Gifas 500 65T0500112P42ZF
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Enfasige scheidingstransformator 42 V Gifas 500  65T0500112P42ZF
more Images
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Machinegegevens
Machinetype:
Enfasige scheidingstransformator 42 V
Producent:
Gifas
Model:
500 65T0500112P42ZF
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A7913801
Referentienummer:
Omschrijving
Enfasige scheidingstransformator, scheidingstransformator, volrubberen verdeler
Giodpfx Alsivumlsxet
- Fabrikant: Gifas, scheidingstransformator met volrubberen verdeler
- Type: 500 Art.nr. 65T0500112P42ZF
- Primair: 220 V 50 Hz
- Secundair: 42 V, zie foto van het typeplaatje