Klagenfurt am Wörthersee
894 km
Gattersaag met zwenkframe
Wurster & DietzGDZ 600 GES
Bellen
Advertentie
100 m³ buffertank (staal), geïsoleerd
100 m³ buffertank (staal), geïsoleerd
100 m³ buffertank (staal), geïsoleerd
more images
Duitsland Duitsland
404 km
100 m³ buffertank (staal), geïsoleerd
Bellen
Advertentie
Kantzaag Wurster & Dietz Fr7 Wurster & Dietz Fr7
Kantzaag Wurster & Dietz Fr7 Wurster & Dietz Fr7
Kantzaag Wurster & Dietz Fr7 Wurster & Dietz Fr7
Kantzaag Wurster & Dietz Fr7 Wurster & Dietz Fr7
more images
Duitsland Oberkirch
445 km
Kantzaag Wurster & Dietz Fr7
Wurster & DietzFr7
Bellen
Advertentie
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz Wurster & Dietz
more images
Spanje Vall de Uxó
1.434 km
Mechanisch spijkerapparaat van Wursten & Dietz
Wurster & Dietz
Bellen
Advertentie
Ontschorsingsmachine Nicholson A6/35“ Rollenantrieb
Ontschorsingsmachine Nicholson A6/35“ Rollenantrieb
Ontschorsingsmachine Nicholson A6/35“ Rollenantrieb
more images
Oostenrijk Gnesau
860 km
Ontschorsingsmachine
NicholsonA6/35“ Rollenantrieb
Bellen